Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende senin gibi düşünüp kullanıyordum taki Denizbank ve Vakıfbank hesap açana kadar anlamamıştım pek. Ücretsiz EFT havale ve fatura ödeme işlemleri bu iki bankada mevcut. Az önce internet faturasını ödedim denizden işlem ücreti vermeden almıyor. + kredi kartı verdi. Enpara vermedi. Şimdi hadi gelde enpara yı kullan :) uygulamayı Bile sildim.

amacım bir şeyi kötüleyip bir şeyi övmek değil diğer başka seçeneklerinde olduğunu fark ettirmek.

ne bilim insan ister istemez gönül koyuyor hadi onuda geçtim şu dediklerimden deniz bankı kullanmak varken niye enpara yı kullanayım ki hem aynı şekilde ortak ATM özelliği var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten fatura öderken kredi kartların ile ödemelerde enpara kredi kartıda dahil hepsi ücret kesiyor bildiğim kadarı ile nakit kart ile ödemede fark almıyor. Enpara uzun süredir kullanıcısıyım 1 senedir de kredi kartı kullanıyorum bu ay itibari ile burgan on bank üyeliği açtım. kampanyaları çok cazip internet harcaması ve fatura ödemelerinden 100TL kazandım 500 market veya yakıt harcamasına 100TL veriyor. Kısaca eskisi gibi alternatifsiz değil en para uzun süredir bir kampanyada olmadığı için on bank çok avantajlı durumda.

Yeni üyelere özel 500TL yakıt veya market harcamasına 500/100 veriyor.

Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz her fatura için 15TL maksimum 5 adet yani 75TL veriyor, birde fatura bedelinin %1 iade ediyor diye biliyorum.

havala eft fast ücretsiz.

internet alışverişi %5 iade max. 50TL diye biliyorum, şimdilik iyi gidiyor.

Bu arada banka ile bir alakam ve referans durumu yok. :)

• Enpara güzeldir de günümüzde zaten bir bankaya ait değiliz. İşimize ne gelirse onu kullanacağız.
    Tosla
    N kolay
    On Mobil
    Paycell
    Vs her şeyi aynı anda kullanabiliriz. Hepsinin kendine göre şeyleri var.

Ama Şu 3 bankayı tavsiye etmiyorum.
    1.Cepteteb
    2.Anadolubank
    3.Yapı Kredi
    Bu üçüyle çeşitli sorunlar yaşayıp başa çıkamayıp BDDK aracılığıyla çözdüm.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Usülsüz kullanımdan kartı kapatmak da saçmaymış, kardeşim sen önlemini almazsan kullanıcı da kullanır. Kendi hatası yüzünden kullanıcıyı cezalandırıyor.

• KirkLeeHammett kullanıcısına yanıt

8 yıldır enpara ile çalışıyorum kredi kartı çıktığı gün hemen başvurdum onaylandı ve kartı aktif kullanıyorum bütün faturalarımı enpara kredi kartıyla mobil uygulama üzerinden yatırıyorum bugüne kadar 1 kuruş bile komisyon ücreti kesmedi fatura tutarı neyse onu kesiyor

• KirkLeeHammett kullanıcısına yanıt

Yanlış biliyosun. Enpara asla ücret kesmez fatura ödemesinde. Faturan neyse onu ödersin. ama diğer bankalar max 1tl olacak şekilde ücret alıyor eğer anlaşman yoksa.

• Merhaba arkadaşlar,

Enpara kredi kartı ine telefon üzerinden NFC ödeme yapmak istiyorum ama olmuyor. Ayarlardan enpara temassız ödeme açık ve NFC kısmında enpara ödeme tanımlı ama ödeme alıyor iade ediyor.

Konu ile ilgili bilgisi olan varsa bizide aydınlatabilirmi?

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt

Kendi soruma cevap vereyim. Konu içerisindeki eski mesajlardan yararlanarak hallettim. Telefonda geliştirici seçenekleri açık olduğunda enpara uygulamada nfc ayarı gözükmüyor. Gözükmediği içinde aktif olmuyor diye düşünüyorum. Enpara uygulamadan aktif ettim akşam deneyeceğim.

• Enpara kredi kartı hepsiburada cüzdana ücretsiz kaç taksit yapıyor?

• 6 herhalde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok fazla bir avantajlı kalmadı artık

• Cepteteb'in kurucu üyesiyim ilk 50bindeydim(6 yıldır), o kadar memnunum ki bi bana kalsın isterim kimseye tavsiye etmem o nedenle  

Size tavsiye edeceğim banka;

Ziraat bankası. Havale yaparken bile ücret kesiyordu en son    

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 4 Mayıs 2022; 20:26:2 >
  • Sorun yok hocam bende çalışıyor

• Arkadaslar ucretsiz faiz olayin 3 bin tl idi 1000 tl dusurulmus sanirin

• phasan P kullanıcısına yanıt

Kötü olmuş, yalnız alışverişi taksitlendirirken "akaryakıt, telekom vs.. olmadığını beyan ederim" şeklinde bir kutucuk var işaretlememiz gereken. Yanlış beyanda bulunursak sorumlu biz mi oluyoruz anlamadım.

• barsoy kullanıcısına yanıt
    Ben cok kez isaretledim hic bir sikinti olmadi genelde online alis veriste kullandim yakinda taksit olayini en para kaldirir 1000 tl alinacak pek birsey kalmadi artik

Kendileri kaybeder.

Biz 3 az derken 1 e düşürmek intihar etmektir

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    3 den fazla olsun diyoruz adamlar 1 yapmis yakinda kullanicilar azalir

• Bu taksit olayı biraz fazla dert edilmiyor mu? Bana neredeyse her ay diğer birkaç kredi kartımdan her alışverişe 3 taksit kampanyası geliyor. Üstelik 3000 TL üst sınırı da yok. Alışverişlere çok taksit yapınca borcu başkası ödemiyor diye düşünüyorum.

Bende hala 3/3000 şeklinde. Bu bilgiyi nereden aldınız?

EnPara
    Harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirin!
    https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/sonradan-taksitlendirme-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shutterbug -- 13 Mayıs 2022; 14:12:26 >
  • 
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.