Şimdi Ara

Fight Night Champion (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
1
Favori
28.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Legacy mod için bilen arkadaşlara bikaç sorum olacak. Kendi karakterimi yaratıp oyuna ağır siklet olarak başladım. ilk açılış da turnuvada finalde kaybettim. Sonra rakip seçerek ilerlemeye başladım.ilk hafta açık antreman sonra %20 ile strench ve %10 ile genelde refleks antremanı yapıyorum. son hafta dinlenip maça çıkıyorum. Şu anda 7.sıradayım. (RANK 7) Gelelim sorularıma.

1- Daha toplasan 30 maç oynamadım ama adam 2 ayda 1 maç yapmaktan 27 yaşına geldi.
    2- Bazıları o kemeri kazandım bu kemeri kazandım diyo ama ben kemer maçına nasıl çıkıcam. RSıralamada 1. mi olmam lazım ?
    3- takvim listesinde EVENT bölümü ne işe yarıyor ?
    4- Bu adamın daha 30 maç yapmadan 27 yaşına gelmesi normal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: appachii

Legacy mod için bilen arkadaşlara bikaç sorum olacak. Kendi karakterimi yaratıp oyuna ağır siklet olarak başladım. ilk açılış da turnuvada finalde kaybettim. Sonra rakip seçerek ilerlemeye başladım.ilk hafta açık antreman sonra %20 ile strench ve %10 ile genelde refleks antremanı yapıyorum. son hafta dinlenip maça çıkıyorum. Şu anda 7.sıradayım. (RANK 7) Gelelim sorularıma.

1- Daha toplasan 30 maç oynamadım ama adam 2 ayda 1 maç yapmaktan 27 yaşına geldi.
    2- Bazıları o kemeri kazandım bu kemeri kazandım diyo ama ben kemer maçına nasıl çıkıcam. RSıralamada 1. mi olmam lazım ?

1)Normal pek önemseme.. Genelde senin 3-4 üst sırandaiklerle maç yap.. Mesela 40. isen 39 la değil en yukarda olan, görünen 37 ile yap..
    2)İlk 3-4 e girmen yeterli.. Ya şampiyon seni davet edecek ya da sen meydan okuyacaksın.
    3)Event? Seçtiğin antreman bölümüydü sanırsam.. Gittiğin yere göre fiyat ödüyorsun ama atremanlarda fazladan xp veriyor o yerler (Yarın bi bakim event o muydu diye pm atarım)
    4)Normal sayılır ben şu an 42 yaşındayım 88 maç yaptım.. Çok yaşlanmadan şampiyon olmak istiyorsan en yakın tarih veren boksörleri seç.. Biri 4 ay 2 hafta der biri 2 ay der.. en yakın olanı seç..

Antremanları her zaman simulasyon olarak yapma.. Ekstra kum torbası çalışması vs vs hiç yapma uğraşma onun yerine maça çık pratik yap (daha çok xp kazanırsın)

Ününü arttırmak için sponsorunun reklamlarına git

P4P arttırmak için rakiplerini knock out yapmaya uğraş

Maça çıkmadan 1 gün önce dinlen minimum %80 dirençle çık

(Başka sormak istediğin varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olurum)

• Hikaye modu zor gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuusrodah

quote:

Orijinalden alıntı: appachii

Legacy mod için bilen arkadaşlara bikaç sorum olacak. Kendi karakterimi yaratıp oyuna ağır siklet olarak başladım. ilk açılış da turnuvada finalde kaybettim. Sonra rakip seçerek ilerlemeye başladım.ilk hafta açık antreman sonra %20 ile strench ve %10 ile genelde refleks antremanı yapıyorum. son hafta dinlenip maça çıkıyorum. Şu anda 7.sıradayım. (RANK 7) Gelelim sorularıma.

