Şimdi Ara

Film Tavsiyeleri (Her Üyeye Özel) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
11
Favori
26.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Emre Aksu

Peki hocam. Yalnız hem proje hem sınav çıktı. Birde daha defter eksiğimiz varmış onu tamamlamam lazım. Hafta sonuna kaldı film. İzleyince unutmazsam eğer buraya yine yazarım. Teşekkür ederim ilginiz için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolleksiyoncu tarzi film ariyorum . Aynen o tarzda olucak . Heyecani bol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diclonius

quote:

Emre Aksu

Peki hocam. Yalnız hem proje hem sınav çıktı. Birde daha defter eksiğimiz varmış onu tamamlamam lazım. Hafta sonuna kaldı film. İzleyince unutmazsam eğer buraya yine yazarım. Teşekkür ederim ilginiz için.

Rica ederim, kolay gelsin size.
  • İçinde bolca yağmur yağan filmler arıyorum.
  • Şehrin Azizleri tarzında film arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

Yasaklanmış filmler varmı bildiğiniz ??? Bildiğiniz hepsini yazın ben seçmek isterim arasından. Hangi ülkenin sineması olursa farketmez. Yasaklanmış filmler gerçekten kaliteli oluyor çünkü. (genelde) Türüde farketmez tek başıma izliyorum zaten :)

THE HUMAN CENTİPEDE, THE HUMAN CENTİPEDE 2, SALO, CANNİBAL HOLOCAUST, A SERBİAN FİLM, FREAKS, ANTİCHRİST, DEADGİRL, BRAİNDEAD, DUMPLİNGS, MARTYRS ilk aklıma gelenler. Yalnız A SERBİAN FİLM' i pek tavsiye etmem psikolojini bozabilir, gerçi bu tarz filmlerin çoğu öyle ama bu film en sapıkcasıdır bana göre. İnternette de bu filmlerden oluşan birçok liste var. Bazıları yasaklanmayı hak etsede sebebsiz yasaklanan birçok filmde var örneğin YILMAZ GÜNEY' İN YOL filmi gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: qökalp58

Panik odası tarzı filmler arıyorum.Kısacası rehin almalı filmler önerirseniz sevinirim

Sınırda
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozilec

quote:

Orijinalden alıntı: MeDaLion_

Borsa, maddi başarı konulu filmler arıyorum.

Soygun filmi arıyoru.

Kumar içerikli film arıyorum.

Two For The Money

borsa para asla uyumaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deadsnow32

quote:

Yasaklanmış filmler varmı bildiğiniz ??? Bildiğiniz hepsini yazın ben seçmek isterim arasından. Hangi ülkenin sineması olursa farketmez. Yasaklanmış filmler gerçekten kaliteli oluyor çünkü. (genelde) Türüde farketmez tek başıma izliyorum zaten :)

THE HUMAN CENTİPEDE, THE HUMAN CENTİPEDE 2, SALO, CANNİBAL HOLOCAUST, A SERBİAN FİLM, FREAKS, ANTİCHRİST, DEADGİRL, BRAİNDEAD, DUMPLİNGS, MARTYRS ilk aklıma gelenler. Yalnız A SERBİAN FİLM' i pek tavsiye etmem psikolojini bozabilir, gerçi bu tarz filmlerin çoğu öyle ama bu film en sapıkcasıdır bana göre. İnternette de bu filmlerden oluşan birçok liste var. Bazıları yasaklanmayı hak etsede sebebsiz yasaklanan birçok filmde var örneğin YILMAZ GÜNEY' İN YOL filmi gibi...

