Şimdi Ara

Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
Mesaj
 • Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]


  Resmi Site
  https://uk.finalfantasyxvi.com/

  Sony, PlayStation 5 sunumunun açılışını Final Fantasy serisinin yeni oyunu ile yaptı.

  Square Enix ve Creative Business Unit III, Final Fantasy XVI'yı PlayStation 5 ve PC için duyurdu. Konsolda PlayStation'a özel olacak.

  Oyunun yönetmenliğini Hiroshi Takai üstleniyor. Naoki Yoshida ise yapımcı rolünde. Oyunun çıkış yapmasına daha epey bir zaman var. Daha fazla bilgiyi 2021'de öğreneceğiz.

  İlk Bilgiler
  Oyundaki ana karakterimizin ismi Clive Rosfield. Rosaria Arşidükü'nün ilk oğlu ve kardeşi Joshua Rosfield'ı korumakla yükümlü bir Kalkan. Kardeşinin armağanı ateş kullanma yeteneğine sahip. Bu macerasında Joshua Rosfield ve beraber büyüdükleri çok güvendiği çocukluk arkadaşı Jill Warrick eşlik edecek.

  Oyun Valisthea adındaki bir diyarda geçecek. Burası ana kristaller denen devasa ışıltılı kristal dağlarla süslü bir yer. Ana kristaller uzun yıllar boyunca krallıkların gelişmesine ve insanların rahat bir yaşam sürmesine imkan sağladı. Ana kristaller için krallıklar tarafından sayısız savaş yapıldı. Devam eden bu savaşlar huzursuz bir barış ortamı yarattı ve bu barış yavaş yavaş bozulmaya başlıyor.  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU] Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU] Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU] Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 11 Aralık 2023; 20:25:45 > • Seride Sadece 15'i oynadım ve baya hoşuma gitmişti. 16'ya baya heyecanlandım  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 17 Eylül 2020; 0:54:58 >
 • Combat
 • 15 gibi bitmemiş olmaz umarım
 • Final Fantasy XVI Geliştirmenin Artık Son Aşamalarında


  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]
  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]www.bolumsonucanavari.com
  Final Fantasy XVI Geliştirmenin Artık Son Aşamalarında
  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Final_Fantasy_XVI_Gelistirmenin_Artik_Son_Asamalarinda-110045.htm
 • Yeni detaylar paylaşıldı.

  https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Final_Fantasy_XVI_icin_Yeni_Detaylar_Paylasildi-110396.htm


  Final Fantasy XVI yapımcısı Naoki Yoshida, Washagana TV'ye konuk olarak yaklaşan aksiyon RPG oyunu için birçok detay paylaştı.

   

  Naoki Yoshida oyun hakkında şunları söyledi:

   

  - Oyunun öncelikle İngilizcesine odaklanıyoruz.

  -  Yüz hareketlerini kaydetmemiz gerekiyor. Bir sahnenin her kesitini elle canlandıramayız. Bu yüzden tam yüz hareketi yakalamaları yapıyoruz ve ardından buna sesler ekliyoruz. Bunlar tamamen ara sahnelerden ibaret değil. Bu yüzden İngilizce versiyonu diğerlerinin önünde. Yakında Japonca versiyonuna başlayacağız.

  - Oyunun gelişimi hakkındaki toplantı esnasında: ''Başroldeki Clive'ın duygularını göz önünde bulundurarak bu çizginin değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum'' sözlerini dile getirdim.


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Final Fantasy 16 Oyuncuları Memnun Eden Bir Yapım Olacak


  Yoshida, hayranlarına her iki oyunun da mümkün olan en iyi durumda çıkacağına dair söz veriyor.

   

  Famitsu'ya konuşan Yoshida, Final Fantasy 16'yı en iyi şekilde çıkartmayı planladıklarını belirtti. Ayrıca her iki ekibin de titizlikte çalıştığını söyledi. Böylece, oyuncuları memnun edecek bir yapımın çıkacağının altını çizdi.


