Şimdi Ara

Fikret Orman İstifa diyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun yıllar sonra ilk defa ben böyle doğru icraatler yapan böylr güven verici ve mantıklı açıklama yapan bir başkana sahip olduğumuz için şükrederken Fikret Orman İstifa diyenleri gercekten ama gercekten anlamıyorum. Her yönetim hata yapar hatta söz konusu teknik direktör ise coğu yönetim. Böyle bir yöneticilik görmedik biz arkadaşlar teknik direktöre istediginizi deyin ama baskanımıza sahip çıkın. Son 3-4 ayda resmen yöneticilik dersi verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cümlelerinde tanım hatası var. Fikret Orman yönetici değil yönetim kurulu başkanı yani en tepedeki isim. Asıl hatayı yapanlar yöneticiler. Yani Levent Erdoğan, Tamer Kıran gibi yönetimde yer alan isimler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Cümlelerinde tanım hatası var. Fikret Orman yönetici değil yönetim kurulu başkanı yani en tepedeki isim. Asıl hatayı yapanlar yöneticiler. Yani Levent Erdoğan, Tamer Kıran gibi yönetimde yer alan isimler.

Aceleden ocam aklıma geldi yazayım dedim çok üzüldüğüm bir konu çünkü
  • Fiko noldu hesap sorma işi ? Ne oldu açıklıyacaktın kurulda bütün her şeyi ?
    Sözde İbra edilmedi. Neden çıkıp demiyorsun sadece Başkanlık yaptığı son 1 ay ibra edilmedi diye.

Sezon başında ne kadar da güvenmiştik.
  • Bu takımın en sevilen oyuncusu olan Quaresma'yı yaka paça kovdular.
    Üstelik adam indirim yapardım demesine rağmen.
    Bu takımdan bir adam kovdular.
    O adam, bu takımın ruhuydu.
    O adam Fabian Ernst'di.
    Ernst'de indirim yapabilirm demişti.
    Ama konuşmadılar bile.
    Bu adamlar gitti Beşiktaş'ın ruhu gitti.
    Escude 'yi alana kadar bu adamları tutsanız olmaz mıydı?
    Bu yönetimden hiç bir şey olmaz. Zaten bu adamlar gittikten sonra maçları bile izlemedim.
    Madem adam almayacaksın, eldekileri niye satıyorsun.
    Q7 oynuyordu ve iyi bir fiyata satılabilirdi, yaka paça kovdular.
    Bu yönetimden hiç bir şey olmaz.
    Kimseye hesap falan soramazlar, boşuna beklemeyin.
    Hesap soracak adam şimdiye kadar 10 kere sorardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

Bu takımın en sevilen oyuncusu olan Quaresma'yı yaka paça kovdular.
    O adam Fabian Ernst'di.
    Ama konuşmadılar bile.
    Bu yönetimden hiç bir şey olmaz. Zaten bu adamlar gittikten sonra maçları bile izlemedim.

Dediklerine aynen katılıyorum. Ne kadar Şanssız bir taraftarız başa kim geliyorsa beceriksiz çıkıyor.
    Umarım yeni seçimde gerçekten bu işten anlayan büyük düşünen bir yönetim gelir.

• Siz neyi eleştiriyorsunuz be?? Bu durumda olmamıza rağmen Beşiktaş'ı ayakta tutan, Beşiktaşlı terbiyesini almış, eski ruhu yeniden bizlere kazandıran tek adamı nasıl istifaya davet edersiniz? Fikret Orman'ı eleştiren adama Yıldırım Demirören yakışır...

80li yılların daha en başında kaç tane gencecik oyuncu ile küme düşmeye ramak kalmışken gelen gençleri düşünün ve ardından sayısız şampiyonluklar kazandıran o usta oyunculara dönüştükleri günleri.

