Şimdi Ara

Filbox İadeleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
6.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye bazılarına az bazılarına çok yatırmışlar anlamış değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayadm1n

Niye bazılarına az bazılarına çok yatırmışlar anlamış değilim
    Üyelikleri satarkan 12+3 ay 15+1 ay gibi sattılar. Orda artıdan sonrakileri saymamışlar sanırım. Benimde mesela 15+1 aydı. Sistemde 15 aylık yazıyordu. Yani bitiş tarihi o şekildeydi. Kabul etmedim. Bitiş tarihini 16 ay sonuna gelecek şekilde yaptırmıştım. Sorunsal bundan dolayı olabilir.

• 19 lira gelmiş bu ne biçim hesaplama sadaka mı veriyorsun allah belanızı versin 15 aylık aldık 99 TL'ye 6 ay anca kullanmışımdır 50 kusür lira yatması lazımdı
  • 60 TL iade var bendede
  • 43.05₺ iade yatırılmış, Allah bereket versin

• quote:

Orijinalden alıntı: gross

Üyelikleri satarkan 12+3 ay 15+1 ay gibi sattılar. Orda artıdan sonrakileri saymamışlar sanırım. Benimde mesela 15+1 aydı. Sistemde 15 aylık yazıyordu. Yani bitiş tarihi o şekildeydi. Kabul etmedim. Bitiş tarihini 16 ay sonuna gelecek şekilde yaptırmıştım. Sorunsal bundan dolayı olabilir.

Alıntıları Göster
    Hakem heyetine başvurdum çıkar artısı eksisi neyse umarım tam ücret iadesi kararı çıkar...

• 38 yatmış
  • Bugün 20 TL iade yapmışlar
  • Dalga geçmişler 32tl yatırmışlar 2019 aboneliği bendeydi haram olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aboneliğim vardı. Toplam 134.95tl yatırmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06hakki

Sonucta o saticilar toplu anlasma yapip filbox dan aldilar bize de ucuza verdiler keinlikle iade yapmazlar

İadeler gelmeye başladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart 2018'de 99 TL odeyerek 15 ay uyelik satin almistim. Kasim 2018'de hizmeti sonlandirdiklari icin ve kalan 7 ay hizmet alamadigim icin 40 TL geri odeme bekliyordum, bugun 19 TL iade yapilmis. Neyse, onceki gun 40TL geri odeme icin Tuketici Hakem Heyeti'ne basvurmustum. Bakalim sonuc ne cikacak. Sonucta bir ben degilim, abone sayisi kadar kisiden ki bu binlerce olabilir, haksiz kazanc sagladilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdc

Mart 2018'de 99 TL odeyerek 15 ay uyelik satin almistim. Kasim 2018'de hizmeti sonlandirdiklari icin ve kalan 7 ay hizmet alamadigim icin 40 TL geri odeme bekliyordum, bugun 19 TL iade yapilmis. Neyse, onceki gun 40TL geri odeme icin Tuketici Hakem Heyeti'ne basvurmustum. Bakalim sonuc ne cikacak. Sonucta bir ben degilim, abone sayisi kadar kisiden ki bu binlerce olabilir, haksiz kazanc sagladilar.
    Hocam bende 31.03.2018 'de almışım modülü ve aktif olmuş maillerden baktım benimki de 99 TL'ye 15 ay üyelikti 18.99TL yatırmışlar daha fazla almam gerekmez mi ?
  • aktivasyonu yapılmamış elimde modüller var. bunlara iade gelmeyecekmi ?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Bunlar modul parasini mi dusuyor acaba. Bu da haksizlik, istiyorsa modulunu geri yollayalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdc -- 17 Aralık 2018; 19:11:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdc

Bunlar modul parasini mi dusuyor acaba. Bu da haksizlik, istiyorsa modulunu geri yollayalim.
    Ben başvurdum hakem heyetine kendileri bilir artık sonuçlanınca haber ederim

• Param eksik diyenler belkide hediye verilen aylar hesaplanmaya eklenmemiştir.Benim mayıs ayında sonlanıyordu 46,25 TL yatmış hesabıma.
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hesap bile yollama geregi duymadim sonucta n11 den ucuza almstim yatacak miktar da belli

• Tek abonelik için en yüksek ödeme bana galiba 2 .yıla girmiş ve 2 3 ay olmuştu galiba.98 tl.

• Bize ödeme yapn filan yok. Dolandırıcılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.