Şimdi Ara

Fikret Orman: 'Euroleague çağırsa da gitmeyeceğiz'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
1
Favori
13.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fikret Orman: 'Euroleague çağırsa da gitmeyeceğiz'

Spor Toto Basketbol Süper Ligi play-off yarı final serisi dördüncü maçında Anadolu Efes'i deplasmanda 91-65 yenerek finalde Fenerbahçe ile eşleşen Beşiktaş'ın başkanı Fikret Orman, mücadele sonunda yayıncu kuruluşa çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte o sözler:

Finale çıktık çok mutluyum, son 2 sezonda basketbolda başarılı olamamıştık ama bu sene Ufuk Sarıca ve ekibi çok başarılı oldular. Fenerbahçe çok kuvvetli, önemli oyuncuları var ve pahallı bir bütçeleri var bizim buralara gelmemiz bizim için başarı.

Ben gençliğimde basketbol oynadım, basketbolu çok severim, futbol popüler olsada ben basketbolu seviyorum. Hatta bazı geceler NBA maçlarını izlemek için kalkıp izlerim.

Ben Euroleague'in kriterlerini saçma buluyorum, geçen bir Fransız takımına wild card vermişler çok saçma, 10. takımı lige almışlar neye göre aldınız?Doğru düzgün yayın parasıda vermiyorlar, 30 milyon harcıyorsunuz size verdikleri 1 milyon lira ben bunlara değiniyorum.

ULEB, bizi Euroleague'e davet etse bile biz FIBA Şampiyonlar Ligi'ne gideceğiz.

Adam haklı para değeri olmayan kupa değersizdir

Hazırlık maçlarında bile 3-5 milyon euro veriliyor (Barselonanın hazırlık maçı bile X0 milyon euro)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 8 Haziran 2017; 1:4:43 >

• Euroleague de size yalvarıyordu ne olur ne olur gelin diye zaten siz olmadan bi tadı olmaz diyordu sen adamlara hırsız de adamlarda seni alıcak he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımhaber Forum > Spor > Futbol > Beşiktaş

Euroleague ?

• quote:

Orijinalden alıntı: scription

Euroleague de size yalvarıyordu ne olur ne olur gelin diye zaten siz olmadan bi tadı olmaz diyordu sen adamlara hırsız de adamlarda seni alıcak he

siz gidin biz yokuz

%100 hırsızlık 1 milyon euro x 4 < Ziraat Kupası
  • Saçmalık. Para vermemeleri başka orası için kadro kurman başka. Sen yine lig için kadronu kur ama git euroleague'e ne değişir? Başta dedikleri haklıydı ama iş Fener'le zıtlaşmaya gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Saçmalık. Para vermemeleri başka orası için kadro kurman başka. Sen yine lig için kadronu kur ama git euroleague'e ne değişir? Başta dedikleri haklıydı ama iş Fener'le zıtlaşmaya gitti.

Bir iş yeri açtın 30 lira harcayıp 1 lira kazanıyorsan ne yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Saçmalık. Para vermemeleri başka orası için kadro kurman başka. Sen yine lig için kadronu kur ama git euroleague'e ne değişir? Başta dedikleri haklıydı ama iş Fener'le zıtlaşmaya gitti.

Diyorum ki 30 lira harcama yapman saçmalık. 10 liralık takımla gir kupayı almak mı şart? 1m'lik turnuvaya 30m'lik yatırım yapmak kulüplerin iç meselesi bizi ilgilendirmez.
  • Eurolige gelirse ki çağıran yok, averaj takımı olacağını biliyor. Mantıklı hamle.
  • Başkan haklı. Zaten turnuvayı düzenleyende ispanyollar değil mi ? Hakem hatalarına değinmiyorum bile.

Kupanın tüm sponsorları türkler. Türkler bir çekilse mahalle takımı turnuvasına dönecek.

Hakkınla gidemiyorsun.Basketbol ve voleyboldaki sistem aşırı saçma. Para için yapmadıkları kalmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

Başkan haklı. Zaten turnuvayı düzenleyende ispanyollar değil mi ? Hakem hatalarına değinmiyorum bile.

