Şimdi Ara

FINOW X5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
7
Favori
15.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• https://tr.aliexpress.com/item/New-Finow-X5-plus-Smart-Watch-Android-5-1-MTK6580-Quad-1-39-Amoled-400-400/32763946849.html?spm=2114.13010208.99999999.267.bE8Asu
    https://tr.aliexpress.com/item/Finow-X5plus-smart-watch-MTK6580-Quad-core-A-1-39-AMOLED-Display-3G-SIM-Card-1G/32763716166.html?spm=2114.13010208.99999999.274.bE8Asu
    http://www.gearbest.com/smart-watch-phone/pp_576172.html?siteid=187245&utm_source=webgains&utm_campaign=GearbestDE

Kordonunun değişimi hk bilgi aşağıdaki linktedir.
    http://www.mforbes.ca/x5-smartwatch-antenna-transplant/

Dün gece sipariş verdim. Sipariş vermeme neden olan seçenekler 1gb ram olması gps olması ve ekranı AMOLED olmasıydı. Diğer rakipleri ile zaten özellikleri hemen hemen aynı

FINOW X5 Plus 1.39 inch Android 5.1 3G Smartwatch Phone MTK6580 Quad Core 1.3GHz 1GB RAM 8GB ROM Bluetooth 4.0
    Parameters:
    Display: 1.39 inch screen
    CPU: MTK6580 Quad Core 1.3GHz
    System: Android 5.1
    RAM+ROM: 1GB RAM + 8GB ROM
    Bluetooth: V4.0
    SIM type: single nano SIM
    Functions: Pedometer, GPS
    Network:
    GSM: 850/900/1800/1900MHz
    WCDMA: 850/1900/2100MHz

Specification

Basic Information
    Brand: FINOW
    Type: Watch Phone
    CPU: MTK6580
    RAM: 1G
    ROM: 8GB
    External Memory: Not Supported
    Compatible OS: Android,IOS

Network
    Wireless Connectivity: 3G,Bluetooth,GSM,WiFi
    WIFI: 802.11b/g/n wireless internet
    Network type: GSM+WCDMA
    Frequency: GSM 850/900/1800/1900MHz WCDMA 850/1900/2100MHz
    Bluetooth version: V4.0

Display
    Screen type: AMOLED
    Screen size: 1.39 inch

Camera
    Camera type: No camera

Connectivity
    SIM Card Slot: Single SIM

Media Formats
    Picture format: JPEG,PNG
    Music format: AAC,MP3,OGG
    Video format: AVI,FLV,MP4

Languages
    Languages: Japanese, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Chinese Hong Kong, Indonesian, Malay, Catalan, Czech, Danish, German, Estonian, English, Spanish, French, Croatian, Italian, latvian, Lithuanian, Hungarian, Dutch, polish, Portuguese, romanian, slovak, slovenian, Finnish, Swedish, Vietnamese, Turkish, Greek, Bulgarian, Russian, Ukrainian, Hebrew, Arabic, Persian, Hindi, Bengali, Thai, Burmese, Khmer, Korean

Additional Features
    Additional Features: 2G,3G,Alarm,Bluetooth,MP3,MP4,People

Package Contents
    Cell Phone: 1
    Screen Protector: 1
    Charging Dock: 1
    Battery: 450mAh bulit-in
    USB Cable: 1
    Screwdriver: 1
    English Manual : 1

Dimensions
    Product size: 4.80 x 4.80 x 1.30 cm / 1.89 x 1.89 x 0.51 inches
    Package size: 10.80 x 10.80 x 7.80 cm / 4.25 x 4.25 x 3.07 inches
    Product weight: 0.084 kg
    Package weight: 0.256 kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguk -- 30 Ocak 2017; 16:51:58 >

• Hocam bende almak istiyorum ama daha önce hiç yurtdışından sipariş vermedim.Gelmeme gibi bir problem olurmu acaba.Türkiyede de kolay kolay bulunmuyo zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar 200 tlye kadar smart saat onerisi olan varmi

• mertekin kullanıcısına yanıt
    Olmaz hocam zaten cihaz gümrüğe girecek gümrükten en kötü geri döner ödemen iade olur okadar sorun yaşamazsınız. n11 gibi düşünün büyük bir alışveriş sitesidir.
  • guguk kullanıcısına yanıt
    İşte hocam benimde korkum o sim kartlı olduğu için geri dönme ihtimali yüksek olabilir belki.Neyse hocam senin saat gelirse(İnşallah) bende duruma göre sipariş veririm.

• Sadece gümrüğe takılmaması için telefon yazmayın elektronik saat yazın dedim. Sanırım siparişim iptal edilecek anladığım kadarı ile öyle yazmışlar.

Dear...

Thank you very much for place the order with us.

We extremely sorry for not shipping the package to you yet.

