Şimdi Ara

Film Tavsiyeleri (Her Üyeye Özel) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
11
Favori
26.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superbad,accepted,eurotrip,sex drive,road trip izledim bunların tarzında azıcık belden aşağı esprilerinde olduğu komedi filmi önerisi bekliyorum.
  • Amelie tarzı film önerisi gelirse iyi olur ya barfi demeyin onu izledim
  • İplenmemekten Bıkan Adam kullanıcısına yanıt
    hangover,patrondan kurtulma sanatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Superbad,accepted,eurotrip,sex drive,road trip izledim bunların tarzında azıcık belden aşağı esprilerinde olduğu komedi filmi önerisi bekliyorum.

imdb puanına aldırma.Hiç ummadığın kadar güleceksin.
  • Erotizm ve komedi barındıran bir film arıyorum. (Amerikan pastası serisi, superbad, road trip izledim bu filmler gibi) Yardım eden olursa iyi olur.
  • ağlatacak ağlatmasada gözleri dolduran dram yüklü filmleri bekliyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GandalfvsDumbledore

ağlatacak ağlatmasada gözleri dolduran dram yüklü filmleri bekliyorum:)

50/50,intouchables,the blind side,my sister's keeper,incendies
  • Ay Lav Yu ve Hükümet Kadın tarzı filmler çok hoşuma gider , bunlardan başka bilen var mı bu tarz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik müziğe doyacağım bir film önerisi var mı?
    Amadeus ve The Pianist'ten çok memnun kalmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50/50

quote:

50/50,intouchables,the blind side,my sister's keeper,incendies

3 tanesini izledim diğerlerine bakayım hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Superbad,accepted,eurotrip,sex drive,road trip izledim bunların tarzında azıcık belden aşağı esprilerinde olduğu komedi filmi önerisi bekliyorum.

imdb puanına aldırma.Hiç ummadığın kadar güleceksin.

Mutlaka izliycem teşekkürler.
  • V FOR VENDETTA, PARKER, HIZLI VE ÖFKELİ tarzı filmler arıyorum TR düblaj.. Sabhlıyorum ama güzel filmler bulamıyorum.. Mesela Crazy Stupid Love (Çılgın aptal aşık) gibi bı kızı nasıl etkilileyeceğimize dair film lazım.. Yani büyümek amaçlı.. Çocuksu davranışlardan kaçınmak ve kendini geliştirmek.. Bi kız nasıl etkilenir böyle bi film lazım.. Lise 3 e geçtim ama hareketlerim çocuksa geliyor , olgunlaşmak amaçlı.. ;) 1 den fazla fizmler yazabilirsiniz..

V FOR VENDETTA
    PARKER
    HIZLI VE ÖFKELİ
    CRAZY STUPİD LOVE
    TAŞIYICI
    TAKSİ

BİDE Hızlı Ve Öfkeli 6 TR düblaj ne zaman çıkacak valla bi çıkma gitti.. 3 Aptal felen ne zaman çıkacak..
  • Bende bir western filmi tavsiye edeyim

Zincirsiz - izlerken bir dakika sıkılmayacağınız bir film

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samed7171 -- 30 Temmuz 2013; 23:51:40 >
  • quote:

Black, Life Is Beautiful, Hachiko, The Fall, My Sister's Keeper, Dancer In The Dark, Incendies

Birde Canım Kardeşim Türk Sinemasından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Filmadamı -- 31 Temmuz 2013; 0:08:09 >
  • Barfi! i izledim gercekten guzeldi konusu işlenisi falan.. filmde konusma neredeyse yok denecek kadar az ama hic farkına varmıyorsunuz..
    bu bollywood filmleri giderek guzellesiyor sanırım
    hint filmlerinden
    my name s khan
    slumdog
    barfi
    3 idiot izledim hepside hosuma gitti. var mı boyle baska?

yoksa eger sonunda agzım acık kalacak film önerisi alabilirim
    bu tarzda cok filmi izlemisimdir ama belki atladıgım 10 numara filmler vardır
  • the hıll have eyes
  • Arkadaşlar geçen gün aklıma geldi. Bir film izlemiştim epey oldu izleyeli. Çocuk liseye gidiyor. Babası ile kalıyor. Araba yarışlarına katılıyor. Kazandıktan sonra sponsorluk anlaşmaları felan imzalıyor. Sponsor olan firma buna bir tane Mitsubishi Lancer veriyor. Felan filan daha sonra okuldaki arkadaşlarınında katıldığı büyük bir yarış var ona hazırlanırken arkadaşları bunun fren hidrolik hortumunu kesiyorlar bu kaza yapıyor felan işte. Bu filmin adı neydi. İzleyen varsa ismini verebilir mi filmin?
  • kick ass , kaptan amerika , ironman gibi süper kahraman filmleri yazar mısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realitych -- 31 Temmuz 2013; 12:30:02 >
  • Bana böyle akıcı aksiyon filmleri önerebilirmisiniz ?
  • IMDB puanı +7 olan gençlik filmi , Superbad benzeri film arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.