Şimdi Ara

Filbox'a yeni kanallar geleceği söyleniyor (2017 Ocak itibariyle) (Güncellendi) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
5
Favori
24.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ucuz evet paraya gore iyi ama beklentiye girdik sonuc hüsran platformdan sogudum resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanır mısınız yakın zamanda yeniden internet bağlattım sınırsız. Filbox ın yüzüne bile bakmıyorum artık. İzlenecek güzel nat geo belgeselleri zaten internette de var. 5 ayım kalmıştı boşu boşuna geçecek o da.
  • Bbc earth hd olsaydı hemen alırdım ama nerdeeee.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • penthouse hd kanalı eklendi
  • Aylık bir paket sigara fiyatına bence mevcut belgesel kanalları için bile kullanmaya değer. Tabi başka kaliteli kanalların gelmesini ben de isterim. Ama bunun fiyata yansıyacağını da unutmamak gerekir. Aldığımdan beri hiç pişman olmadım. Hazır kart misali, bir kere satınaldıktan sonra fatura, üyelik iptali vesaire derdi olmaması da güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuksek -- 16 Ocak 2017; 17:36:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alman ligi izlendiğini biliyorum. Bu devam ettiği müddetçe idare eder. Arada atak yapar diye bekleyenler için umutvar olmak zor. Tek gelen kanal erotik kanal olunca sanırım en kolay bu talep karşılanmış diye düşündüm. Diğer talepler pahalı geldi galiba. Satıcısı bazı müşteriler bu yüzden almıyor diyordu. Sanırım satıcılar bunları iletince bu kanal geldi.
  • Ben filboxtan memnundum ama belgesel içeriği gerçekten yetersiz en kaliteli belgesel kanalı viasat history o da nature ile dönüşümlü yayın yaptığından dsmarttaki programların yarısı bile yok. Sadece nationallar gelse filbox çok güçlenirdi artık dsmart aldığım için düşünmüyorum.
  • arkadaslar televizyonum smart degil ama ci girisi var.filbox cam modul alip izliyebilirmiyim baska birseye ihtiyac var mi?yardimci olursaniz sevinirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fthmrmr kullanıcısına yanıt
    Televizyonun smart özelliği olması gerekmiyor sadece dahili uydu alıcısı ve cı+ girişi olması yeterlidir.
  • Ben hala actirmadim yeni kanali

Utaniyorum ne yalan soyleyeyim

Gonullu biri benim yerime acabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 3 Mart 2017; 16:55:33 >
  • arkadaşlar...filbox üzerine telefon edip bilgi aldım herifin anlattığına göre playboy erotik kanalıyla ilgili yoğun istek varmış yakında ikinci yetişkin kanalı şayet anlaşma sağlanırsa eğer şebekeye eklenebilirmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...filbox üzerine telefon edip bilgi aldım herifin anlattığına göre playboy erotik kanalıyla ilgili yoğun istek varmış yakında ikinci yetişkin kanalı şayet anlaşma sağlanırsa eğer şebekeye eklenebilirmiş...

Hocam eurosport 2 gelsin once yetiskin falan bos isler sirf bu sebepten dolayi dsmartta gecmeyi dusunuyorum daha 9 aylik bi kullanim var halbuki bisiklet yarislari bu sene cok fazla eurosport 2 ye sarkti tekrarlarida hep gece 23 den sonra eurosport 1 de bazilarinin hic tekrari olmuyor :/

Hayir zaten tv yi sadece bisiklet ve wec icin izliyorum ondada yarim yamalak olmuyor :(

• Telefon geldi penthouse kanalını aktif ettiler. mith busters ın yeni bölümleri yayınlasalar daha makbule geçerdi
  • Bu filbox yeni aldım. En az 14 ayı var daha, bunu ikinci el olarak satabilirmiyim acaba

• ebabil__ E kullanıcısına yanıt
    satabilirsiniz tabi ki de nedeniniz nedir acaba?

birde her ne kadar peşin alımlı olsa da kimlik bilgilerinize satın alındığından bu tarz şeylerin satılmasını doğru bulmuyorum .
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Bir hevesle aldım ama izlemeye fırsat bulamıyorum.o yğ

• ebabil__ E kullanıcısına yanıt
    aslında bende bulamıyorum da eşim falan arada bakıyoruz işte.

kışın izlerim dedim kışta bitti zaten yaza hiç izleyemem gibi :)

ama aylık 5 lira gibi bir rakama geldiğinden bir iki film belgesel bile izlesek yeter gibi geliyor.

yine de etrafımda isteyen olursa aklımdasınız hocam .

ne kadar istiyorsunuz?
  • meeb kullanıcısına yanıt
    160 tl almıştım 130 tl ücretsiz kargo ile gönderebilirim

• Değerli üyemiz , Size özel fiyatlarla aboneliğinizi yenilediğinizde, platformumuza yeni eklenen yetişkinlere özel Penthouse HD kanalını ücretsiz açıyoruz .FILBOX YNLM yazıp 4933'e gönderebilirsiniz veya 08502250990 no'lu müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.SMS iptali için FILBOX RET yazın 4933'e gönderin. Mersis No:

Bugün gelen mesaj. Zaten tüm pakete dahil olan kanalı hediye edeceğiz diyor. Paralı mı olacak bu kanal

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.