Şimdi Ara

Film Tavsiyeleri (Her Üyeye Özel)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
11
Favori
26.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir önceki konu sebepsiz kapatıldı, ne güzel tavsiyeleri bir başlık altına toplayıp bölümdeki gereksiz kirlilik bir nebze önlenmişti. Bu konudan her üyeye özel olarak forum kuralları içerisinde tavsiyelerimize devam edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 9 Ağustos 2013; 22:23:57 >

• Korku filmi arıyorum. İmdb puanı 6 nın üzerinde olsun bol kalı yada işkenceli. Eski film olmasın ama 2008 den önce olmasın mümkünse. Seri de olabilir.. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cher_Lloyd

Korku filmi arıyorum. İmdb puanı 6 nın üzerinde olsun bol kalı yada işkenceli. Eski film olmasın ama 2008 den önce olmasın mümkünse. Seri de olabilir.. ?

• Into the Wild, 127 Hours tarzi doga tutkunlari icin bir film onerisi bekliyorum.

Bir de "fotografci" konulu film istiyorum, City of God'u izleyenler varsa o tarzda olabilir.
  • Panik odası tarzı filmler arıyorum.Kısacası rehin almalı filmler önerirseniz sevinirim
  • içine kapanıklığı atan (cesaretlendiren) filmler
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Kilisenin papazı-

içine kapanıklığı atan (cesaretlendiren) filmler

3 Idiots
    Barfi!
    Forrest Gump
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Aksu

quote:

3 Idiots
    Barfi!
    Forrest Gump

forrest gump ve 3 idiots'u izledim (ikisine'de 10 puan verdim) barfi'ye bakıcapm
  • quote:

quote:

quote:

3 Idiots
    Barfi!
    Forrest Gump

forrest gump ve 3 idiots'u izledim (ikisine'de 10 puan verdim) barfi'ye bakıcapm

Izleyin mutlaka
  • Bugün, olmadı yarın izleyeceğim .. Korku olabilir, macera olabilir, fantastik veya bilimkurgu olabilir. Kaliteli bir film arıyorum. İlginç kafa karıştıran gizemli filmlerde olur. Her türlü önerilere acigim. Yeterki komedi olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 22 Nisan 2013; 19:22:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tepenin gözleri benzer film
  • polisiye filmler arıyorum fakat sadece polisiye olmasın, suçlu kişinin akıl oyunları ile dolu filmler istiyorum.sıkıysa yakala,hayatın benim, adalet peşinde tarzı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

polisiye filmler arıyorum fakat sadece polisiye olmasın, suçlu kişinin akıl oyunları ile dolu filmler istiyorum.sıkıysa yakala,hayatın benim, adalet peşinde tarzı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi last_uk -- 22 Nisan 2013; 21:28:34 >
  • Borsa, maddi başarı konulu filmler arıyorum.

Soygun filmi arıyoru.

Kumar içerikli film arıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeDaLion_

Borsa, maddi başarı konulu filmler arıyorum.

Soygun filmi arıyoru.

Kumar içerikli film arıyorum.

Two For The Money
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diclonius

Bugün, olmadı yarın izleyeceğim .. Korku olabilir, macera olabilir, fantastik veya bilimkurgu olabilir. Kaliteli bir film arıyorum. İlginç kafa karıştıran gizemli filmlerde olur. Her türlü önerilere acigim. Yeterki komedi olmasın

Inception
  • quote:

polisiye filmler arıyorum fakat sadece polisiye olmasın, suçlu kişinin akıl oyunları ile dolu filmler istiyorum.sıkıysa yakala,hayatın benim, adalet peşinde tarzı

Se7en
  • quote:

Into the Wild, 127 Hours tarzi doga tutkunlari icin bir film onerisi bekliyorum.

Bir de "fotografci" konulu film istiyorum, City of God'u izleyenler varsa o tarzda olabilir.

Fotoğraf
    City Of God Tarzı
  • quote:

quote:

Se7en

Inception sinemada izledim. Se7en bakayım. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diclonius

quote:

quote:

Se7en

Inception sinemada izledim. Se7en bakayım. Teşekkür ederim.

Mutlaka izleyin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.