Bu takım şu an belki tecrübesiz, belki maç kaybediyor ama bize eski Beşiktaş heyecanını yaşatmadı mı daha bir kaç ay önce aynı takım? Biraz zaman tanıyın be. Biraz sabretmeyi öğrenin. Şu takımdaki genç oyuncular biraz tecrübe kazansın, defansa adam gibi bir iki transfer yapılsın, görün bak üst üste şampiyonluklar kazanan bir takımı.
  • fikret ormanın futbol takımıyla alakası yok. sezon başında çok yanlış hedef belirledi o farklı bir durum.
    şu anki durumun suçlusu ise bence tamamen samet aybaba.
    ibrahim altınsay gibi bir adamı neden gönderdiler yönetimden anlamak mümkün değil.
    sen beşiktaş isen en kötü sezonunda bile hedefin olmak zorundaaaaa. feda deyip olayın altından kalkacaklarını sanıyor özellikle sir samet ama istediği olmayacak.
    tüm sağlık ekibi ve antrenörler onunla birlikte geldi başarısızlıktan o ve ekibi sorumludur.her fırsatta suçu futbolculara atarak işin içinden çıkma çabasındadır.
    fener maçı öncesinde yaratılan atmosfer fener maçını kazandıktan sonra inanılmaz rehavete sebep oldu.
  • sen 34 tane icralik davayi kapat , geliri olmayip surekli giderlerin oldugu bi sirketin borclarini kredisiz azaltmak gibi olaganustu bi is basar sonra gelsin buca'nin teknik direktoru takimi madara ediyo diye vefasizlar seni istifaya davet etsin..gercekten isin zor buyuk baskan onlar seni haketmiyo...
  • yıldırım demirören müstahak bize çok güzel vallaha
  • Fikret Orman'ı sevmeyenler bir zahmet takımı tutmasınlar.
    Bunlar üç beş futbolcuya koca camiayı satan adamlardır.
    Q7 gider bir başkası gelir.. Önemli olan çıkışlı bir grafik izlemek.

Fikret Orman Beşiktaş tarihinin görüp görebileceği Seba Başkandan sonra en iyi başkandır.
    Diğer kongrede temizliğini yapıp icraatlarını somutlaştıracak.

*Stad
    *Borçlar
    *Futbol takımı
    *Amatör şube
    *Tesisler
    *A2 güncelleme.
  • Ben yönetimden memnunum ama transferler yanlış yapıldı. Q7 ve Egemen bu takımda kalmalıydı.
    Onları gönderdiler, Dentinho, Escude bilmem ne bunlara ne gerek vardı ?
    Nasıl yapıldı bu transferler. Hani borç harç kapatmak içindi. Adamı aldılar adam 3 maç oynadı oynamadı.
    Dentinho geldi ondan da bir cacık göremedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

Bu takımın en sevilen oyuncusu olan Quaresma'yı yaka paça kovdular.
    O adam Fabian Ernst'di.
    Ama konuşmadılar bile.

su kulubun basina bir tane mi duzgun baskan gecmez? duzgun bir yonetim olmaz?
    seba dahil olmak uzere son 25-30 yilda besiktas turkiye'nin her alanda 1 numarali kulubu olmaktan cikti ne hallere geldi...

bu sezon fiko ve samet onderliginde takimi feda ayagina oyle kuculttuler ki basket vs diger taraflarda dahil olmak uzere besiktasliya tutunacak dal birakmadilar.
    simdi su ortamda kac kisi besiktasli olur? iyice yok oluyor taraftar portfoyumuz fiko da buna katki sagladi.
    eyw bizde basarliyiz diye sevmedik besiktasi ama her alanda bu kadar kotuysek de sebebi bu feda muhabbetidir.

feda diyip genc takim surmek var, ucuz yollu bursaspor-kayserispor ayarinda takim surmek var sahaya...

• quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

sen 34 tane icralik davayi kapat , geliri olmayip surekli giderlerin oldugu bi sirketin borclarini kredisiz azaltmak gibi olaganustu bi is basar sonra gelsin buca'nin teknik direktoru takimi madara ediyo diye vefasizlar seni istifaya davet etsin..gercekten isin zor buyuk baskan onlar seni haketmiyo...

