Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.406
Cevap
513
Favori
1.835.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • avantajı olmadığı gibi taksitli nakit avans v.b kampanyası yok puan avantajı yok faizsiz taksiti 3 bin ile sınırlandırmışlar

gerçekten boşuna limit kapatıyor bende kapatabilirim

• okartal1 kullanıcısına yanıt
    Pm bakar mısınız
  • corpixx kullanıcısına yanıt

Kapatin gitsin bonus maximum ve world kartlar çok iyi gidiyor bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyoldan malum cihazdan alacağım da, cüzdana enparadan yükleme yapsam 6 taksit oluyor değilmi?
    Önceki mesajlarda olumlu olduğunı gördüm ama değişen bir durum yoksa işlemi gerçekleştireceğim.

• Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Şöyle bi kampanya gelirse şaşmayalım o zaman 1000₺ üzeri online alışverişlerde starbucksda alıcağımız kahvenin %25'i enparadan 😂
  • Valla 2 yıldır enpara kullanıyorum. Kampanya namına bugüne kadar yaptıklarını görünce hiç umudum kalmıyor. Tamamen kapatmasam da 10k olan limitimi yarı yarıya azaltıp başka bi karta başvurabilirim..
  • radko kullanıcısına yanıt

Eskiden iyi olabilecek kampanyaları spoiler verirdi arkadaş. Bu sefer vermemiş demekki daha da kötüsu geliyor 😀(mevcut kampanyalardan daha kötüsü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 27 Aralık 2020; 12:18:30 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Beterin beteri varmış
  • Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Birde savunman yok mu beni benden alıyorsun 😊 Az realist olmayı denesen...
  • mor1989 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım oluyor 700 tl lik bir ürün aldım cüzdan ile 15 tl para iadesi verdi yine cüzdana en parada 6 taksit
    Bekleyen işlemlerde iken olmuyor 1 gün sonra oluyor

———-

En paranın şun en cazip 3 özelliği var
    1. Kesinlikle hesap kart kredi kartı vs ücreti yok bende dolar euro altın tl her hesaptan var ücret yok
    2. Taksitsiz ürün alıp taksit yaptırabiliyoruz. Yasal çerçevede tabiki.
    3. Olurda başınız sıkışır ise eşden dosttan isteyemeyeceğiniz borcu anında veriyor
    Bana 20bin tl kart 100tl lik hazır kredi ve 6500tl ekpara limit verdi.
  • Adam utanmadan sıkılmadan savunabiliyor ya. Enpara kredi kartı diğer banka kk dan daha rezil bir halde. Qnb posu olmadığı için taksit yaptıramadığım, sırf aidatsız diye diğru dürüst limit arttıramadığım kartı neden kullanacağız? 15 liralık kahve için ben ayda kaç para yatırıyorum verdiği şeye bak.

• Arkadaşlar hepimiz zamanında bu kart ile iyi ve ya kötü bir şekilde tanıştık.
    Dönemin şartlarına göre hangi kart aidat mantığıyla para veriyordu ?
    Yine aynı şekilde (maaş bankaları hariç) EFT ücretini almayan banka sayısı kaçtı?
    Daha yeni yeni bankalar enparanın zamanında yaptığı Netflix spotify gibi platformların %50 iadesini gerçekleştiriyor.
    3000 liraya kadar alışverişlerin taksit seçeneğini kolay kolay her banka taksitlendirmiyor veya taksitlendirmek için en üst limiti 1000 lira olarak belirliyor.
    Kart limiti, hazır kredi, Ekpara olarak tamamen desteklediğim bankacılık ürünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvYusuf -- 27 Aralık 2020; 13:21:55 >
  • Kullanmıyorsanız kullanmayın arkadaş amma ağladınız yahu...
    Ben gayet memnunum illa bedava birşey mi vermesi lazım.
  • AvYusuf A kullanıcısına yanıt
    Hatırlatma ziraat bank 5000₺ kadar taksit yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 27 Aralık 2020; 14:19:49 >
  • Casey_ kullanıcısına yanıt
    Utanıp sıkılmış ki savunmasını silmiş enpara 🤦‍♂️
  • Aidatsız karttan kampanya mı bekliyorsunuz?
    Bu kadar ağlayacağınıza kartınızı iptal edin, sizi gören de zanneder ki ayda 10 bin liralık alışveriş yapıyorsunuz.
    İsterseniz size bi de maaş bağlasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 27 Aralık 2020; 14:34:11 >
  • talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Nerden biliyon her ay 10k alışveriş yapmadığımı 🤦‍♂️
  • Sinekten yağ çıkaran dh ölücüleri, enpara yi savunmaya geçmiş! İlginç gerçekten.. Bayağı gelişme var :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 27 Aralık 2020; 15:12:5 >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt

Onlar kraldan çok kralcılar. Vardır bir çıkarları. Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] 

• Ağlayın ağlayın enpara yetkilileri sizleri görür de acırlar halinize :D
    Enteresan kampanya yok diye ağlayanlara değil de, bir beklentisi olmayanlara ölücü deniliyor :D

• 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.