Şimdi Ara

Filbox'a yeni kanallar geleceği söyleniyor (2017 Ocak itibariyle) (Güncellendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
5
Favori
24.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düzeltme: Arkadaşlar edindiğim bilgiye göre penthouse kanalını izlemek isteyen arkadaşların müşteri hizmetlerini arayıp kanalı aktif etmeleri gerekiyormuş. Kanal tüm abonelere açıkmış, ekstra ücret durumu söz konusu değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThomasAngelo89 -- 29 Aralık 2016; 15:52:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belirttiğin sayfada Filbox resmi sayfası o paylaşımın altına: Böyle bir çalışmamız yoktur. Bu tür haberlere itibar etmeyin dedi maalesef.
    Mevcut kanallarla devam.

• Bugün de yeni bilgi eklenmiş. Önümüzdeki ay rtl kanalının gece 12 den sonra penthouse hd isimli erotik kanalla dönüşümlü yayın yapacağı bilgisi verilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: bro89

Bugün de yeni bilgi eklenmiş. Önümüzdeki ay rtl kanalının gece 12 den sonra penthouse hd isimli erotik kanalla dönüşümlü yayın yapacağı bilgisi verilmiş.

Filbox islami bi cemaate bağlı penthousenin gelceni pek sanmiyorum.

• Açıkçası ben de hiç istemem böyle bir kanalın gelmesini. Onun yerine nat geo kanalları gelse eminim daha çok üye kazanır.

• Discovery İD gelsin aliirim.Suan belgeselde en uygun Filbox ama gelistirilmesi gerek

• arkadaşlar...şifreli erotik kanal yayını yapan diji ve doğan şirketlerinemi özenmiş filbox veyahut bilgi yalanmı?...playboy,bluehustler,penthouse,erotica ve aftermidnight ülkemizde faliyet gösteren iki platformun üzerinden yayın yapan geceleri yayına geçen şifreli özel erotik televizyonları...filbox imkanı yetiyosa şayet olala channel anlaşma sağlayıp getirsin fakat bence erotik yayın gelmez tahmin ederim...saygılarımı sunarım...
  • Daha azönce görüştüm mh ile..Yeni kanal olarak nat geoların bbc eatrh'ın gelmesi beklenen kanallar arasında yüksek önceliği var..Çalışmalarımızda var dedi ama net bir tarih yok henüz..Yeniyılda güzel bir sürpriz yaparlar inşaallah..
  • bbc history veya nat geo gelsin. erotik kanal gelmesin. digitürk gibi fiyatlar şişmesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11775 v 27500 frekansına bir test kanalı eklendi. Önümüzdeki ay yeni bir kanal gelebilir.

• Spor kanali gelsin eurosport 2 ve ab motor yada fox sports

• Fashion tv hd geliyor kesin bilgi yayılsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: İbrikçi

Fashion tv hd geliyor kesin bilgi yayılsın.

Bilgiyi nereden aldınız? İnşallah nat geo falan gelir. Saçma sapan kanallar eklemezler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İbrikçi

Fashion tv hd geliyor kesin bilgi yayılsın.

Bilgiyi nereden aldınız? İnşallah nat geo falan gelir. Saçma sapan kanallar eklemezler.

Pardon hocam yalnış yazdım penthouse hd gelicekmiş testleri yapılıyormuş şuan

• Evet test yayının bilgi bölümünde erotik ve yaş 18 ibareleri varmış. Muhtemelen penthouse geliyor

• bir kanal gelcek ama hayirlisi eldekiler gitmesinde :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

bir kanal gelcek ama hayirlisi eldekiler gitmesinde :/

Müşteri hizmetleri ile görüşen arkadaşlar penthouse ve eurosport 2 nin geleceğini bizzat m.h.den öğrendiklerini söylüyorlar. Eldeki kanallardan english club fightbox ve hatta rtl bile gidebilir BANA GÖRE hocam. Yerlerine sağlam kanallar gelecekse ama.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

bir kanal gelcek ama hayirlisi eldekiler gitmesinde :/

Müşteri hizmetleri ile görüşen arkadaşlar penthouse ve eurosport 2 nin geleceğini bizzat m.h.den öğrendiklerini söylüyorlar. Eldeki kanallardan english club fightbox ve hatta rtl bile gidebilir BANA GÖRE hocam. Yerlerine sağlam kanallar gelecekse ama.

euro2 bence gelmez penthouse kesin gelecek gibi rtl kalsinda diger 2 kanal gitsede olur benim icin

• Arkadaslar +18 kesin geliyor bu ay icinde izlemek isteyneler ozel sifre vericeklermis

• Sinema kanallarında iyi bir filme denk gelen var mı? Ne zaman açsam çok eski ve tanınmamış aktörlerin oynadığı filmler var.

Nat geo serisi ve bbc earth gelsin sinema kanalları olmasa da olur.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.