buyuk baskan olsaydi:
    1- sezon basinda ibrahim altinsay'in arkasinda dururdu. onun dedigi olacak derdi.
    van gaal mi gelirdi yeni oguzhan ozyakuplar mi gelirdi, kendi istedi su an bursadaki sener mi gelirdi neler olurdu bilemiyoruz ama escuda-mcgregor olmazdi orasi kesin.
    2-fb,efes,gs nin 5 yilda 80er milyon euro yatirip alamayacagi basariyi ve sempatiyi kazanan EFSANE BESIKTAS BASKETBOL KADROSU BOZULMAZDI!
    HADI BUTCEN DUSUKSE BILE BIR KISMI ELDE TUTULABILIRDI!
    HADI ELINDE TUTAMADIN EN IYI 2 OYUNCUSU GS'YE VERILMEZDI!!
    3- Demiroren'den hesap sorulurdu.
    4- stadyum para kazandirmayacak sekilde ileriki yillarda gelirleri temlikli sekilde yapilmaz, anitlar kurulu ayagina simdikinden bile alcak yapilmazdi.
    para kazandiracak avmsi kongre salonu icinde bir yapi olurdu. orada dolmabahcenin etegine 3 tane otel dikenler, gokdelen dikenler varken kac milyon taraftari olan bjk camiasinin istedigi gibi stad yapamiyisi rezilliktir, kepazeliktir.
    stadyum icinde olimpiyatlar icin denilip ihale devlete birakilabilirdi, neticede gs beles stada kondu, beles stad gelirleriyle her sene oyunculara milyonlarca eurolar harciyor, bizse o stadin masrafini odeyelim derken onumuzdeki 6-7 yil su ankinden daha fazla gelir elde edemeyecez. diger 2 buyugun iyice arkasina gecicez.
    5- bir tane is bilir yoneticisi olsaydi.
    BJK YONETICILERI MOBESE KAMERASI GORSE SACMA SAPAN BASIN ACIKLAMASI YAPIYOR! yonetimdeki herkes kisisel reklam yapma ardindan gercek is hayatlarinda is baglama pesindeler. hayir bu her kulupte varda bizdekiler o kadar kucuk capli ki...

su 5 maddeden en azindan 2 sini yapsaydi deli gibi savunurdum, arkasinda olurdum.
    ama 5 maddede cuvalladi.
    stadyum ve demiroren kismi umarim TARAFTARI MEMNUN EDECEK SEKILDE SONUCLANIR. yoksa fiko baskanin omru sinirli.

• quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Fikret Orman'ı sevmeyenler bir zahmet takımı tutmasınlar.

Fikret Orman Beşiktaş tarihinin görüp görebileceği Seba Başkandan sonra en iyi başkandır.

*Stad
    *Borçlar
    *Futbol takımı
    *Amatör şube
    *Tesisler
    *A2 güncelleme.

ins oyle olur ben her lafimi yemeye raziyim isterseniz inonu'nun ortasinda bu yazdiklarimi cikti alin o kagidi ben parca parca yiyecem, esegim diye bagiracam. keske bu dediklerim olsa.

-kongre olayi ile ilgili bildikleriniz neler?

q7 konusunda cok hatalidir kendisi.
    rezil isler yapmistir.
    veli de milli takim oyuncusu q7 de milli takim oyuncusu diyerek capini belli etmistir bana gore.

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

fikret ormanın futbol takımıyla alakası yok. sezon başında çok yanlış hedef belirledi o farklı bir durum.
    şu anki durumun suçlusu ise bence tamamen samet aybaba.
    ibrahim altınsay gibi bir adamı neden gönderdiler yönetimden anlamak mümkün değil.
    sen beşiktaş isen en kötü sezonunda bile hedefin olmak zorundaaaaa. feda deyip olayın altından kalkacaklarını sanıyor özellikle sir samet ama istediği olmayacak.
    tüm sağlık ekibi ve antrenörler onunla birlikte geldi başarısızlıktan o ve ekibi sorumludur.her fırsatta suçu futbolculara atarak işin içinden çıkma çabasındadır.
    fener maçı öncesinde yaratılan atmosfer fener maçını kazandıktan sonra inanılmaz rehavete sebep oldu.