1)Normal pek önemseme.. Genelde senin 3-4 üst sırandaiklerle maç yap.. Mesela 40. isen 39 la değil en yukarda olan, görünen 37 ile yap..
    2)İlk 3-4 e girmen yeterli.. Ya şampiyon seni davet edecek ya da sen meydan okuyacaksın.
    3)Event? Seçtiğin antreman bölümüydü sanırsam.. Gittiğin yere göre fiyat ödüyorsun ama atremanlarda fazladan xp veriyor o yerler (Yarın bi bakim event o muydu diye pm atarım)
    4)Normal sayılır ben şu an 42 yaşındayım 88 maç yaptım.. Çok yaşlanmadan şampiyon olmak istiyorsan en yakın tarih veren boksörleri seç.. Biri 4 ay 2 hafta der biri 2 ay der.. en yakın olanı seç..

Antremanları her zaman simulasyon olarak yapma.. Ekstra kum torbası çalışması vs vs hiç yapma uğraşma onun yerine maça çık pratik yap (daha çok xp kazanırsın)

Ününü arttırmak için sponsorunun reklamlarına git

P4P arttırmak için rakiplerini knock out yapmaya uğraş

Maça çıkmadan 1 gün önce dinlen minimum %80 dirençle çık

(Başka sormak istediğin varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olurum)

saolasın hocam yardımların için. 34 lü yaşlarındayım ilk kemeri aldım. Kemer maçına nasıl çıkacağımı bilmiyodum tesadüf oldu. Sıralama 1. sıradayım ama kemer yok diyodum. Meğer üstlerdeki 2-3 şampiyon olan birini yenmen lazımmış. Bunlarda genelde tyson ve ali oluyo. Başka bi adam vardı tam hatırlamıyorum.Yüze direk vuruşlarda bütün xp lerimi kullandım şu an o baremin tamamı doldu. Diğerleri boş. Şansıma 2. ranundda bi açık yakaladım R1 ile destek alıp yaradana sığınarak kontra vurdum suratına. Tek yumrukda nakavt oldu. Şu an kemer sahibiyim.

Peki bundan sonra sadece kemerimi korumak için mi dövüşücem ?
    Turnuvalar varmı, varsa nasıl katılabilirim ?alt menüler ne işe yarıyo hala anlamadım :)
    Sponsorlarımın reklamların filan nasıl gidicem ?

• Sponsor olan şirketi kabul edip onların eldivenlerini takarsan arada sana (yeşil takvim olunca! yani antreman yapacağına imza gününe gitme oluyor) haber veriyor. Gidersen ünün artıyor gitmezsen de K.O. ya abanırsan ünün yine artıyor. Yok bundan sonra 3 kemeri de aldıysan koruma maçı yapacaksın hep. Keşke oyun başında ali tyson vs yi oyunda dahil etmeseydin. Onlar hep 85-95 arası sen 50-60 ortalamasında kalıyorsun..

R1 falan dediğine göre sende benim gibi xboxcısın sana önerim refleks çalışması yap antremanlarda. LT ve sol analog ile yumruk gelirken kaç böylece vurduğunda çok çok sağlam zarar verirsin. Hele ki skill bölümündeki ilk iki özelliği fulleyip Flash KO yu açtıysan (Legend ve GOAT zorluk hariç) karşında kimse kalmaz

Oyundan max zevk almak için yeniden başla ve boyunu 6,8 reach yazan yeri de 88 yap (Reach boks terimi. İki Kolunu açtığındaki en uzunluğudur. yanlış hatırlamıyorsan 80 reach 194cm falan.. Benim böyle mesela) Bu reach oyunda çok önemli. Çok uzaktan bile adam indirebiliyorsun.

Şimdiki karakterinin amacı kemer koruma.. Başka amacı yok. 34 yaşındaysan sanırım bi 40-50 maç arası yapmışsındır. En fazla 90 maç falan yapıyorsun 44 te emekli olacaksın sınır buydu sanırsam.. Eğer çok KO yemediysen ve yenilmediysen (GOAT olmaya kas) eğer GOAT yani gelmiş geçmiş en iyisi olarak emekli olursan 100g kazanıyordun o da bi tatlı oluyor hani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuusrodah -- 3 Temmuz 2013; 12:34:32 >

• GOAT olmak için sıklet değiştirip (antrenör maille soruyor, oradan takip etmeniz lazım) diğer sıkletteki 3 kemeri de almak lazım yanlış hatırlamıyorsam. @appachii
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Amra

GOAT olmak için sıklet değiştirip (antrenör maille soruyor, oradan takip etmeniz lazım) diğer sıkletteki 3 kemeri de almak lazım yanlış hatırlamıyorsam. @appachii

