Şimdi Ara

Filesiz Deniz Şortu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
12.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu boardshort denilen şortların sanırım filesi yok. Sıkıntı olur mu? Yüzme, güneşlenme için uygun mudur?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Filesiz Deniz Şortu: Filesinin İşlevi ve Faydaları

Plaj günlerinizde rahatlık ve stil için filesiz deniz şortları vazgeçilmez bir seçenektir. Bu şortlar, suyla temas halindeyken bile hızlı kuruma özelliği sunar. Ancak, geleneksel deniz şortlarının aksine filesiz deniz şortlarında iç astar bulunmaz.

Filesiz deniz şortunun en büyük avantajı, daha az su tutma eğiliminde olmasıdır. Bu da şortların çok daha hızlı kurumasını sağlar. Ayrıca, file eksikliği sayesinde filesiz deniz şortları daha hafif ve daha havadardır, bu da sıcak havalarda konfor sağlar.

Yüzme veya su sporlarıyla uğraşmayı planlıyorsanız, filesiz deniz şortları mükemmel bir seçimdir. Filesiz şortlar, suda daha az sürtünme yaratır, böylece daha özgürce hareket edebilirsiniz.

Ancak, filesiz deniz şortlarının birkaç dezavantajı da vardır. İç astarın olmaması nedeniyle, bazı kullanıcılar filesiz şortların daha az destekleyici bulduklarını belirtir. Ayrıca, dar giysiler giymeyi tercih edenler, filesiz şortların vücut hatlarını daha fazla ortaya çıkarabileceğini düşünebilirler.

Filesiz deniz şortlarının avantajları ve dezavantajlarını göz önünde bulundurarak, kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olan seçeneği seçebilirsiniz. Hızlı kuruyan, hafif ve havadar bir deniz şortu istiyorsanız, filesiz deniz şortu sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Uppermediate
  • rengi ne?
  • Su kaçar
  • filesiz şortlarda alet dal gibi belli oluyor hele ki ıslanınca.geçen sene sahilden almıştım denizden çıkınca utandım vallahi.diz üstü kapri tarzı bul yoksa sıkıntı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aurorax

rengi ne?

Mavi

quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

filesiz şortlarda alet dal gibi belli oluyor hele ki ıslanınca.geçen sene sahilden almıştım denizden çıkınca utandım vallahi.diz üstü kapri tarzı bul yoksa sıkıntı oluyor.

O zaman neden filesiz üretiyorlar ki acaba? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 3 Temmuz 2012; 21:20:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

quote:

rengi ne?

Mavi

quote:

filesiz şortlarda alet dal gibi belli oluyor hele ki ıslanınca.geçen sene sahilden almıştım denizden çıkınca utandım vallahi.diz üstü kapri tarzı bul yoksa sıkıntı oluyor.

o tarz shortlar daha çok plajda yürümek ve güneşlenmek içindir, rengi laciverte yakın bir maviyse sorun olmaz denize de girersin, ama çok açık bir maviyse cam gibi gösterir içini.

• quote:

quote:

quote:

rengi ne?

Mavi

quote:

o tarz shortlar daha çok plajda yürümek ve güneşlenmek içindir, rengi laciverte yakın bir maviyse sorun olmaz denize de girersin, ama çok açık bir maviyse cam gibi gösterir içini.

Şu renk ama birkaç hafif beyaz şeritler falan da geçiyor. Su ile test yapmak lazım galiba.

Filesiz Deniz Şortu

• Islanmasalar güneşlenirken, oturuken sorun olmuyor mu yani?
  • quote:

Islanmasalar güneşlenirken, oturuken sorun olmuyor mu yani?

turistlere fazla bakmazsan sorun olmaz.
  • quote:

quote:

Islanmasalar güneşlenirken, oturuken sorun olmuyor mu yani?

turistlere fazla bakmazsan sorun olmaz.

Turist yok. Deneyince tecrübeyi paylaşırım. Teşekkür ederim hepinize.
  • parana kıyıp quiksilver alırsan beyazda olsa içini göstermez şeyinide göstermez ve filesizdir.(orjinal tabiki)
  • Rahat edemezsin.Mesela ben bacağımı falan kaldıramıyordum aradan dalga gözükecek diye.
  • quote:

+1

Yapıcak tek şey sudan çıkarken malum yeri biraz bollaştırıp çıkmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clown.031

parana kıyıp quiksilver alırsan beyazda olsa içini göstermez şeyinide göstermez ve filesizdir.(orjinal tabiki)

Demek ki filesiz ve sorunsuz olabiliyor o zaman.

quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Rahat edemezsin.Mesela ben bacağımı falan kaldıramıyordum aradan dalga gözükecek diye.

Nasıl şorttu?
  • quote:

quote:

parana kıyıp quiksilver alırsan beyazda olsa içini göstermez şeyinide göstermez ve filesizdir.(orjinal tabiki)

quote:

Rahat edemezsin.Mesela ben bacağımı falan kaldıramıyordum aradan dalga gözükecek diye.

Nasıl şorttu?

aynen sorun yok bende var 115 tl ye almıştım bir problem çıkarmadı hiçbir zaman zaten diz hizasında olduğu için istediğin kadar kaldır bacağını sorunda olmaz :D

• En iyisi altına normal mayo, bildiğimiz slip üzerine de fileli şort. Diğer türlü acayip tahriş ediyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Nasıl şorttu?

aynen sorun yok bende var 115 tl ye almıştım bir problem çıkarmadı hiçbir zaman zaten diz hizasında olduğu için istediğin kadar kaldır bacağını sorunda olmaz :D

O da doğru. Dizi kapatacak kadar uzun ise kırılma olur, görüntü engellenir. Şort biraz yukarda kalırsa elle düzeltmeli o zaman.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.