Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.472
Cevap
516
Favori
1.842.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Patlamak derken başkanım😀
  • 😂😂😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Yeri değil ama lafı geçmişken sorayım. World ve Maximum sarıkıza uyandı diyorlardı artık puan vermiyormuş. Doğru mudur artık sağım yapılmıyor mu world ve maximumda?

Alıntıları Göster
    Eskiden beri kampanyalarda yazan şey
    'Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri ve fotokopi kâğıtlarında geçerli değildir.'

Not:Kağıt değerlenince kağıdıda almışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cono01 -- 3 Şubat 2019; 22:51:49 >
  • arkadaslar ebebekten 800 liralık alisveris yaptım. Odeme aşamasında 2+2 yani 4 taksit sectim (4 taksite kadar izin veriyordu, ayni fiyatti). Bugun donem ici islemlere baktigimda 2 taksit olarak yansimis, taksitlendirme kısmında da gözükmüyor. Neden Boyle oldu?
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    Ödeme aşamasında taksitli ödemeyi seçersen sonradan faizsiz bi şekilde taksitlendirme yapamazsın! Tek çekim yapacaksın sonra taksitlendireceksin...
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    +2 taksit dediği sadece card finansa özel. Enparada card finansa özel kapmanyalardan faydalanamıyorsun. Aynısı ceptetebde başıma gelmişti. Bonusa 6+3 taksit vardı bana 6 taksit yanısıdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egoist84

+2 taksit dediği sadece card finansa özel. Enparada card finansa özel kapmanyalardan faydalanamıyorsun. Aynısı ceptetebde başıma gelmişti. Bonusa 6+3 taksit vardı bana 6 taksit yanısıdı.
    teşekkürler bilgi için. Yeni bir şey daha öğrenmiş olduk.
  • k.kartı onaylandı ama, 10 gündür dağıtıcı bi getiremedi , bu kadar uzun sürüyormuydu ? istanbulun merkezindeyim sözde .
  • poman kullanıcısına yanıt
    Dağıtıcı Aktif İleti ise 1 aydan fazla bekleyenler bile var idi. :) ben kart beklerken okumuştum böyle birsürü sitem. Bana 1 haftada gelmişti ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tam karavana -- 5 Şubat 2019; 18:45:19 >
  • Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ay 1.000 TL'ye kadar 3 harcamanızı herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden internet veya cep şubemizi kullanarak sonradan taksitlendirebilirsiniz.

Arkadaşlar şöyle bir durum var kredi kartını yeni çıkardım . Hesap kesim tarihi ayın 15. Benim sormak istediğim bu yukarıdaki şartta ayda 3 taksitlendirme diyor ya . Ekstreye kadar olan kısım mı ay olarak geçiyor yoksa normal ay olarak mı alıyor ?

Örnek verecek olursak 1 3 5 şubatlardaki harcamaları taksitlendirdim . 15 şubatta ekstre kesildi . 16 şubattaki işlem taksitlendirilir mi ?
  • bagcesmeli41 B kullanıcısına yanıt
    Dogrudur 16 subattaki islem mart ekstrenizde gozukecegi icin taksitlendirilebilir
  • ridvantalya R kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • Arkadaşlar enpara kredi kartında taksitli nakit avans yok mu
  • Enparada taksit yaparken alt limit sınırı var mı en az 50 tl veya 100tl olarak
  • Öğrenciyim 1000 TL bile vermiyor 500 yazdım yine onaylamadı borç vb yok aksine ziraat kredi kartımı düzenli ödüyorum.
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    50 tl
  • Hesap kesim tarihi bugün, şimdi harcama yapsam bu ekstre dönemine mi yeni ekstre dönemine mi yansır?
  • cardigans78 kullanıcısına yanıt
    Bugun yapacaginiz islem provizyonda kalacagindan islem tarihi bugun olarak ama bir sonraki ekstrede gozukecektir. Gece yarisinda ekstre duzenlenirken provizyondaki islemler dikkate alinmaz.
  • ridvantalya R kullanıcısına yanıt
    Bu bilgi iyiydi
  • Bu enpara tam komedi.
    Findex puanım 1856, Çeşitli bankalarda mevduat var, daha komiği bir yıldır 10bin TL civarı nakit döviz enpara hesabında duruyor.
    MTV yi taksitle odemek için enpara ya başvurdum. Cevap OLUMSUZ.
    Şimdiye kadar geciktirdiğim veya ödemediğim kart ekstrem yok.
    Axess, world ve paraf toplam 78bin limit var.
    Ayrıca yapikredi sürekli arayıp kredi ve limit artirimi teklif ediyor.
    Hesabım olan bankalardan arayıp hemen 50 bin kredi verelim diye sık sık aramıyorum.

Ama enpara kart vermiyor.

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.