Şimdi Ara

Fight Night Champion (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
1
Favori
28.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
    selam arkadaşım bu tekrarını nasıl izliyorsun bi söylermisin @highmetin
  • baha19031983 B kullanıcısına yanıt
    Hocam baya oldu oynamayalı ama normal starta basıp ınstant replayden izleyebiliyordun . Sizde öyle bir seçenekmi çıkmıyor yoksa bulamadanızmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baha19031983

selam arkadaşım bu tekrarını nasıl izliyorsun bi söylermisin @highmetin

Vay be hala oynayan var bu efsaneyi
    Maç bitmeden önce menüye gir instant replay'e gir son 20 saniyeyi izlersin. İstersen kayıt edebilirsin. LB RB ile kamera açısı değişir, LT LB ile ileri geri yavaş ya da hızlı geçişler yaparsın.
    Kayıt yaptığın videoları da (maçta değilken) ana menüde My Corner den izleyebilirsin.

Naptın hikaye modunu bitirdin mi? Isaac Frost napıyor?

• öyle bi seçenek çokmıyor
  • Beyler sarılan rakibi nasıl kendimizden uzaklaştırıyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Beyler sarılan rakibi nasıl kendimizden uzaklaştırıyoruz?

Sanirim ittirme tusu ile ittirme ve sarilma tusu vardi hocam cok cok once oynadim ama hala cok ozluyorum fight night round 4 ve champion u. Tus ayarlarindan bak hocam belki analoglarin uzerine tiklatma da olabilir hocam herhangi birinde r3 veya l3 yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu indirimdeyken yeni aldım oynamaya başladım grafileri olsun oynanış olsun oyunu çok beğendim yalnız champion modunda bir yerde takıldım , hapisten çıktıktan sonra antreman salonundaki ring de bir zenciyle dövüşüyorum adamı yere seriyorum ama game over diyor orada ne yapmam lazım ?
  • online serverlar halen dolu mu arkadaşlar. rahatça rkip bulabilir miyiz ? sırf bu oyun için 2. el bi x360 almak istiyorum.
  • İOS'da oynayan var mı ? Ben eskiden ios'ta satın almıştım fakat oyunu bulamıyorum şuan bilgisi olan var mı ?
  • Series S üzerinden hikaye modunu oynamak için oyunu bitirdim.

+ Çıkış yılına göre mekanikleri çok hoşuma gitti.

+ Oyun fiziği ve gerçekçiliği üst seviyede diyebilirim.

+ Gerçekçi bir dövüş sistemi var aynı zamanda sinematikler gayet başarılı.

+ Sadece hikaye modunu oynadım ve şunu diyebilirim çok basit bir oyun beklerken hiç öyle olmadı. Özellikle final baya yordu :)

+ Hikaye anlatış tarzı çok güzeldi.

+ Oynarken hikaye oyuncuyu içine kolay çekiyor, bir çırpıda bitirmek istiyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.