Kupanın tüm sponsorları türkler. Türkler bir çekilse mahalle takımı turnuvasına dönecek.

Hakkınla gidemiyorsun.Basketbol ve voleyboldaki sistem aşırı saçma. Para için yapmadıkları kalmadı.

bunu kabullenemiyorlar işte.
  • Türkiye Ligi'nde verilen ödül ne kadar? O zaman kapatalım basket şubesini? Niye salon vs konuşuyoruz her türlü zarar eden bi şube.

• Çağırmayacaklarını bildiğı için bol keseden sallıyor işte. Katılımcı sayısı artmadığı sürece Türkiye'den Efes ve Fenerbahce dışında bir takımın katılma şansı yok .

• SON DAKİKA! SON DAKİKA!

Euroleague Yönetimi: Ölüp geberiyoz Fikret lütfen gelin. Siz olmadan basketbolu naparız. Eyvah artık turnuvamız batacak. Dünyanın en büyük spor kulübü gelmiyor. Olum neco kapatın salonun kapısını!

• quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Adam ulaşamadığı her şeye mok attı valla hızını alamıyoruz seneye şampiyon olamazsa ligden çekilmeye kalkmasın.

Ama gerçekleri söylemek gerekirse Fikret'in Euroleague'e ağlama mevzusu ligde Fener'i Gs'yi geçmsine rağmen EL'e çağrılmamasıyla başladı, kindar bir adam bayağı zaten her konuşmasında nefret saçmasından görmek, hep bir saldırma, alttan laf sokmasından belli, gereksiz bir egosu var, geleceğin Aziz'i.

Kesinlikle. Ben hep söylüyorum bu adam yeni bir aziz olmaya doğru emin adımlarla ilerliyor

• Çünkü bunun için yeniden kadro kurmak gerekli en az 20 milyon € felan klüp mali durumuna bakarsak çok gereksiz zaten 3 klüpte borç batağında gs basketin bütçesini kıstı fenerde futbolun hali ortada onlarda baskete yöneldi işte ora ile dolduruyorlar ama götürüsü getirisinden kat ve kat fazla fikret doğru düşünüyor bu konuda takdir ediyorum klüpler tam düzlüğe çıkmadan israf bu atılımlar
  • Bu nedir ?
  • Sıktı artık bu muhabbetide

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Diyorum ki 30 lira harcama yapman saçmalık. 10 liralık takımla gir kupayı almak mı şart? 1m'lik turnuvaya 30m'lik yatırım yapmak kulüplerin iç meselesi bizi ilgilendirmez.

Verdikleri para seyahat masraflarını karşılamıyormuş, neyine gitcen?
    Averaj takımı olup geleceğimize paramız cebimizde kalsın. Kupada ilerleyemedikten sonra en ufak getirisi prestij, para vs olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 8 Haziran 2017; 4:4:10 >

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Kardesim 217 ülke ve 1.2 milyar insan izlemiş final maçını siz diyorsunuzki hırsızlık hala sizin kadar saçma insan görmedim aynı kupayı alsanız yakardınız ortalığı bunu bal gibi sende senin gibi düşünenlerde o zaman bu Real Madrid Barcelona felanda tam mal bunların hırsız olduğunu göremiyor sizin Başkanınız görüyor dimi o zaman sana Şampiyonlar ligi kupasını verip ama 2 milyon Euro vericez deseler sen hırsız deyip red çekiceksin dimi herşey para değil biliyorsun dimi prestij saygı ün salmak gibi kelimelerde var bu hayatta

• kimsenin izlemediği sırf azizin başarısızlıklarının üstü örtülsün diye türk medyası tarafından pohpohlanmış boş bir organizasyon.adam şampiyonlar ligini 400 milyon kişinin izlediği yerde euroligi 1,5 milyar kişinin izlediğini iddia ediyor ya bi insan daha fazla küçülemez 30 milyon euro harcıyorsun şampiyonluktan elde ettiğin gelir Hasan Ali'nin maaşını ödemeye yetmiyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.