  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Final_Fantasy_16_Oyunculari_Memnun_Eden_Bir_Yapim_Olacak-111277.htm

 • Final Fantasy XVI'nın Ana Hikayesi Tamamlandı


  Square Enix, Final Fantasy XVI'yı bir yıldan uzun bir süre önce PlayStation 5 için duyurdu ve Tokyo Game Show 2021 Online canlı yayın etkinliği sırasında Final Fantasy yaratıcısı Hironobu Sakaguchi ile yapımcı Naoki Yoshida, oyun hakkında birkaç yeni bilgiyi hayranlara sundu.

   

  Yoshida, oyunun ana hikayesinin tamamlandığını ve yan görevlerin de neredeyse bittiğini söyledi. Ayrıca karakter modellemelerinde sona yaklaşıldığını ve ekibin kaliteyi artırmaya odaklandığını belirtti.


  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]
  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]www.bolumsonucanavari.com
  Final Fantasy XVI'nın Ana Hikayesi Tamamlandı
  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Final_Fantasy_XVInin_Ana_Hikayesi_Tamamlandi-111575.htm
 • Final Fantasy XVI Yapımcısı Geliştirme Süreci Hakkında Yeni Bilgiler Paylaştı  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]
  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]www.bolumsonucanavari.com
  Final Fantasy XVI Yapımcısı Geliştirme Süreci Hakkında Yeni Bilgiler Paylaştı
  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Final_Fantasy_XVI_Yapimcisi_Gelistirme_Sureci_Hakkinda_Yeni_Bilgiler_Paylasti-112452.htm


  Final Fantasy XVI yapımcısı Naoki Yoshida, oyunun gelişimi hakkında yeni bilgiler paylaştı. Devam eden COVID-19 salgınından dolayı oyunun gelişiminin neredeyse yarım yıl ertelendiğini açıkladı. Bunun yanı sıra oyun hakkında yeni bilgilerin 2022 baharında duyurulacağını aktardı.

   

  Naoki Yoshida oyunun gelişimi hakkında şunları söyledi: 

   

  Final Fantasy serisinin yeni oyunu XVI için dünyanın dört bir yanından yetenekli kişilerden oluşan ekip oluşturduk. Ancak, COVID-19 salgını nedeniyle evden çalışmak zorunda kaldık. Bu durum ofislerimiz ile iletişimi geciktirdi ve çeşitli sorunları beraberinde getirdi.

   

  2021 yılı içerisinde oyunun gelişiminin son aşamalarında geldik. Son rötuşları yapmak adına büyük efor sarf ettik. Bu süreçte grafiklerin kalitesini arttırmaya ve genel optimizasyon üzerinde çalıştık.

   

  Oyun hakkındaki mevcut planlarımızı bu yıl içerisinde aktarmak istiyorduk ancak biraz daha ertelemek zorunda kaldık. Bu yüzden 2022 baharında mevcut planımızı açıklayacağız. Bunun için heyecanlıyım. Final Fantasy XVI hakkında daha fazla bilgi edinmek için bekleyen ve sabırsızlanan herkesten özür dilerim. 

 • Final Fantasy XVI'nın Artık Son Aşamada Olduğu Bildirildi


  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]
  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]www.bolumsonucanavari.com
  Final Fantasy XVI'nın Artık Son Aşamada Olduğu Bildirildi
  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Final_Fantasy_XVInin_Artik_Son_Asamada_Oldugu_Bildirildi-113548.htm

  Yapımcı Naoki Yoshida, Final Fantasy XVI'nın geliştirilmesinin son aşamada olduğunu belirtti. FF XVI, tek oyunculu bir oyun olacak. Ayrıca oyuncuları oyuna çekecek bir hikayeyi içerisinde barındıracak.

   

  Yoshida oyun ek olarak şunları söyledi: "Şu anda Final Fantasy XVI'nın geliştirilmesi son aşamada. Serinin yeni oyunu tek oyunculu bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Çevrimiçi oyunların aksine, Final Fantasy XVI'da hikaye daha ön planda olacak ve oyunculara sürükleyici bir deneyim sunacak. Bu oyunla beraber hikaye daha derinleşecek."

 • Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]PlayStationyoutube
  It breaks us—it unmakes us—that its immaculate aspect might reveal itself. The Eikon. COMING SUMMER 2023 #ps5games May contain content inappropriate for children. Visit http://www.esrb.org for rating information.
  https://youtu.be/gV5rIW1Qums
 • Her ne kadar HUD pek tırt gözükse de özellikle savaşlar ilgi çekici duruyor. Umarım FF15 de ki gibi 2 sene de düzelmesini beklemeyiz de tam bir oyun olarak çıkarırlar 👍

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Square Enix TGS'de FFXVI oynanış ve yeni bilgiler paylaşılacak.  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]
  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]スクウェア・エニックス 東京ゲームショウ2022特設サイト
  タイトル一覧 | 東京ゲームショウ2022 | SQUARE ENIX
  https://www.jp.square-enix.com/tgs22/lineup/


  Mesaj sahibi


  https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/153787097

 • Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]FINAL FANTASYyoutube
  Who shall claim their fading light? From a single spark, will the land ignite A new shadow rises to fall upon the Dominants, painting their destinies black as night. It has been fifteen hundred years since the fall of our forebears, and Valisthea has been slowly dying ever since. Darkness spreads as day gives way to twilight, the Mothers' flame now all but a flicker. And as the fringes fade, the people flock to the Mothercrystals. COMING SUMMER 2023 Follow us for all the latest on FINAL FANTASY XVI Twitter: http://twitter.com/FinalFantasyXVI Facebook: http://facebook.com/FinalFantasyXVI Instagram: http://instagram.com/FinalFantasyXVI #FF16
  https://www.youtube.com/watch?v=u-SdiYbSGIQ&feature=youtu.be
 • Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]
  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]bolumsonucanavari.com
  Final Fantasy 16'nın Ana Hikayesi 35-40 Saat Sürecek
  https://bolumsonucanavari.com/search/Haberler-Final_Fantasy_16nin_Ana_Hikayesi_3540_Saat_Surecek-115814.htm


  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]
  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]bolumsonucanavari.com
  Final Fantasy XVI için Yeni Detaylar Paylaşıldı
  https://bolumsonucanavari.com/search/Haberler-Final_Fantasy_XVI_icin_Yeni_Detaylar_Paylasildi-115802.htm  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 15 Kasım 2022; 23:23:51 >
 • Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]PlayStationyoutube
  https://www.playstation.com/en-us/games/final-fantasy-xvi/ The flames of vengeance burn bright and beckon with ambitious hunger. Awaken the Eikons, but will you dominate them or will they dominate you? #ps5 #ps5games #finalfantasy #ffxvi #finalfantasyxvi
  https://www.youtube.com/watch?v=wvunu2e29tc&feature=youtu.be
 • Final Fantasy XVI - State of Play 4K | PS5 Games  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]PlayStationyoutube
  State of Play returns with an extended look at Final Fantasy XVI, the highly anticipated action-RPG arriving on PS5 June 22. Check out the all-new gameplay, showcasing the exciting combat, thrilling Eikon battles, and much more! Final Fantasy XVI is the next mainline installment of the Final Fantasy series. The game follows Clive Rosfield, the protagonist, as he harnesses the powers of various Eikons to overcome his tragic destiny. #ps5 #ps5games #finalfantasy #ffxvi #finalfantasyxvi Rated Mature
  https://www.youtube.com/watch?v=UfP_3UD5qF8&feature=youtu.be
 • Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]IGNyoutube
  This latest Final Fantasy 16 overview trailer shows off what to expect for the Story-Focused mode that allows players to have a more simple combat system to dial in on the game's narrative. Final Fantasy 16 launches on June 22 for PlayStation 5. #IGN #Gaming #FinalFantasy
  https://www.youtube.com/watch?v=10IpWxOIoVU&feature=youtu.be
 • Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]
  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]www.bolumsonucanavari.com
  Final Fantasy 16 için yeni oynanış videoları yayınlandı
  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Final_Fantasy_16_icin_yeni_oynanis_videolari_yayinlandi-117703.htm
 • Final Fantasy 16 - Official Story Trailer (4K) | PlayStation Showcase 2023  Final Fantasy XVI (2024) [PC ANA KONU]IGNyoutube
  Check out the newest trailer for Final Fantasy 16, showing off more characters, more powers, more locations and summons.
  https://www.youtube.com/watch?v=XZAMBcEq_3w&feature=youtu.be
 • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.