Şimdi Ara

FINOW X5 Plus Kullanıcıları Kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
7
Favori
15.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam benim telefon lumia galiba bağlanmayacağı için o soruna yanıt veremeyeceğim ama yeni saat arayüzleri tam olarak nasıl yükleyeceğim, verdiğiniz linkten apk program indi bilgisayara ne indirip kurabilirim, yada o apk yi direk saatemi yükleyeceğim
  • guguk kullanıcısına yanıt
    izle yardımcısı programını açıp disconnected alert ayarını kapatırsanız belki sorununuz çözülür hocam
  • Teşekkürler ama o ayar saatte telefonda bulamadım neyse sizin sorunuza gelirsek saati bilgisayara kablo ile bağlayın saatin ana dizininde ClockSkin diye bir klasör olusturun.https://forum.xda-developers.com/smartwatch/other-smartwatches/clockskin-extracted-1-d5-firmware-t3295297 buradan indireceginiz saat arayüzlerini zipten çıkartıp klasör olarak demin oluşturduğunuz ClockSkin klasörüne koyun bukadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sağolun hocam anladım, zamanla anlamadığım şeyleri sorarım ben:) arkaplandaki uygulamaları göremiyoruz birde herhalde?

• Göremiyoruz ama playstore dan istediğin uygulamayı yükleyebilirsin ozaman görürsün

• arkadaşlar saat gerçekten çok iyi ama benim bir kaç sorum var.

- telefona gelen aramayı saatten onaylayabilirmiyiz

-telefondan konuşmak için saatten arama gerçekleşiyor mu

-telefondan gelen mesaja saatten cevap atabilirmiyiz

-saat dış ülkeden geldiği için imail kayıtlı değil. bu kayıt işini nasıl yapıcam. fatura belge vs gerekli mi

-facebook Messenger yüklenmiyor hata veriyor sizde sorun var mı

-whatsapp uygulamasını aktif bir şekilde nasıl kullanabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg -- 5 Nisan 2017; 10:54:8 >
  • yukselg Y kullanıcısına yanıt
    Hocam ben saatin telefon özelliğini kullanmadığım için birşey diyemiyeceğim ama bildiğim kadarı ile imei kaydı için pasaport lazım ama sen gene kendi operatörün ile görüşün onlar yönlendirirler. Messenger saate yüklensede kullanamazsın zira cep telefonu numarası ile eşleşip çalıştığı için olmaz ama bildirimleri almak istiyorum geçmiş bildirimlere bakacağım derseniz onun içinde m2d programını yüklemeniz gerekiyor. Aşağıdaki videodaki ayarları hem saatten hem telefondan yapın tamamdır.

• X5 plus sim kartlı olduğu için tlf olarak kullanıla bilir,TURKCELL görüştüm cep numarasına ait aynı 2 sim kart alıyorsunuz (46 lira)1.cep tlf,2.saat e takıyorsunuz saati tlf kullanıyorsunuz kural birini kapatıp diğerini kullanıyorsunuz aynı anda ikisini birden kullanamıyorsunuz saatin İMEİ kayıtlı olmadığı için İMEİ size ait kullanmadığınız tlf ile değiştirin nasıl yapacağınızı internetten öğrenebilir yada bu işi bilen birine yaptırabilirsiniz.
  • bosmann B kullanıcısına yanıt
    İmei değiştim ben ancak saat arayüzleri konusunda sıkıntım var, .watch uzantılı hiçbir arayüzü çalıştıramıyorum, ayrıca klasör halinde olmayan arayüzlerde çalışmıyor
  • birde saatin ekranı kapanınca wi-fi kapanıyor, nasıl kapanmamasını sağlayacağız
  • bende bu sorunu merak ediyorum . bir çözümü var mı
  • Saatimi android wear kullanan saat almak için satıyorum ilgilenen varsa özelden ulaşabilir.

fiyat nedir
  • elimde lemfo lem5 sıfır akıllı saat var.ilgilenen arkadaşlar olursa satmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Orijinalden alıntı: bosmann

kutuyu açtım saatte şarj sıfır 1,5 saatte şarj oldu,şarjı çok çabuk bitiyor wifi ve saat kapalı yarım saat de % 8 gitti 2 defa günceledim ayrıca saat arayüzlerini beğenmedim nerden nasıl arayüz ekleye bilirim

Hocam saati kablo ile bilgisayara bağla saatin içine girerek ana ekrana ClockSkin diye bir dosya oluştur.http://www.watchawear.com/android-watch-faces/x-x-family.html buradan indireceğin dosyaları çıkartıp saatin ClockSkin dosyasının içine koy sonra saat arayüzlerinde yüklediğin saati görebilirsin ek olarak google+ gruplarında çok fazla saat arayüzleri paylaşılıyor bilgin olsun.

Yazılanları yaptım fakat ekranda,saat arayüzleri kısmında eklenen saatler gözükmüyor. + işareti olan kısma bastığımda şebeke yok yazıyor. Yaklaşık 250 tane saat var. .watch uzantılı. Bunları açma şansımız yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuntius -- 13 Nisan 2017; 12:25:2 >

• Hocam ben saati sattım ama anlatmaya çalışayım. ClockSkin klasörü oluşturduktan sonra ClockSkin dosyasının içerisine girerek "mesela hödödö saat arayüzünü yükleyecekseniz" hödödö klasörünü buraya koyun hödödö klasörünün içerisinde dosyalar olsun yani hödödö klasörünün içerisinde tekrar hödödö klasörü olursa görmez bilginiz olsun.
  • quote:

Hocam ben saati sattım ama anlatmaya çalışayım. ClockSkin klasörü oluşturduktan sonra ClockSkin dosyasının içerisine girerek "mesela hödödö saat arayüzünü yükleyecekseniz" hödödö klasörünü buraya koyun hödödö klasörünün içerisinde dosyalar olsun yani hödödö klasörünün içerisinde tekrar hödödö klasörü olursa görmez bilginiz olsun.

Eyvallah hocam halloldu. Sorun bendeki dosyalardan kaynaklıymış. Bendeki dosyalar .watch uzantılı. Bunları watchawear sitesinden indirdim. Saat açmıyor.
  • .watch olanıda yükleyebilirsin onun içinde link vermiştim galiba
  • quote:

.watch olanıda yükleyebilirsin onun içinde link vermiştim galiba

Eğer onları yükleyebiliyorsam çok iyi olur. Sayfaları dolaşayım bir, çok teşekkürler.
  • quote:

Evet arkadaşlar saati araştırdıkça çok güzel özellikler çıkıyor. Aşağıdaki linkteki programı yükleyerek WatchAwear: WatchMaker Watch Faces leride kullanabiliyoruz hemde saatin arayüzünü büyütüp küçültebiliyoruz ek olarak saate dokunarak saatin rengini kronometresi vs tıklarayarak yapabiliyoruz yakında açıklamalar yapacağım.

http://roundandroidwatches.proboards.com/thread/758/universal-launcher-new-generation-2

@Ëmir hocam buradaki programı saate kurun ve çalıştırın gene saat arayüzlerini aynı yere atacaksınız

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.