Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Notunuzun yüksek olması sebebiyle her zaman size kapılar ardına kadar açılır. Potansiyel borç müşterisi diye.

Kapitalizm'in en sevdiği sistemdir bu.

Size türlü ürünler sunarlar, kampanya yaparlar ki harcayın diye. Bugün olmazsa yarın.

• ezimuse kullanıcısına yanıt

Fatura ödeme gününden ekstra tarihine kadar nasıl faiz işletiyor anlamadım. Son ödeme tarihi ile ekstre kesim tarihi arası faiz felan işletemez.

Bankacılık kanununa aykırı değil mi?

• astegon kullanıcısına yanıt

Misal ekstreniz ayın 10. Günü kesiliyor. Sizin faturanızın son ödeme günü ayın 5. Günü ödediğiniz faturanın tutarı için 5 günlük faiz ödemesi yapıyorsunuz.

• astegon kullanıcısına yanıt

Bana hangi ürünü sunarlarsa sunsunlar ay sonu ödeme imkanım olmayan alışverişi yapmam. Tık tıkla 300 bin kredi veriyor ama o krediyi almam.

• sukruciger S kullanıcısına yanıt
    Krediyi erken kapatmak iyimidir? Yani yazınıza göre bu soruyu soruyorum. Krediyi kapayıp yeni kredi başvurusu yapmak mantıklımı ? Yorumlarınızı bekliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mexxwelll kullanıcısına yanıt
    Profile göre değişir hocam.Cok kredi kullanan biri iseniz krediyi erken kapatmak sorun olmaz.Hatta olumlu da yansıyabilir cunku çektiğiniz kredi sizin derinliğinizi artırmıştır .Son 3 yılda düzgün kapanan 2 krediniz olması yeterlidir onun dışındakileri erken kapatabilirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Bu konularla ilgili çok farklı yorumlar oluyor arkadaş ziraatten ödemesi 200 TL olan 36 aylık 5000 TL lik devlet kredisinden yararlanmıştı ve diyorki neden kapatiyim banka da düzenli ödeme olarak görünüyor diğer arkadaşta ona diyorki bu krediyi kapat ilerde çekeceğin kredi için erken kpatma olarak yansır... Yani bu durumlarda kredi puanı olarak nasıl yansır sizce hangisi mantıklı seçim olur?

• Mexxwelll kullanıcısına yanıt
    Hocam söylediğiniz kredi zaten faizsiz bunu kapatmak mantıksız olacaktır.Söyle aktarayım 36 ay taksitli krediniz var normal olarak cektiniz ve 12 ay ödediniz bu krediyi gönül rahatlığı ile kapatabilirsiniz zaten ödemeniz olmuş ve bankaya olumlu yansımış.2. Senaryo yine 36 ay kredi cektiniz 2. Ay elinize para gecti risk raporunuzda düzgün kapatılmış en az 2 krediniz var bu durumda gönül rahatlığı ile kapatabilirsiniz.3. Senaryo daha önce krediniz yok 36 ay cektiniz bu krediyi sakin kapatmayın cunku banka nezdinde sizi tanımıyor ve bu kredinin erken kapanması size olumsuz yansır.Burada durumlar kişiye göre değişiklik gösteriyor profilinize uygun olarak seçim yapabilirsiniz.En mantıklı yol krediyi zamanında kapatmaktır chnku banka ona göre planlama yapar ve size borç verir,ama sizin zaten profiliniz güzelse ne şekilde çekerseniz cekin ya da kapatın hiçbir sorun olmayacaktır

Hım çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim. dediğiniz gibi profilinize göre hareket etmek gerekiyor

• Enpara çöktü galiba giremeyen varmı benim gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Enpara çöktü galiba giremeyen varmı benim gibi
    Var açılmıyor aynen

• imax1 kullanıcısına yanıt
    Bende sıkıntı yok

• Kendisi çökmüş ama uyarıda internet bağlantınızda sorun var diyor. :))

• bende sikinti yok aciliyor

• Şu faizsiz taksitlendirme olayını 3000 liradan artık 5000 liraya çıkartsalar çok iyi olacak. Markette satılan basit bir televizyon bile artık 3000 liradan daha pahalıya satılıyor.

• Şirketlere 5000 TL verilirken bireysel kullanıcılar için yükseltileceğini düşünmüyorum.

• https://www.qnbfinansbank.enpara.com/tvs-kampanyasi-haziran genel tavsiye kampanyası gibi ama kredi kartı şartı yok sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulamaya girmeye çalışıyorum. Son sürüme güncelle diyor. Ancak öyle bir güncelleme göremiyorum. Ve uygulamaya giremiyorum haliyle. Çözümünü bilen var mı?

• r-is R kullanıcısına yanıt
    Silip, tekrar kurmayı denediniz mi?

• isikayhan kullanıcısına yanıt

Evet öyle yapınca düzeldi. Silince malum şifre değiştiriyorsunuz. Ama ne yapalım, değiştirdik.

• 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.