Şimdi Ara

fifa ve ultimate team modu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hayatımda daha kötü çok az şey oynadım. berbat

6 yıldır her sene 100lerce maç yaparım bir oyun hiç mi gelişmez ? Tek amacı oyuncuları sinirlendirip pack açtırmak. Tam bir kumarhane ve kazancınızda yok hep ea kazanıyor.

Daha kötüsü futbol oyunu yok başka mecbur alıyoruz el mahkum:(

anlatmaya yetmeyecek kadar bug glitch ve hata gerçekten bu batağa hala düşmemiş varsa aman diyim sakın diyim..

• Oynamamak lazim fazla. Ben fifa 21 i gec aldim weekend league e girdim ilk defa oyun ayri pislik tamamda oyuncular da serefsiz. Bitanesi 3-0 one gecti artistlik yapiyordu 3-2 yaptim diye top cevirdi pislik yapa yapa. Kendimi kaybettim sovdum mesaj attim Turk formasi giymis bide belki forumdadir diye UT konusuna yazdim cevap gelmedi. Karsima ciksa yemin ediyorum hastanelik etmeden birakmam.

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    bende her sene pre order alırdım bu sene indirim bekledim fazla kasmadan takılmadan oynuyorum weekend league mi? asla :)

haftalık divisionsa 30 maç at kapat
  • Daha iyi furbolcular çıkarma hırsına kapılmadığın zaman oyun güzel olabiliyor bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: bikereismiguzel

bende her sene pre order alırdım bu sene indirim bekledim fazla kasmadan takılmadan oynuyorum weekend league mi? asla :)

haftalık divisionsa 30 maç at kapat

Zaten hocam 30 maci tamamlamadim 11 galibiyet aldim 19-20 mac fln olmustur kapattim. Eskiden video izler kendimi gelistirmeye calisirdim son 2 yildir ne custom tactics ne video izleyip biseyler ogrenme yapmiyorum cunku oyun adil degil. 3 pas yapamayan adam gelir yener seni oyun hileli, hileli oyunda iyi oynayip kotu oynamak cok onemli degil benim icin.

Artik normal gunde 1-2 mac yapip rdr2 ye geciyorum hemen. Stres fln kalmiyor hep bu tarz tps single player tarzi oyunlarim olur.

• Aga neden fut oynuyonuz ya yapmayin kendinize bu işkenceyi

Saçma sapan bir mod zaten ocak ayindan sonra herkeste 99 rengarenk kartlar saçma sapan fantezi bir oyuna dönüyor

Mis gibi sezon modu var onu neden oynamiyonuz

Sezon oynadığımdan beri sinir stres kalmadi dunyada 3bininciyim 14-15 maçta bir anca mağlubiyet aliyorum

Fut modu sağlığa zararlı
  • tekel olması kötü bu sene almayacaktım momentum yüzünden ama indirime girmiş çekicem birazdan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.