bence fikret orman bu sene yaptığı hataları görüp bundan ders çıkaracaktır,açıklamalarından Samet'in biletini keseceği belli oluyor zaten,ayrıca masör Necati Yücel olayında da Tamer Kıranla ters düşmüştü başkan,bir de Tamer Kıran'ın Altınsayla olan vukuatına bakarsak,Tamer Kıran'a elveda diyebilir başkan onun yerine umarım Altınsay'ı tekrar geri döndürür kulübe,başkan da olanların farkında diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar bunu sadece futbol olarak düşünmeyin. Sonuçta bu kisi sube degil kulüp başkanı. Basketbol şubesi küme düşmekten kurtuldu (kadın). Ödenen borcun haddi hesabı yok. Stad meselesi çözüldü. Bazı arkadaslar cidden ayıp ediyo. Ünaldan da Azizden de daha iyi bir baskanımız var. Parası olmamasına ragmen cok daha iyi bir başkan. Başkan taraftarla da yakın. Yalan haberler sürekli yalanlanıyor. Demiroren döneminde bu yoktu ve bazen taraftarlar bu sebeple birbine düsüyordu. İbrahim Altınsay meselesi bir hataydı. Polyannalık yapma diyenler olacaktır. Siz de yapılan icraatleri takip edin o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Fikret Orman'ı sevmeyenler bir zahmet takımı tutmasınlar.

*Stad
    *Borçlar
    *Futbol takımı
    *Amatör şube
    *Tesisler
    *A2 güncelleme.

ins oyle olur ben her lafimi yemeye raziyim isterseniz inonu'nun ortasinda bu yazdiklarimi cikti alin o kagidi ben parca parca yiyecem, esegim diye bagiracam. keske bu dediklerim olsa.

-kongre olayi ile ilgili bildikleriniz neler?

q7 konusunda cok hatalidir kendisi.
    rezil isler yapmistir.
    veli de milli takim oyuncusu q7 de milli takim oyuncusu diyerek capini belli etmistir bana gore.

Bu yönetimin daha ilk sezonu mutlaka yapılan hatalardan ders cıkarılacaktır. Biz taraftar olarak sabırsızız. Del Bosque, Schuster vs. Bi adamı tek hareketle göklere cıkarıp tek hareketle yerin dibine sokabiliyoruz. Hawkings Gsye gitmeseydi para kazanamayacaktık. Bence bu yönetim uzun vadede tarihi isler yapacaktır. Maddi durumumuz düzelince görecegiz basarılı mıyız degil miyiz. Sabretmeliyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: 2o1o

Siz neyi eleştiriyorsunuz be?? Bu durumda olmamıza rağmen Beşiktaş'ı ayakta tutan, Beşiktaşlı terbiyesini almış, eski ruhu yeniden bizlere kazandıran tek adamı nasıl istifaya davet edersiniz? Fikret Orman'ı eleştiren adama Yıldırım Demirören yakışır...

80li yılların daha en başında kaç tane gencecik oyuncu ile küme düşmeye ramak kalmışken gelen gençleri düşünün ve ardından sayısız şampiyonluklar kazandıran o usta oyunculara dönüştükleri günleri.

Bu takım şu an belki tecrübesiz, belki maç kaybediyor ama bize eski Beşiktaş heyecanını yaşatmadı mı daha bir kaç ay önce aynı takım? Biraz zaman tanıyın be. Biraz sabretmeyi öğrenin. Şu takımdaki genç oyuncular biraz tecrübe kazansın, defansa adam gibi bir iki transfer yapılsın, görün bak üst üste şampiyonluklar kazanan bir takımı.

hooop orda bir dru bakalım istediğimiz eleştiririz bi kere sana ne? Sen kimsin?
    İkincisi bi arkadaş gerekenleri yazmış.
    Quaresmaya mobbing uyguladı ahlaksızlık yaptı bu takımda en sevmediğimiz adamlar bile bunu haketmedi.Rüştü'yü kovdu Ernsti kovdu Quaresmayı kovdu hep kendini ön plana çıkartmak için bi ton paralar saçtı.futbolculara borç kalmadığı dediği ertesi günü 2 tane futbolcu dava açtı.Biz 2011-2012 sezonunda ufefa avrupa ligini 1.bitirdik daha önce kimsenin görmediği başarı son 16 ya kaldık.O zamanlar hafta 3 maç yapıyorduk ama ezilmiyorduk.Terbiye demişken sen kimden bahsettin bunu anlayamadım?

• f orman, çok iyi niyetli ve geceli gündüzlü çalışıyor. tecrübesiz olduğu için kötü bir sezon yaşadık. önemli olan seneye aynı hatalara düşmemesi.
    ucuz etin suyu kara olurmuş, uyduruk 10 transfer yerine 3 transfer yapsınlar, yine başa oynarız. yeter ki tamer kıran denen çapsız yerine altınsay gelsin ve samet aybaba da şuting out olsun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.