Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: winchester07 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.453
Cevap
516
Favori
1.839.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu enpara da kampanya yapan birimdeki yetkili kimse ona 5 kilo kahve gönderelim de bir daha kahve kampanyası yapmasın:)
  • Arkadaşlar karta yeni başvurdum onaylandı 3 bin₺ alışverişim olacak bunu sonradan taksitlendirebilir miyim biner ₺ şeklinde mi harcayıp taksitlendirmeliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Ağlayın ağlayın enpara yetkilileri sizleri görür de acırlar halinize :D
    Enteresan kampanya yok diye ağlayanlara değil de, bir beklentisi olmayanlara ölücü deniliyor :D

+1

Adamlar bedavaya senin cebini rahatlatmaya, düzene sokmaya çalışıyor. Havele ücreti kart ücreti bilmem ne ücreti yok. Kafan rahat. Üstüne arada citir kampanya tarzı şeyler oluyor ki bunlar diğer bankalarda kart aidatı olan şeyler. Örneğin axess free de hiç bir şey yok ve aidat yok ama normal axesste dolu şey var. Ama alıyor adam parasını sen kardayim san.

Surda abine babana dayina gitsen abi 15 gün sonra vericem 4k 5k ver desen vermez ama kredi kartı senin işini görüyor ama onda bile ölücülük peşindesiniz. Ülkenin durumu iyi olsa çok laf ederdim ama edemiyorum. Sadece dozunu kaçırdınız artık. İptal ettiren de ettirsin bize ne. Anlamıyorum koskoca şirket sen iptal etme diye çırpınacak mi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claswan -- 29 Aralık 2020; 11:29:25 >

• Enparayı kredi kartı olarak görmüyorum. Ana bankam olarak kullanıyorum. Bonus, world, maximum zaten yetiyor. Arada enparanın avantajları olunca kullanılıyor.

Ödemeyi unutunca kredi ya da Ekpara bocu için gecikme gösterip findeks notunu düşürmüyor. Kredi taksitlerini maaş limitine takmıyor. Anında şak diye kredi veriyor. Bir maile sigortayı iptal ediyor. Dümdüz bankacılıkta en iyi enpara.

FX işlemlerinde, yatırımda cepteteb kullanıyorum. Enparadaki rahatlığı hissettirmiyor ama iyi.

Tedirgin eden alışverişleri adios’la yapıyorum. Biliyorum ki harcama itirazı dilekçesi verince o çakallara kök söktürüp parayı geri alıyor.

Hayat o kadar basit değil, boşuna abartılı tepkiye gerek yok. Enpara basit bir oluşum. Fazla bütçeleri yok. Kampanya miktarı çok az evet ama gerçek faydaları var.

• Size ne yahu? İsteyen kullanır, isteyen iptal ettirir, isteyen eleştirir. Sizin kazancınız ne enpara dan? Tutturmuşlar havale ücreti yok, kart ücreti yok cart curt. Sizin maaş aldığınız bankalar bunları sağlamıyor mu da bunları güzellik olarak sayıyorsunuz? 10 bin TL lik iPhone kampanyası ve kahve kampanyalari ile mutluluklar dileriz size enpara trolleri :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 29 Aralık 2020; 13:17:58 >
  • Amazon'dan 3000 liralık hediye çeki alsam Enpara bunu taksitlendirme kapsamına alır mı yoksa yasak mı?

• okartal1 kullanıcısına yanıt

Pm attım hala lazımsa ihtiyacınız olan yöntemi yazdım

• Nakahella kullanıcısına yanıt

amazon hediye bakiyesini enpara ücretsiz taksitlendiriyor hocam ben geçtiğimiz ay denemiştim.

• Bu versiyonda cep şubemize 3 yeni fonksiyon ekledik:

- Diğer bankalara FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi aracılığı ile 7/24 para transferi (ÜCRETSİZ)
    - Vadesiz TL hesabınızı Kolay Adres bilginiz (cep telefonu, T.C. Kimlik numarası vb.) ile eşleştirme
    - Kolay Adres bilgisi ile para transferi (ÜCRETSİZ)

Bu hizmetler TCMB tarafından kullanıma açıldığı anda siz de kullanmaya başlayabileceksiniz :)
  • Birazdan yüzyüze görüşmeye geliyorlar benimle bakalım :)

• Evet görüştük ve kartımı teslim aldım. Lakin kredi kartı vermemiş. Uygulama üzerinde kredi kartı sekmesine girdiğim zaman başvurma ekranı çıkıyor. Sizce almaya değer mi ne gibi artıları olur yoksa normal kartta bana yeterli mi.

• krmbzkurt kullanıcısına yanıt

3bin tlye kadar olan alışverişlerini sornadan faizsiz 6 taksit yapma kampanyasi var ve aidatsiz bir kart. 15tl lik kahve hediye kampanyası var. Onun dışında hiçbir kampanyası yok. Market akaryakıt alışverişine puan vs tarzi kampanyalar yok.

Kredi kartı lazım değil ama olabilir belki derseniz aidati yok alın bir köşede dursun. Çok şık kredi kartı kullanan birisi iseniz başka bankalara bakın puan kampanyaları bol olan axess maximum bonus vs bakın.

• fitarih kullanıcısına yanıt

Riske atma düz 2999 çektir sonradan sorunsuz taksit olur şartları uygunsa.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bilgilendirme için aidatsız kart düşünüyorum. halihazırda maximum aidatsızım var. Bir de enpara almıştım işte. Taksit mevzusu için almaya değer aslında. Tekrardan teşekkürler iyi forumlar.

• claswan kullanıcısına yanıt
    Önce bi ağzını yıka konuşurken! O yırtıktan çıkan şey ile şamarlanmak istemiyorsan haddini aşma! Benim yazdığım şeyler ortada. Babasının şirketi gibi savunanlar da ortada. Adam gibi tartışamayip ipin ucunu kaçırırsan, o ipi dolarım sana her türlü! Burdaki sanal kimliklerinize güvenmeyin ; adam olun...
  • güzel kampanyalar gelmiş. steam güzel, ücretsiz findeks güzel, ücretsiz udemy güzel. tradingview matriksdata eh, küçük kitleye hitap eder. ben beğendim valla

ama bazı kampanyalar 2.000tl ekstre, bazıları 1.000tl ekstre istiyor.

2.000tl ekstre olması herkese uymayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 31 Aralık 2020; 20:31:2 >
  • Yeni kampanyalar gelmiş kartı kapatma zamanıda gelmiş..

• enpara çok yanlış yoldasın
    boyle kampanya fikirlerini kim veriyor yahu..
  • Limiti 10k yapmıştım, 7'ye düşürdüm. Kampanyalar azalınca 5'e düşürdüm. Biraz daha düşürmenin vakti gelmiş. :) Komisyonsuz fatura, kitap, bazen taksit dışında bana bir artısı olmuyor. Bunun için de o kadar bile limite gerek yok.

• Kampanyalar güzel ama şartlar ağır. Hem 2bin tl ekstre hem fatura vs.

• 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.