CEVABINIZ İÇİN TŞK EDERİM :) SIRP FİLMİNİ İZLEDİM ZATEN :) FENA DEĞİLDİ, BANA PEK ´´UZAK LİMAN´´ GELMEDİ O FİLM. DÜNYADA ONA GELENE KADAR NELER VAR NELER :) ŞEYTAN FİLMİNİ 11 YAŞINDA İZLEMİŞ BİRİ OLARAK BOZULACAK PEK PSİKOLOJİ KALMADI FAKAT KÜÇÜKLÜĞÜMDE BERBAT ŞEYLER İZLEMİŞ OLMAMA RAĞMEN, ARTIK NEDENSE MİĞDEM BULANIYOR. KORKU, VB YOK SADECE BİLDİĞİN MİĞDEM BULANIYOR VERDİĞİN LİSTE FENA DEĞİL :) O LİSTENİN EN BÜYÜK EKSİKLERİNDEN BİRİSİ (MUHTEMELEN AKLINA GELMEDİ YADA DUYMADIN, AMA DUYMADIĞINA PEK İHTİMAL VERMİYORUM) FACES OF DEATH. BU TİP FİLMLER KORKUTUCU FELAN DEĞİL, SADECE PİS GERÇEKLER. ÖRNEĞİN KALİTELİ BİR TIP ÖĞRENCİSİNİN GÖRMEDİĞİ ŞEY YOK. HER TÜRLÜ BİLİMSEL ÇALIŞMADA KULLANILAN KADAVRALAR VB. HAYATIN ASLINDA NORMALLERİ. TABİ FİLMLERDE YAPILANLAR ANORMAL O AYRI :) YANİ DAHA NET İFADE ETMEK GEREKİRSE, ÖRNEĞİN BİR CERRAHIN RUTİNİ OLAN AMELİYAT OLAYI, ASLINDA ALIŞINCA İĞRENÇ DEĞİLDİR. AİLEMDE ÇOK DOKTOR VAR HEPSİNİN SÖYLEDİĞİ ´´ZAMANLA ALIŞIYORSUN´´ FAKAT BUNU SAÇMA SAPAN KONSEPTLERE SOKARSAN HİKAYE VE GÖRSEL OLARAK (ÖRNEK HOSTEL), O ZAMAN İŞTE BİR DOKTORA BİLE İĞRENÇ GELİYOR :) ADI ÜSÜTNDE FİLM ZATEN :) LİSTEN İÇİN TŞK EDERİM. EK OLARAK MARTYRS ÇOK KALİTELİ BİR FİLM, HALEN SONUNU ÇÖZEMEDİM FİLMİN. KIZ, YAŞLI KADINA NE SÖYLEDİ ACABA SONUNDA

Aslında söylediklerinde haklısın, yani filmlerde ne kadar sapıkça şey varsa gerçek dünyada kat kat fazlası var, ama biz görmek istemiyoruz. SIRP filmi için uyardım çünkü izleyen bazı arkadaşlarım bu filmden tiksinmişlerdi, yoksa bana görede sağlam film. Zaten listeyi izleyip en çok beğendiklerimden yazdım, tabi daha birçok eksik var. Dediğin filmi duydum da izlemedim, bir ara bu yasaklı listesine takmıştım internetteki listelerde gördüğüm birçok filmi izledim, bazılarına dayanamadım izlemeden sildim çünkü iğrenç geldi mesela nekromantik denen film gibi. Şu MARTYRS filmini arkadaşla izlemiştik film kaynadı, tekrar izleyecem de erteleyip duruyorum. Sen galiba bu tarz filmlerin hemen hepsini izlemişsin gibi geldi bana

• Beni dünya sıkıntısından biraz uzaklaştıracak hayatta daha mücadeleci davranmamı sağlıyacak bi film olmalı.Biraz gaz vermeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: t.1132

Beni dünya sıkıntısından biraz uzaklaştıracak hayatta daha mücadeleci davranmamı sağlıyacak bi film olmalı.Biraz gaz vermeli.

Barfi!
    3 Idiots
    127 Hours
  • gaza getiren eğlenceli, dipden yukarıya çıkış tarzı veya güzel dövüş sahneleri olan film önerebilirmisiniz, karizmatik etkileyici de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herhangibirey -- 2 Mayıs 2013; 13:54:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

gaza getiren eğlenceli, dipden yukarıya çıkış tarzı veya güzel dövüş sahneleri olan film önerebilirmisiniz, karizmatik etkileyici de olabilir

Green Street Hooligans
    Fight Club
    City of God
    3 Idiots
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Orijinalden alıntı: qökalp58

Panik odası tarzı filmler arıyorum.Kısacası rehin almalı filmler önerirseniz sevinirim

Sınırda

konusuna bakayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Aksu

quote:

Orijinalden alıntı: atroce

gaza getiren eğlenceli, dipden yukarıya çıkış tarzı veya güzel dövüş sahneleri olan film önerebilirmisiniz, karizmatik etkileyici de olabilir

Green Street Hooligans
    Fight Club
    City of God
    3 Idiots

fight club ı biliyorum diğerlerine bakayım
  • The Crow gibi film varsa önerirmisiniz arkadaşlar.
  • diger konu süperdi 120(emin degilim :) ) sayfa vardı ama kaldırıldı :( inş buda kaldırılmaz

• Burdan devam edelim.
  • İmdb top 100 ü izledim sayılır sıralamada yok ama mutlaka hakkediyor diyebileceğiniz birkaç film tavsiyesi bekliyorum konu fark etmez süpriz sonlu ve çokca düşündüren filmleri seviyorum.
  • Arkadaşlar The Pursuit of Happyness filmi tarzında önerebileceğiniz filmler nelerdir ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.