We are sorry to inform that we can not ship Phone out due to shipping policy, there is not shipping method for Phone .

After reviewing your case, we have 3 options to compensate you:

1) Refund on your Wallet (store credit)

We can refund you the product cost and exceptionally reward you with extra points (e.g. If your item is 1usd = 2 points , 3usd=3*2 points => get 6 points etc).

You can use both your wallet and points to purchase your future products.

2) Refund on your original payment method

3) Choose another one to replace this item.

We would be very grateful if you could tell us the SKU (item number), the full name of the item or the URL link for the new item. We will be able to check its stock levels.

Please contact me as soon as possible and let me know if this is acceptable, so that we can process the order for you.

We sincerely apologize for any inconvenience that may have been caused.

Best Regards,

Gearbest Customer Service

http://www.gearbest.com/

• Arkadaşlar Gearbest bu ürünü göndermiyor. Bende aldım ancak özel bir durumdan dolayı kargolamak zorunda kaldırlar, gümrükten geri dönerse malesef Gearbesr paranın hepsini geri vermiyor. Ancak bu fiyata alabileceğiniz en iyi ürün şuan budur.

• Aliexpresten sipariş geçeceğim orası gönderiyor ama yılbaşı kutlamaları varmış orada herşey durmuş hiçbiryer çalışmıyor. Biraz bekliyeceğiz sanırım.

Aliexpress hem gönderiyor hemde parayı tam olarak yatırıyor, biraz daha pahalı olsada daha sağlam iş yapıyorlar.
  • Kesinlikle arada 8 dolar fark var ben 103 dolara almıştım aliexpressde 111 dolar yavaş kargo ile alacağım hızlıyı seçince 40 dolar daha istiyor 6 şubata kadar gönderim yapamıyorlar yılbaşı tatiliymiş bakalım 6 sına kadar kupon filan gelirse daha uyguna alırım beklemedeyim.
    Ben baktığımda 119$ dı ucuzlamış demekki:)

• Mobileden girince aliexpress de 111 dolar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertekin

Hocam bende almak istiyorum ama daha önce hiç yurtdışından sipariş vermedim.Gelmeme gibi bir problem olurmu acaba.Türkiyede de kolay kolay bulunmuyo zaten.

Hocam, ben sipariş vermiştim dün itibariyle geldi. Gümrükte sorun çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

Aliexpress hem gönderiyor hemde parayı tam olarak yatırıyor, biraz daha pahalı olsada daha sağlam iş yapıyorlar.

Hocam aliexpressten aldımben de 104 dolara, sorunsuz ulaştı.
  • Goates G kullanıcısına yanıt
    Hocam madem ürüne ilk sahip olan sizsiniz, yakın çekim fotoğraflar, guzel bir inceleme ve yorum yazısı hatta dünyadaki ilk Türkçe İnceleme videosunu sizden bekliyoruz:) çok şey istediğimin farkındayım ancak herkes merakla bekliyor:)

Hayırlı olsun. Gümrük ücreti ödedinizmi birde ilk izlenimlerinizi yazarsanız sevirim. Resimde bekliyoruz

Gümrük ücreti ödemedim, direkt Başakşehir'den bulunduğum bölgeye yönlendirildi.
    Foto ekleyeceğim fakat türkçe tanıtım videosu çekecek vaktim olmadığından şimdiden özür dilerim.
    Saat beklentilerimi karşıladı fakat facebook youtube google vb.. uygulamalarda ekran yuvarlak olduğu için yazılar yarım çıkıyor
    keza aynı şekilde görüntüler de. Ekran köşeli olsaydı bu sorun oluşmazdı. bununla ilgili de foto ekleyeceğim. Başka bir isteğiniz olursa yardımcı olmaya çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goates -- 28 Ocak 2017; 17:47:51 >

Hayırlı olsun tekrardan. Bende moto360 2nd gen vardı çok memnundum bu ondan daha gelmişhttp://www.watchawear.com/watches/watch-faces.html burayı ben çok kullanırdım istediğin saat arayüzlerini indir yükle bu arada WatchMaker muhakkak satın alın olmazsa olmazdır
    Hayırlı olsun hocam, biraz kullandıktan sonra pil durumu gibi şeyler hakkında yorum yapabilir misiniz? Benim bikaç sorum var onları yazayım vaktiniz olduğunca cevaplarsınız umarım ve şimdiden Teşekkurler.

1-)Barometre özelliği internet bağlantısı olmadan da çalışabiliyor mu?

2-)Gear s3 teki gibi sürekli açık ekran özelliği var mı? Varsa ne kadar şarj yiyor?

3-)Bunu satıp Gear S3 almaya gerek varmı:D

4-)Görüntü kalitesi nasıl acaba?

Hayirli olsun kolunda paralansin...saatler olsun..deneymlerini yorumlsrini bekliyorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.