Şimdi Ara

Filbox'a yeni kanallar geleceği söyleniyor (2017 Ocak itibariyle) (Güncellendi) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
5
Favori
24.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Musteri hizmetleri cok yogun. Sms attim aramadilar henuz. Kac nunaraya gelmis yeni kanal. Ben goremedim.

Ben modül kullanıyorum bana 382 ye gelmişti ama tv den tv ye farkeder diye düşünüyorum. Cihaz kullanan arkadaşlar cevap Verebilir.Ayrıca modül seri no vs istemiyorlar sadece sesli onayınızı alıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazda 300'e gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Cihazda 300'e gelmiş.

301 de bilinmeyen diye bi kanal var bir tane daha mi kanal gelcek acaba

Edit:Ben eklemisim heyecanlanmaya gerek yok :D

Mh yi illa aratacaklar neyse haftasonu ugrasirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 29 Aralık 2016; 23:1:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile görüştüm. Yeni kanal gelip gelmeyeceğini sordum. Şu an bize verilen kesin bir bilgi yok dedi. Belki görüştükleri kanal vardır ama benim 2017 yılı için de pek umudum kalmadı..
  • Birkaç gün öncede yazmıştım bana öyle geliyorki penthause dışında yeni kanal eklenmeyecek demiştim
    Zaten yeni kanal anlaşmaları olsa şimdiye kadar çoktan penthause gibi duyurulurdu..Ama belki yaza doğru bişeyler olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Birkaç gün öncede yazmıştım bana öyle geliyorki penthause dışında yeni kanal eklenmeyecek demiştim
    Zaten yeni kanal anlaşmaları olsa şimdiye kadar çoktan penthause gibi duyurulurdu..Ama belki yaza doğru bişeyler olur..

Aynen öyle düşünüyorum ben de. Umarım filbox bizi yanıltır ama sanmıyorum.

• Söylemiştim başka kanal gelmeyecegını gelseydi şaşırtırdı penthouse kanalının gelmesi platforma hiçbir avantaj katmayacak zam gelecegı soylenıyor. 10 liraya aylık full dsmart izleniyorsa ayda filboxun o kanallar için 3 lira filan istemesi lazım.
  • ben kanali hala actiramadim cok abest ciddiyim ne diyeyim mh ye erotik kanali ac mi ayip valla ayip :/
    Sana ne ister izlerim ister izlemem sen ac ben gerekirse kilit koyarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 31 Aralık 2016; 1:2:39 >
  • arkadaşlar...filbox şebekesi yeni yılda sizce hangi yeni kanalları ekleyebilir yorumlarınızı alayım?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...filbox şebekesi yeni yılda sizce hangi yeni kanalları ekleyebilir yorumlarınızı alayım?...

Hiçbir kanal ekleyemez filbox çünkü çok umursamaz. Ancak zam yapmayı bilir ama kanal getirmeyi bilmezler.Gerçekten bir yılımın dolmasını bekliyorum tivibu uydu ya geçicem.

• Aynen katılıyorum,kanalların sinyalleri zayıf kış geldi hiç izlenmiyor artık,söküp atasım var.
  • Elimde iki adet filbox modül var. İsteyen arkadaşlara uygun fiyata vereceğim. 12 ay kullanım suresi bulunmakta. İsteyen sözleşmesini doldurup kendi adına ürünü kayıt altına alabilir. PM den ulaşabilirsiniz.
  • vs-fb kullanıcısına yanıt
    ne kadar istiyorsunuz peki?

• meeb kullanıcısına yanıt
    75 TL istiyorum.

• Filbox || Sinema Tv kanalları Tivibu Uyduya geçmesi ile Nat Geo Eurosport 2HD ve BBC Earth #Filbox platforma eklenmesi bekleniyor.

Kaynak: Facebook - TV Platformları sayfası.
  • Biz daha çookk bekleriz
  • Filbox çalışma dahi başlatmamıştır yeni kanal için. Facebook'taki resmi sayfalarında hala pişkin pişkin belgesel anlamında en zengin platformuz gayet zenginiz vs diyorlar. Bu özgüven nereden geliyor anlamak zor. Yeni yılda yeni üyelik için fiyatları neredeyse tivibu ile aynı seviyeye geldi.
  • Müşteri hizmetlerini aradım sözde açtılar. Modemin yazılımını da güncelledim. Hala yeni kanal 300 de çıkmıyor. Teşekkürler filbox.

• Kısa vadede yeni kanal gelmeyecek. Boşuna beklemeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Elimde iki adet filbox modül var. İsteyen arkadaşlara uygun fiyata vereceğim. 12 ay kullanım suresi bulunmakta. İsteyen sözleşmesini doldurup kendi adına ürünü kayıt altına alabilir. PM den ulaşabilirsiniz.

hocam bu modulu receivera takıp direk kullanabılırmıyız?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.