Şimdi Ara

FİFA08 OYNAYANLAR margorn topıcığe lütfen (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
3.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: karsiyakali27

arkadaşlar şu oyunu oynayıpta adamakıllı herkesin merak ettiği sorulara cevap verebilecek biri yokmu

1.oyunda bölge seçimi varmı yani ntsc ile pal birbiriyle oynayabiliyormu
    2.oyunda rahatsız edecek kadar lag oluyormu özellikle yabancılarla oynadığımız zaman çünkü türkiyeden oynadığımız zaman çoğu oyunda lag olmuyor
    3.oyunu kaçar kişiyle oynayabiliyorsunuz teke tek takımlarla maç yaparken karşıdaki korkup kaçabiliyormu çünkü eğer böyle ise çok sinir bozucu oluyor örnek mortal kombat ve tekken online oynarken adamlar yenileceğini anladığı zaman yada sizin iyi oynadığınızı gördüğü zaman oyunu kapatabiliyor buda çok can sıkıcı oluyor

yani özetle online nasıl beğendinizmi izlenimleriniz neler iyi yanları neler kötü yanları neler şöyle detaylıca biraz anlatın lütfen

Evet lütfen bu soruları birileri cevaplasın... bölge konusuna gelince piyasada sadece pal oyun olduğu için bunun cevabını şimdilik kimse veremez.
  • Benide listeye yazin lutfen bayramda aliyorum insallah arti cok iddaliyim turnuva vs yapsak sizler ancak ikincilige oynarsiniz PSN : Memo bayramda ve sonrasinda show timeeeee
  • Hakan abi, beni de eklersen sevinirim, önümüzdeki hafta içerisinde oyunu alıyorum...

Bu arada PSN'im imzamda yazıyor ama yazarken TR kısmını kalın harflerle yazarsan sevinirim...
  • quote:

arkadaşlar şu oyunu oynayıpta adamakıllı herkesin merak ettiği sorulara cevap verebilecek biri yokmu

2.oyunda rahatsız edecek kadar lag oluyormu özellikle yabancılarla oynadığımız zaman çünkü türkiyeden oynadığımız zaman çoğu oyunda lag olmuyor
    3.oyunu kaçar kişiyle oynayabiliyorsunuz teke tek takımlarla maç yaparken karşıdaki korkup kaçabiliyormu çünkü eğer böyle ise çok sinir bozucu oluyor örnek mortal kombat ve tekken online oynarken adamlar yenileceğini anladığı zaman yada sizin iyi oynadığınızı gördüğü zaman oyunu kapatabiliyor buda çok can sıkıcı oluyor

yani özetle online nasıl beğendinizmi izlenimleriniz neler iyi yanları neler kötü yanları neler şöyle detaylıca biraz anlatın lütfen

1-oyunda istediğin bölgeden bir kişiyle sorunsuz oynayabiliyorsun
    2-o anki bağlantıya göre değişiyor bazen sıfıra yakın olurken bazende berbat oluyor yukarıdaki skorborda dahil herşey siliniyor oyun ağarlaşıyor ama 10macta 1 kere oluyor bu genelde iyi yani.
    3-benim gördüğüm online bir rakibine 5 kişi(belki daha fazladır tam bakamadım ama çoklu vardı.( aynı takımda olabiliyorsun oynadığın makineden.biri oyundan kaçarsa mağlup sayılıyor.
  • evet arkadaslar psn ASLANBEY benide ekleyebilirmisiniz. Oyunu cumadan beri oynuyorum mukemmele yakın diyebilirim. onlineda problem cok az 5 macta 1 belki oluyor.Be a pro modu harika birsey fakat onu nasıl online yaparız onu bilemiyorum.

Onun dısında simdiye kadar 8 mac yaptım kimse cıkıp gitmedi. Giderse istatiklerine yazıyor zaten. 1 e karsı 4-5 bile oynanabiliyor online. Oyunu iyiki almısım diyebilirim.

Herkese tavsiye ederim.
  • Yarın elime geçiyor of of of of of uyuyamam heycandan. Be a pro o kadar gerçekçiki, sanki gerçekten sahanın içindeymişin gibi oluyor.
  • Yarın alacağım inşallah, birşey çıkmazsa. 22:00 den sonra kapışmaya açığım.
  • beni de ekleyin
    psn:tammel
  • psn: ermanfb
  • benide yaz hakan abi usadan gelio beleş
  • Amerika asya versiyonlari ne zaman cikacak acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dodoleite29

quote:

1-oyunda istediğin bölgeden bir kişiyle sorunsuz oynayabiliyorsun
    2-o anki bağlantıya göre değişiyor bazen sıfıra yakın olurken bazende berbat oluyor yukarıdaki skorborda dahil herşey siliniyor oyun ağarlaşıyor ama 10macta 1 kere oluyor bu genelde iyi yani.
    3-benim gördüğüm online bir rakibine 5 kişi(belki daha fazladır tam bakamadım ama çoklu vardı.( aynı takımda olabiliyorsun oynadığın makineden.biri oyundan kaçarsa mağlup sayılıyor.

eyvallah dostum teşekkürler iyi oyunlar ayrıca diğer cevap yazan arkadaşlarada teşekkürler
  • yrn aranıza katılıyorum
  • 18 ekim sanırım bende playasia dan almayı düşünüyordum dayanamadım artık PES in daha çıkmasına var biran önce PS3 de bir futbol oyunu gerekiyor...
    quote:

Orjinalden alıntı: margornn

Amerika asya versiyonlari ne zaman cikacak acaba.
  • fifa bence baya iyi yol katetmiş. hemde türkiye liginin olması acaip bi artı puan. online olarak da pes6 ile kıyaslandığında başarılı. ama arkadaş mecbur muyum analogla oynamaya yauuu. alışık değilim sevmiyorum analog la oynamayı. parmağıma ağrılar girdi valla. koyamamış mı ea bir ayar tuşları kendimiz isteğimize göre ayarlayalım.
  • Ne lagı ya.Ben 20 ye yakın online maç yaptım daha hiç bir sorunla karşılaşmadım.Bağlantım 1024..
  • arkdlar diğer forumnlarda online lig muhabbeti dönüyor..dewamlı ilgilenecek bi arkds dh türk ligi isimli bi lig kursun..alanlarda o lige girsin
  • madem lag yok ozaman alıyorum pes çıkana kadar fifa 2008 bu akşam elimde benide listeye eklersen sevinirim levihakan ö.m atamıyorum teşekkürler..
    quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

Ne lagı ya.Ben 20 ye yakın online maç yaptım daha hiç bir sorunla karşılaşmadım.Bağlantım 1024..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackal7 -- 1 Ekim 2007; 13:07:51 >
  • online türk ligi yok bu kötü oldu
  • Arkadaşlar sadece analoglamı oynanıyor? Diğer fifalarda ps2de ayarlanıyordu yön tuşlarıyla oynanıyordu... Sadece analogla oynanıyorsa almaktan vazgeçerim alışmış yön tuşlarına analog ne bea..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.