Hayır. %95 oranında tüm maçları kazan P4P de ilk 3 e gir ve Ünün biraz artmış olsun (En az 10 ünvan maçı yapıp 3 kemeri de aynı anda koru yeter)

Kısaca Anasının Nikahı Ama 100G falan veriyordu yanlış hatırlamıyorsam..
  • Merhaba arkadaslar,

Sanırım sız hep lagency mode oynuyorsunuz, Onlıne olarak oynayan arkadas yokmu ben yaklasık 1 sendır oynuyorum onlıne PSN: Mubarek88 yardım ısteyen arkadaslar olursa yardım ederım tabı benımde takıldıgım noktalar var benım ogrenmedıgım seylerıde sızden ogrenmek nasıp olur ınsallah fakat sunu dıyım sıngle mode alıcagınız zevk bı yere kadar onlıne katılmayan arkadaslar varya onlıne katılsın kesınlıkle cok zevklı tabı nerde ne yapcagını bılmek lazım:D
  • quote:

Merhaba arkadaslar,

Sanırım sız hep lagency mode oynuyorsunuz, Onlıne olarak oynayan arkadas yokmu ben yaklasık 1 sendır oynuyorum onlıne PSN: Mubarek88 yardım ısteyen arkadaslar olursa yardım ederım tabı benımde takıldıgım noktalar var benım ogrenmedıgım seylerıde sızden ogrenmek nasıp olur ınsallah fakat sunu dıyım sıngle mode alıcagınız zevk bı yere kadar onlıne katılmayan arkadaslar varya onlıne katılsın kesınlıkle cok zevklı tabı nerde ne yapcagını bılmek lazım:D

Dostum seni ekliyorum bende online oynuyorum yeni başladım sayılır. Bildiklerimizi paylaşabiliriz.
  • beyler oyundaki profilim lordhasxx

ekleyebilirsiniz kendme rakip arıyorum :D sadece haftasonları giriyorum ekleyen arkadaşları o zama kabul eder maç atabiliriz
  • Arkadaşlar biri zahmet olmassa Joe Frazier in ratinglerini yazabilir mi buraya yada pm de olabilir.Eski oyunda 90 dı şimdi 88 olmuş merak ediyorum özelliklerini...
  • Selam. Konu pek canlı görünmüyor ama bir şansımı deniyeyim. Oyunu arkadaşla yeni aldık. Karşılıklı online maç yaptığımızda;maç bitiminde online bağlantı kesiliyor ve her seferinde tekrar davet invite göndermek zorunda kalıyorum. Bu da çok can sıkıcı oluyor. Var mı bir çözümü?

• Arkadaşlar ben bu oyundan aldım fakat oyun kutusunun üstünde David Haye nin resmi var normalde oyunda ki Bishop Karakterinin resmi olması gerekmiyor mu aralarında ki fark nedir ?

• boks oyununda aduket arıyorlar kafaya bak ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKTAW

Arkadaşlar ben bu oyundan aldım fakat oyun kutusunun üstünde David Haye nin resmi var normalde oyunda ki Bishop Karakterinin resmi olması gerekmiyor mu aralarında ki fark nedir ?

reklam için tabikide kapakta sanal bir karakter olsa çekici gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze_TR_

quote:

Arkadaşlar ben bu oyundan aldım fakat oyun kutusunun üstünde David Haye nin resmi var normalde oyunda ki Bishop Karakterinin resmi olması gerekmiyor mu aralarında ki fark nedir ?

Oyun içeriği aynıdır ama değil mi ? Hani oyunu aldık taklaya gelmemeyim.

• quote:

quote:

quote:

aynı tabiki de
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aynı tabiki de

Tamam hocam teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

boks oyununda aduket arıyorlar kafaya bak ya

bu tür oyunlara biraz komik şeyler eklense kötüde durmaz bence..
  • LaMBaCiNi L kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bende maçın replay izliyemiyorum adamlar nasıl yumruk attığını bile tekrar ederek görebiliyor ben göremiyorum bilen arkadaş lütfen yardımcı olabilirmi @LaMBaCiNi @LaMBaCiNi
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.