Şimdi Ara

Financial Times'tan Meral Akşener'e destek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

MHP içindeki muhalif kanadın lideri Meral Akşener'in arkasındaki destekçilerin "AK Parti'nin hakimiyetine meydan okumak için parti kurmayı düşündüğü" iddiasına yer veren Financial Times, referandum sonucu ile ilgili de analiz yaptı.

AKŞENER'İN YENİ PARTİSİ FİNANCİAL TİMES’TA
    İngiliz gazete FT, Akşener'in sadece kendi partisi MHP'ye kafa tutmakla kalmayıp, Erdoğan'ı "başkanlık hayalinden mahrum bıraktığını"belirtti.

Yazıda bu durum, İstanbul ve Ankara'da 'Hayır' oylarının baskın çıkmasıyla ilişkilendirdi ve "Türkiye'de yeni bir anayasa için yapılan referandumun sonuçları gelirken, yarıştaki 'dininden dönen' siyasetçilerin en büyüğü Akşener'in destekçileri endişeliydi." ifadeleri kullanıldı.

"AKŞENER LİDERLİK EDECEK EN İYİ İSİM"
    FT'nin Akşener'e destek içeren yazısında, "Uzmanlar, merkez sağı AK Parti'nin hakimiyetine en büyük tehlike olarak görüyor. Eski İçişleri Bakanı Akşener böyle bir mücadeleye liderlik edecek en iyi isim olabilir.

Uzmanlara göre, ekonomideki olası bir gerileme Akşener'in önemli sayıda AKP'liyi kabuğundan çıkararak kendisine çekmesini sağlayabilir." denildi.

• Kadında bir kere vizyon var.Bazılarını da sabah, star, akit gibi lağım gazeteleri destekler
  • Kadına o kadar iftira atıldı. Şu saatten sonra ak partiliden tam destek alamaz.

Akpartililerinde seveceği sakinleştirici, ekonomiye ,savunmaya önem veren biri lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizdeki mümin görünümlü kafirler gibi dinden beslenirse alır başı gider. Dış mihrak diz çöken avrupa deyip birde sultanlığını ilan eder acaip kitlesi olur.

• Tamamdır ben ikna oldum.Oyunu RTE'ye verecem bir sonraki seçimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Tamamdır ben ikna oldum.Oyunu RTE'ye verecem bir sonraki seçimde.

Heh seni arıyodum bende

hdp-pkk ters psikoloji yapıyor, onlar evet verecek diyordun, referandum süreci üzerine bütün tezin buydu ve boşa çıktı?

• Trump, RTE'yi arayıp tebrik etmiş. Buna sevinenler vardı.

Siyasiler açıklama yapar , konuşur, nutuk atar ama gerçek yapılanlardır.

Arkadaşın verdiği haber de, genelde, RTE'nin diktatör gibi gösterilmesi ve aşağıdaki gerçekler, ABD'nin RTE yerine artık başka bir kullanışlı birisinin aradığı gerçeğini gizlemiyor.

RTE istiyor, ABD, Feto'yu vermiyor, verecek gibi de durmuyor

RTE, PYD terör örgütüdür temizlenecek diyor ABD, YPG'ye kara gücüm diyor ve bizim Menbiç'e girmemize engel oldu.

RTE Zarrab suçsuz diyor, ABD, Zarrab davasında yavaş yavaş ilerliyor, ucu bakanlara ve RTE'ye uzanabilir.

ABD muhtemelen RTE'ye sana son bir şans veriyorum diyerek Suriye ve İran'ın üstüne salacak. RTE de bu şansı kullanmak için ülkeyi yine bataklığa sürükleyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Trump, RTE'yi arayıp tebrik etmiş. Buna sevinenler vardı.

Siyasiler açıklama yapar , konuşur, nutuk atar ama gerçek yapılanlardır.

Arkadaşın verdiği haber de, genelde, RTE'nin diktatör gibi gösterilmesi ve aşağıdaki gerçekler, ABD'nin RTE yerine artık başka bir kullanışlı birisinin aradığı gerçeğini gizlemiyor.

RTE, PYD terör örgütüdür temizlenecek diyor ABD, YPG'ye kara gücüm diyor ve bizim Menbiç'e girmemize engel oldu.

RTE Zarrab suçsuz diyor, ABD, Zarrab davasında yavaş yavaş ilerliyor, ucu bakanlara ve RTE'ye uzanabilir.

ABD muhtemelen RTE'ye sana son bir şans veriyorum diyerek Suriye ve İran'ın üstüne salacak. RTE de bu şansı kullanmak için ülkeyi yine bataklığa sürükleyecek.

kardeş sırtın açıkmı yattın nerede gördün bu rüyayı

• Avrupa ülkeleri en başından beri fetö ye destek veriyor. Elbette bu kadına destek verip fonlayacaklar. Amaç malum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snowizma

Rte'yi övünce dünya lideri, Akşener'i övünce dış mihrak öyle mi kafirler?

müşrikten kırma selefi olmuyor ya hiç orjinal durmuyor
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 1 Haziran 2021; 11:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

quote:

Heh seni arıyodum bende

hdp-pkk ters psikoloji yapıyor, onlar evet verecek diyordun, referandum süreci üzerine bütün tezin buydu ve boşa çıktı?

Ahahahah güneydoğuda neredeyse yarıya yakın evet var.Bölge bazında değerlendirildiğinde Güneydoğu Anadolu!da evetler çoğunlukta.

Ayrıca tam emin değilim böyle bir şey dediğimden.Bir geçmiş mesajlarıma göz atayım bakalım demişmiyim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ø

quote:

Heh seni arıyodum bende

Ahahahah güneydoğuda neredeyse yarıya yakın evet var.Bölge bazında değerlendirildiğinde Güneydoğu Anadolu!da evetler çoğunlukta.

Ayrıca tam emin değilim böyle bir şey dediğimden.Bir geçmiş mesajlarıma göz atayım bakalım demişmiyim.

güneydoğu halkından değil, pkk-hdp'den bahsediyoruz

• ø kullanıcısına yanıt
    Rüya olan hangisi ?

• 2010 yılına kadar ab ve abd akpye tam destek veriyordu hatırlatırım
  • Şer odağı Avrupa yeni kozlarını oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 19 Nisan 2017; 14:3:36 >
  • ø kullanıcısına yanıt
    Akpye oyvermeyen pkkli akpye oy veren müslüman kürt hakli oluyor oylemi ulan süzme peki bunu nasıl saydın demezlermi adama makarna kafalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haşin_ErKeK -- 19 Nisan 2017; 14:13:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Akpye oyvermeyen pkkli akpye oy veren müslüman kürt hakli oluyor oylemi ulan süzme peki bunu nasıl saydın demezlermi adama makarna kafalı.

hede hüde hebele hübele

ne sayıklıyon sen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.