Şimdi Ara

Fight Night Champion

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
1
Favori
28.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz üzere oyunun demosu çıkalı bir hafta kadar oldu. Aranızda elbette oynayanlar vardır. Yabancılar yerine kendi aramızda oynamak daha iyi olacaktır. Demoyu oynayan arkadaşlar buraya mesaj atıp gamertaglerini verirse, beraber oynayıp demonun tadını çıkartabiliriz.

Gamertag: XS1D3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 31 Ağustos 2011; 20:03:17 >

• hoşgeldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creativeflo

hoşgeldin.
    Az önce biraz oynadım, single olarak hiç beceremedim. Online ilk maçımda ise bir iki dakika içerisinde Knock-Out oldum. Bana göre değil sanırım bu tip oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooO RACE Ooo

hoşgeldin.

Hocam eklemişsin beni, bir ara oynayalım senle. Xbox'ı daha yeni aldım bir tane oyun bile yok, demolarla takılıyorum.

@.ZeuS. Aslında bilinçli olarak oynayınca çok zevkli oluyor mücadeleler. Ben oyunun demoyu çok beğendim, muhtemelen satın alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

hoşgeldin.

Hocam eklemişsin beni, bir ara oynayalım senle. Xbox'ı daha yeni aldım bir tane oyun bile yok, demolarla takılıyorum.

@.ZeuS. Aslında bilinçli olarak oynayınca çok zevkli oluyor mücadeleler. Ben oyunun demoyu çok beğendim, muhtemelen satın alacağım.

Alıntıları Göster
    dostum bende de bu aralar live yok ama mutlaka oynarız (nerdesin sen bu arada)

• quote:

Orijinalden alıntı: Creativeflo

dostum bende de bu aralar live yok ama mutlaka oynarız (nerdesin sen bu arada)

Alıntıları Göster
    Yine analog sistemiyle mi oynanıyor oyun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efflake

Analoglar ile de oynanıyor X-A-B-Y ile de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: £se®

quote:

hoşgeldin.

Evet ben salladım bütün hareketleri zaten Alışmak lazım sanırım ama ben de çok beğendim demoyu. Bir önceki oyundan çok daha güzeldi. Büyük ihtimalle ben de satın alırım. O zamana kadar da demoda pratik yapmam lazım. Online olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Oooo tuşlarla oynanıyorsa güzel stickle oynanır herhalde,analog sistemini bir türlü sevemedim daha gerçekci aslında ama zorlanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efflake -- 7 Şubat 2011; 22:44:37 >
  • quote:

quote:

quote:

Oooo tuşlarla oynanıyorsa güzel stickle oynanır herhalde,analog sistemini bir türlü sevemedim daha gerçekci aslında ama zorlanıyorum.

Alıntıları Göster
    Ben Stick sistemine acaip alıştım FNR4te. Çok deli oynanıyor sticklerle.
    Tek sıkıntı bazen accuracy problemlerinin yaşanıyor olmasıydı.
    Şimdi onları düzelttilerse muhteşem olur , bütün dünya Stick sistemine geçer yavaş yavaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Şimdi onları düzelttilerse muhteşem olur , bütün dünya Stick sistemine geçer yavaş yavaş.

Ben arcade stickten bahsetmiştim (arcade stickte tuşlarla oynamak istiyorum)

Fight Night Champion

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efflake -- 7 Şubat 2011; 23:02:01 >

• quote:

quote:

Ben arcade stickten bahsetmiştim (arcade stickte tuşlarla oynamak istiyorum)

Fight Night Champion

Alıntıları Göster
    Biran önce çıksada ring leri ter ve kana bulasak

• quote:

Orijinalden alıntı: drelanteS

Biran önce çıksada ring leri ter ve kana bulasak

Alıntıları Göster
    Eskisinden dahada hızlı olmuş, alışınca umarım daha iyi olur.
    Analoglar Full Spectrum diye yeni bir düzene geçmişler, öncekinden daha basit
    olduğunu yazmışlar ama ben ilk başta alışamadım.
    +grafikler şahane!

Fight Night Champion

Analog kontroller

Fight Night Champion

• quote:

Orijinalden alıntı: vulakil

Eskisinden dahada hızlı olmuş, alışınca umarım daha iyi olur.
    Analoglar Full Spectrum diye yeni bir düzene geçmişler, öncekinden daha basit
    olduğunu yazmışlar ama ben ilk başta alışamadım.
    +grafikler şahane!

Fight Night Champion

Analog kontroller

Fight Night Champion

Alıntıları Göster
    Hadi canım ?! Bu nası analog kontrol ya.
    Rezalet resmen..Öncekinde bi gerçekçilik katıyordu.
    Analogla uppercut hareketine benzer bişey falan yapmamız gerekiyordu. Bunda sadece her yöne bişey atamışlar.
    Saçmalıktan başka bişey değil bu nedir ya

• quote:

Hadi canım ?! Bu nası analog kontrol ya.
    Rezalet resmen..Öncekinde bi gerçekçilik katıyordu.
    Analogla uppercut hareketine benzer bişey falan yapmamız gerekiyordu. Bunda sadece her yöne bişey atamışlar.
    Saçmalıktan başka bişey değil bu nedir ya

Alıntıları Göster
    Oyunda kan çıkaramadım yahu arkadaşla oynuyoruz kaç el oynadık hatta 1 el hiç bana vurmadı hep ben vurdum yinede kan yok nasıl kan çıkaracaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

