Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.103
Cevap
497
Favori
1.232.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende hala 3/3000 şeklinde. Bu bilgiyi nereden aldınız?

EnPara
    Harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirin!
    https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/sonradan-taksitlendirme-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shutterbug -- 13 Mayıs 2022; 14:12:26 >
  • shutterbug kullanıcısına yanıt
    hesabima girdigimde kredi karti bolumunden tarcama taksitlendurme yaziyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Bunun icin cogu banka faiz aliyor en para da ust sinir yok 3000 tl olsn sadece faissiz taksit

• phasan P kullanıcısına yanıt

Ben bu ay bir tane yapmıştım. Kalan hakta 2 görünüyor hala.

• shutterbug kullanıcısına yanıt
    taksit bende de 3 ama faissiz ust limit 1000 tl olmus

• Sanırım bu yanlış ifade Enpara’nın Android uygulamasında yazıyor. iOS uygulamasında böyle bir yazı yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • phasan P kullanıcısına yanıt

Harcama başına 1000, totalde 3*1000'den 3000 oluyor zaten. Değişen bir şey yok hocam. Aynı kampanya devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emlak vergisini bölerler inş gene

• BJK kullanıcısına yanıt

Enpara neyi bölmüyor ki? :)

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Ne bileyim, ödeyeceğimiz zaten bir şey çıkartırlar falan  

• BJK kullanıcısına yanıt

Böler böler...  

• Kidega

Netflix-Spotify

Findeks

Kampanyaları için önce yok 2 otomatik ödeme talimatı verin yok bin lira harcayın gibi saçma sapan şartları eklediler sonrasında da sadece öğrenciler için yaptılar; cidden çok saçma. Senin benzerin birçok alternatif bunları şartsız yaparken?

Dövizde zaten makası diğer bankalar gibi yaptılar.

Faizler desen az biraz araştıran birisi 10 dakika içinde zaten mutlaka daha iyi seçeneklisini bulabiliyor.

Kaldı ki eskiden ara ara Trendyol'da, yemek sitelerinde falan indirimleri olurdu onu da çok öncesinden yok ettiler.

Bu yüzden inatla Enpara'daki limitini arttırmak isteyen arkadaşları açıkcası pek anlayamıyorum.

Az önce 20 bin olan limiti beş bine düşürdüm,en fazla vade farkı alan yerlerde taksit yapmak için kullanıyorum zaten.

• Merhaba.
    Daha önce kredi kartı kullanmadım ama uygun olan yerlerden peşin fiyatına taksit yapmak mantıklı geliyor, Enpara kredi kartı düşünüyorum.
    Muhtemelen aylık gelirim sebebiyle çok limit vermezler zaten.
    Kullananların yorumu nedir?

Ekleme: Asıl soruyu unutmuşum. Cardfinans ile bu aynı olarak mı geçiyor? Peşin fiyatına taksit olan sitelerde ne yazıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forum1th -- 18 Mayıs 2022; 23:31:9 >
  • punqer P kullanıcısına yanıt

Hocam 17.800 TL boş limitim var sadece fatura talimatı için kullanıyorum. Gerisini sen düşün.

• Forum1th kullanıcısına yanıt

Hocam enpara bedava fatura ödemekten başka bir işe yaramıyor hiç bir iş yeri ile anlaşması yok. Axess ve ya garanti bonus almanı öneririm.

Cardfinans alıp boşa yıllık aidat verme onunda hiçbir yerle anlaşması yok. Online alışverişlerde Cardfinans ile taksit yapabilirsiniz bazıları vade farksız yapar. Enpara 3000 kadar yasal olarak izin verdiklerinde komisyonsuz sonradan taksit yapar. Axess al 1 yıl kart ücreti ödemezsin ertesi yıl arayıp aidatı iptal ettirirsin.

• Çok sağolun. Şimdi almasam mı diye düşünüyorum

Babam vs. daha önce çok sıkıntı yaşamıştı.

İnternet siteleri enpara kredi kartı cardfinans olarak görünüyor. Hepsiburada dan bulaşık makinesi aldım. Cardfinansa direk 9 taksit yaptı site aynı fiyata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Dediğim gibi hiç bir avantaj yok. İnsanların aidat takıntısı yüzünden enparada enpara diyorlar. Bana 30 bin vermiş yılda 300 TL alsın demi.

Her karttan aldım aidatsız kartların limitleri düşük oluyor yükselmiyor.

Cardfinans hiç bulaşma derim. İlla finans olsun dersen fatura ödeyecek kadar 1000 TL en para limitin olsun yeterli.

Bu arada puanın oluşmadıysa bankanın birisi onay verirse o gün diğer bankaya başvur. Arada zaman geçerse onaylamaz

• Nasıl yani hocam? Benim de henüz kredi puanım yok. Bir banka onay verirse istediğim diğer bankalara da hemen başvurursam onlarda mı onaylar?

Aslında memnun olma kişiye göre değişiyor. Ben mesela oldukça memnunum.

Bir kere Eft masrafı olmaması büyük avantaj benim için, ayrıca kredi kartı için de masraf yok ve peşin fiyatına taksit özelliği güzel bir özellik.

Onun dışında verdiği faizler de fena değil.

Bir tane aidatlı kart alın içinize sinen bir bankadan, bir de enpara alın dursun. İkisini de duruma göre kullanırsınız.

Cardfinans ile aynı kart olarak görüyor evet, aynı kampanyalar geçerli mi bilmiyorum. Üstteki arkadaş yazmış ama alışveriş yapılan siteye göre de değişebilir.

• 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.