Şimdi Ara

FİFA08 OYNAYANLAR margorn topıcığe lütfen (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
3.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar bi lig mi kursak acaba dh olarak. bööle tek tek milleti yenmek zevkli olmuo :P
  • Oyunu bugün sipariş verdim yarın elimde olur benide eklerseniz sevinirim

PSN YASAR07
  • Oyunun ps3 ve xbox360 versiyonunu birlikte oynamış olanlar var mı..Ps3 versiyonu neredeyse grafik olarak ps2 gibiymiş...Bence eleştiriler abartılıyor...2 versiyonu da oynamış olanlar karşılaştırma yaparsa, daha net bilgi sahibi oluruz...
  •  FİFA08 OYNAYANLAR margorn topıcığe lütfen

FİFA08 OYNAYANLAR margorn topıcığe lütfen

• quote:

Orjinalden alıntı: neo23

Oyunun ps3 ve xbox360 versiyonunu birlikte oynamış olanlar var mı..Ps3 versiyonu neredeyse grafik olarak ps2 gibiymiş...Bence eleştiriler abartılıyor...2 versiyonu da oynamış olanlar karşılaştırma yaparsa, daha net bilgi sahibi oluruz...

Yok artık abartmışlar hiç bi oyunda xboxla ps3 arasında büyük fark oluşmadı bu oyundada oluşmaz. Demodaki grafikler bence gayet güzeldi, tam sürümün elime ulaşmasını sabırla bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: greyhound

analog da falso vermek gibisi yokkk ...
    quote:

Orjinalden alıntı: margornn

Arkadaşlar sadece analoglamı oynanıyor? Diğer fifalarda ps2de ayarlanıyordu yön tuşlarıyla oynanıyordu... Sadece analogla oynanıyorsa almaktan vazgeçerim alışmış yön tuşlarına analog ne bea..

hayır arkadaşlar bu bilgi yanlış,oyun dijital tuşlarla da oynanıyor. oyunun seçeneklerinde 4 ayrı seçenek sunuyor new analog,classic analog,new digital,classic digital diye.
  • bu arada oyun ps2 de hiç beklemediğim kadar iyi oynanışa sahip olmuş.ama grafikler rezalet bence.belkide ps3 grafiğine alıştım ondan ancak oynaış olarak oyun bambaşka bir fifa olmuş.8 yıldır ilk defa bir fifa yı beğeniyorum.fifa 98 den sonraki en iyi fifa olmuş.oynayıp kendiniz görün arkadaşlar.ben ps3de demosunu pek beğenmemiştim ancak ps2 de tam sürümü oynayınca baya beğendim.oynanış,paslar,şutlar çok gerçekçi ve zevkli olmuş.
  • Bende PSP'de hayran kaldım oynanışa,oyunu elimden düşüremiyorum.
  • arkadaşlar ayrıca pes2008 çıkçakmış ekimin sonundawww.mavishop.com a girin bakın...benim ps3 üm olsa kesin pes2008 alırdım.. bugün bimekste gördüm fifanın grafikleri iyi fakat,hala daha adamları kambur kambur koşuyo,fifa hep fifa dır,pesin viniğin yeri başkadır derim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi District7 -- 4 Ekim 2007; 1:44:44 >
  • Aranızda sanırım en kötü oyuncu benimdir , çünkü futbol oyunlarıyla aman aman aram yoktur .

Fakat bu oyun çok çok güzel .

Averaj takımı olabilme ihtimalim yüksek olsada bir lig kurulsun arkadaşlar , oraya girelim hepimiz.
  • Sizde maç başlamadan önce tünelde ve oyuncuların sahaya çıkarkenki görüntülerinde ağırlaşma ve FPS düşmesinden kaynaklanan hafif takılmalar oluyormu ???
  • oluyor ,

ama özelikler maçtan önce , ilk 11 ismi altalta yazarken , oradan sahadaki mevkilerini gösteren ekrana geçerken takılma oluyor bende

Ama çokta rahatsız edici bir olay değil , oyun içinde olmadıktan sonra
  • Ttnet olabilir..dün akşam 4 maç 3sn lag vardır.gece denedim lagsız süper bence..
  • quote:

Orjinalden alıntı: coupe96

quote:

Orjinalden alıntı: greyhound

analog da falso vermek gibisi yokkk ...
    quote:

Orjinalden alıntı: margornn

Arkadaşlar sadece analoglamı oynanıyor? Diğer fifalarda ps2de ayarlanıyordu yön tuşlarıyla oynanıyordu... Sadece analogla oynanıyorsa almaktan vazgeçerim alışmış yön tuşlarına analog ne bea..

hayır arkadaşlar bu bilgi yanlış,oyun dijital tuşlarla da oynanıyor. oyunun seçeneklerinde 4 ayrı seçenek sunuyor new analog,classic analog,new digital,classic digital diye.

nerede yaw o dijital dediklerin. controller kısmında öyle bir şey yokki ps3 te.

• fifada tek kişi oynatınca yürüyebilme varmı hani nba de analogu az itince yürüyo.
  • O degilde durma nasil? peste r2ye basinca dururdu eleman rakip bakkala gider.
  • arkadaşlar bu squad file nedir hep indir diyo indiriyorum sonra kapatıp açınca makineyi gene squadı indir dior.bir başka sorumda şimdi mesela aynı takımlarda 2 kişi olarak oynayabiyormuyuz ama yan yana değilken.
  • Arkadaşlar bu işi devam ettirecek biri devralırsa benden sevinirim
  • arkadaşlar oyun yarın elimde....

benide ekleyin kapışalım..

özellikle hakan abi seninle oynamak istiyorum yenecem seni......

psn imzamda var...eklerseniz sevinirim arkadaşlar.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: DnzD7

arkadaşlar ayrıca pes2008 çıkçakmış ekimin sonundawww.mavishop.com a girin bakın...benim ps3 üm olsa kesin pes2008 alırdım.. bugün bimekste gördüm fifanın grafikleri iyi fakat,hala daha adamları kambur kambur koşuyo,fifa hep fifa dır,pesin viniğin yeri başkadır derim ben

fiyatlarda maşallah yok devenin nalı pes ps3 =179 ytl

FİFA08 OYNAYANLAR margorn topıcığe lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karsiyakali27 -- 4 Ekim 2007; 18:57:30 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.