Şimdi Ara

FİFA08 OYNAYANLAR margorn topıcığe lütfen (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
3.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Elensar77

Benide yazarsanız arkadaşlar sevinirim bu arada psn: uur olarak geçiyor.

Yaw herkez benim gibimi pro da 10 maç yaptım 7-8 tanesi penaltıalra gitti,amma zor yaw :)

Bende demoda 100 maç yapmışımdır ve 70 i berabere bitmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 6 Ekim 2007; 13:30:48 >
  • arkadaşlar dün fifa08 de bende aranıza katıldım lobby gibi bişey olsa daha ii olurdu ya neyse maclar cok güzel geçiyor cok heycanlı oluyor tuttum ben bu fifayı benide ekleyin psn : emre81 dün 3 4 mac yaptım online cok iyidi heycan bayaa yüksekti bide türk arkadasla yaptım ama kimdi bilmiyorum hiç takılma olmadı bakalım cözdükce daha da güzel olur sanırım pes ide alcam ama futbol olsun yeter yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_81 -- 6 Ekim 2007; 13:54:42 >
  • Bir Winning eleven oyuncusu, olarak FİFA 2008 i beğendim...Özellikle online maçlar çok zevkli...EA sports bu sefer dersine iyi çalışmış...PES 2008 ile birlikte ,bu oyunu da oynayacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 6 Ekim 2007; 15:16:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre_81

arkadaşlar dün fifa08 de bende aranıza katıldım lobby gibi bişey olsa daha ii olurdu ya neyse maclar cok güzel geçiyor cok heycanlı oluyor tuttum ben bu fifayı benide ekleyin psn : emre81 dün 3 4 mac yaptım online cok iyidi heycan bayaa yüksekti bide türk arkadasla yaptım ama kimdi bilmiyorum hiç takılma olmadı bakalım cözdükce daha da güzel olur sanırım pes ide alcam ama futbol olsun yeter yaw

lobby var ki

• arkadaslar benıde eklersenız sevınırım
    psn:tansel
  • Fifa tamamen bir futbol simulasyonun sunmasi gereken ozellikleri sunmus. Online oyun inanilmaz guzel olmus pes cikinca birakirim diyodum kendime ama bu sene fifa pesi tokatlarsa hic sasmam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coupe96

quote:

Orjinalden alıntı: greyhound

analog da falso vermek gibisi yokkk ...
    quote:

Orjinalden alıntı: margornn

Arkadaşlar sadece analoglamı oynanıyor? Diğer fifalarda ps2de ayarlanıyordu yön tuşlarıyla oynanıyordu... Sadece analogla oynanıyorsa almaktan vazgeçerim alışmış yön tuşlarına analog ne bea..

hayır arkadaşlar bu bilgi yanlış,oyun dijital tuşlarla da oynanıyor. oyunun seçeneklerinde 4 ayrı seçenek sunuyor new analog,classic analog,new digital,classic digital diye.

Arkadasim ben ne kadar aradiysamda yon tuslariyle oynamayi bulamadim, classic ve new secenegi ile bunlarin alternateleri var cok mantiksiz bu.... ayrica oyunda menudeyken sarkilari nasil degistirebilirim eski fifalarda l3 tu bunda ne denediysem olmadi ayrica jukeboxta yok sanirim.

• quote:

Orjinalden alıntı: margornn

Fifa tamamen bir futbol simulasyonun sunmasi gereken ozellikleri sunmus. Online oyun inanilmaz guzel olmus pes cikinca birakirim diyodum kendime ama bu sene fifa pesi tokatlarsa hic sasmam.

bende pes faniyim ama ne olursa olsun futbol zevkli

• oyunu onlıne oynayan arkadaslar hangı lıgdesınız
  • beyler nickim : garamalli85 , çoğunuzu ekledim eklemediklerim beni eklerse sevinirim bol gollü maçlar yapalım , bide sorum olacak bu interaktif ligin espirisi nedir böle adamlar rasgele bizim yerimize takım seçiyor
  • Arkadaşlar bu oyunda ,PES de olduğu gibi, tuş değiştirme seçenekleri var mı?Mesela üçgen tuşunu ,koşma tuşu olarak ayarlayabilir miyim??
  • quote:

Orjinalden alıntı: garamalli

beyler nickim : garamalli85 , çoğunuzu ekledim eklemediklerim beni eklerse sevinirim bol gollü maçlar yapalım , bide sorum olacak bu interaktif ligin espirisi nedir böle adamlar rasgele bizim yerimize takım seçiyor

DOSTUM O HAFTAKİ MAÇLARA GÖRE Bİ TAKIM VERİYOR..YANİ O HAFTA OYNANAN MAÇLARI BİZ SANALDA YAPIYORUZ..SENİN FAVORİ TAKIMINI ENİNDE SONUNDA YANİ DĞER HAFTALARDA SANA VERİYORLAR
  • arkadaşlar yoğun işlerimden dolayı fifa oynayanlar klubü idaresini margorn kardeşime devrediyorum bundan sonra psn kayıtlarınızı ona bildirirseniz çok sevinirim herkese bol gollü maçlar
  • ya adamlar yenılceklerını anlayıp 90. dk da oyundan cıkıyorlar varmı boyle bı ezıklık anlamadım
  • Dün çok uğraşmama rağmen bu fifa online olayını beceremedim. Bi püf noktasımı var anlamadım. Makina ntsc-j ve hesap açıp demo indirdim. Ama fifa bir türlü çalışmıyor. Bu arada altta geçen maç sonuçları müthiş. Bayern 2-0 yaptı maç devam ederken o skorda yazıyor.
  • Online oynarken oyun çok duraksıyor bazen resmen dururak oynanıyor, internet hızımda gayte iyi ama cok lag oluyor sizdede oluyormu böyle?
  • Arkadaslar oyundan cıkanlara karsı bir parameter var. DNF diye eger o oran yuksekse o oyuncu ile mac yapmayın. Mac yapmadan once bence kontrol etmenizde fayda var.
  • saol zekeriya
  • Selamlar,

Korner olayını anladınız mı? 500 tane attım hepsini alıyor kaleci yaw...
  • quote:

Orjinalden alıntı: johnclark

Selamlar,

Korner olayını anladınız mı? 500 tane attım hepsini alıyor kaleci yaw...

Sağ-sol yaptın mı?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.