Oyunda kan çıkaramadım yahu arkadaşla oynuyoruz kaç el oynadık hatta 1 el hiç bana vurmadı hep ben vurdum yinede kan yok nasıl kan çıkaracaz

Alıntıları Göster
    Ben ilk oyunda kan revan içinde bıraktım her iki adamın suratlarını da. O kadar da sert geçmemişti oyun. İkinci denememde daha bir saldırgandım ama hiç kan yoktu. R2 Power modifier ile vurduğun zaman daha bir sert oluyor yumruklar. Öyle dene. Diğerleri okşuyor gibi resmen, power olunca iş değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Ben ilk oyunda kan revan içinde bıraktım her iki adamın suratlarını da. O kadar da sert geçmemişti oyun. İkinci denememde daha bir saldırgandım ama hiç kan yoktu. R2 Power modifier ile vurduğun zaman daha bir sert oluyor yumruklar. Öyle dene. Diğerleri okşuyor gibi resmen, power olunca iş değişiyor

Alıntıları Göster
    .ZeuS.'un dediği gibi yani Power Modifier ile dalınca çok etkili oluyor. Ben özellikle defans yapıp, boş anında vuruyorum darbeyi. Tek vuruşta adamı yere sermek mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

.ZeuS.'un dediği gibi yani Power Modifier ile dalınca çok etkili oluyor. Ben özellikle defans yapıp, boş anında vuruyorum darbeyi. Tek vuruşta adamı yere sermek mümkün.

Alıntıları Göster
    Silver üyeler ne zaman indirebilecekler acaba demoyu?Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: geekiad

Silver üyeler ne zaman indirebilecekler acaba demoyu?Bilgisi olan var mı?

Alıntıları Göster
    quote:

Demo da 6-7 maç yaptım ve oyunun içine etmişler o kadar diyeyim size. FNR 3 den sonra iyice saçmaladı adamlar.

Bana göre direk yalan bir oyun daha. Fight Night Round 3'ten sonra saçmaladılar, ve öyle gitmeye devam etmiş.

Pata küte rastgele yumruk atılan bir oyun olmuş. FNR3 daha ağırdı ama bloklayıp rakibin gardını indirip counter yapma olayları falan vardı. Analog ile haymaker ve benzeri tüm hareketler rahatlık ile yapılıyordu. Hiç bir gösterge olmadan rakibin ne zaman ineceğini hissettirmişlerdi.

O FNR3'teki KO olmaya yakın girilen seslerin boğuklaştığı, rakibin yüzünde acı ifadesi ile kaçtığı sahne mesela hiç yok gibi artık, ufak bir kamera hareketi oluyor o kadar, sonra patates çuvalı gibi yığılıyor adam.

İki boksörün karşılıklı pata küte rastgele yumruk atmasından ibaret bir oyun olmuş. Ne taktik var, ne adam gibi counter, nede yumruklar yumruk hissini veriyor.

Sadece grafikleri, ağız burun dağılma olayları güzel, ama FNR3'ün yarısı kadar başarılı gelmedi bana.

Online'da denedik bu arada, demoda bu özellikte var. Oda yalan, taktiksiz, bodoslama button mash. Zaten herkesin olayı aynı, sağ-sol, aşağı sağ-sol.

Counter yok, adam gibi haymaker yok, KO modu yok. Hiçbirşey yok. Ziyan şu kadar güzel grafiklere bu oyun sistemi.

• çok güzel yorum, gerçekten durum böyle. Bu grafikler ile FNR3 oynamak isterdim, çok daha gerçekçi olurdu.

quote:

quote:

Demo da 6-7 maç yaptım ve oyunun içine etmişler o kadar diyeyim size. FNR 3 den sonra iyice saçmaladı adamlar.

Bana göre direk yalan bir oyun daha. Fight Night Round 3'ten sonra saçmaladılar, ve öyle gitmeye devam etmiş.

Pata küte rastgele yumruk atılan bir oyun olmuş. FNR3 daha ağırdı ama bloklayıp rakibin gardını indirip counter yapma olayları falan vardı. Analog ile haymaker ve benzeri tüm hareketler rahatlık ile yapılıyordu. Hiç bir gösterge olmadan rakibin ne zaman ineceğini hissettirmişlerdi.

O FNR3'teki KO olmaya yakın girilen seslerin boğuklaştığı, rakibin yüzünde acı ifadesi ile kaçtığı sahne mesela hiç yok gibi artık, ufak bir kamera hareketi oluyor o kadar, sonra patates çuvalı gibi yığılıyor adam.

İki boksörün karşılıklı pata küte rastgele yumruk atmasından ibaret bir oyun olmuş. Ne taktik var, ne adam gibi counter, nede yumruklar yumruk hissini veriyor.

Sadece grafikleri, ağız burun dağılma olayları güzel, ama FNR3'ün yarısı kadar başarılı gelmedi bana.

Online'da denedik bu arada, demoda bu özellikte var. Oda yalan, taktiksiz, bodoslama button mash. Zaten herkesin olayı aynı, sağ-sol, aşağı sağ-sol.

Counter yok, adam gibi haymaker yok, KO modu yok. Hiçbirşey yok. Ziyan şu kadar güzel grafiklere bu oyun sistemi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.