Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_efendy34 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
172.663
Cevap
785
Favori
6.099.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 45984599460046014602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Markette neden hiç Laporte yok ? Agüero SBCsinden dolayı diye tahmin ediyorum ama satışa koyuyorum kimse de almıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler gümüş kadro ile nasıl kazanıyor sunuz. Alman kadro ile oynuyorum orta sahada gümüş oyuncuların attığı aptal pasları kesiyoruz rakiple 12 eldir kazanamadım. Kaleci ile karşı karşıyayken 2 çubuk doldurup finesse atıyorum direklerin üstünden uçuyor yerden 3 çubuk doldurup vuruyorum ya dışarı yada kaleciye pas vermiş gibi gidiyor. Çıldırdim valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman1933

singapurda otelin wifi si 5 çubukla baglanıyormuş
    valla 17 win alıyoruz Tr baglantıyla Kral oycuyuz bence üzülmeyin Arkadaslar
    niye gitti singapura turnuvaya falan mı var?
  • 22 00 de eurosport1 de snooker ıyı maç var
  • quote:

Orijinalden alıntı: DefuseHostage

Beyler gümüş kadro ile nasıl kazanıyor sunuz. Alman kadro ile oynuyorum orta sahada gümüş oyuncuların attığı aptal pasları kesiyoruz rakiple 12 eldir kazanamadım. Kaleci ile karşı karşıyayken 2 çubuk doldurup finesse atıyorum direklerin üstünden uçuyor yerden 3 çubuk doldurup vuruyorum ya dışarı yada kaleciye pas vermiş gibi gidiyor. Çıldırdim valla
    Valla nasıl oldu bilmiyorum ama iğrenç bağlantıyla kaptık Emre Can'ı ilk başlarda çok daha kötüydü, şut çekiyorum adam pas atar gibi şut çekiyordu.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anlclk22 -- 10 Mart 2019; 19:41:12 >
  • beuchat kullanıcısına yanıt
    Şaşırdım valla forumda snooker izleyen yok sanıyordum

• var kenarından takıp edıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beuchat -- 9 Mart 2019; 21:43:1 >
  • Paket şansı oyundan kaldırılmış bu aralar, direk paket şanssızlığı eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 9 Mart 2019; 21:54:9 >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Haftasonu ligindeyim. Adam maçın başında net penaltı yaptı kaçırdım. Sonra bir atak daha yaptım, paslarla gelip adamı kaçırdım arkaya, bomboşum tam gol atacakken arkadan kayıp penltı yaptı kırmızı gördü ve hemen oyundan çıktı. Oyun maç oynanmamış gibi yaptı galibiyet vermedi? Kaçırdığım bir şey mi var yoksa oyunun saçmalıklarından biri mi?

Bir de nasıl bir eşleştirme şeyi varsa benim en iyi oyuncum lukaku ve kadromda hiç özel kart yok.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Aha benim kadro bu.
    Karşıma totw ronaldo(ya da özel ibrahimoviç), neymar, figo geliyor. Her rakibimde en az 3-4 tane icon gerisi ya inform oyuncular ya da özel kartlar. 12 galibiyet anca alabildim, en fazla 18'e gelirim büyük ihtimalle. Bir de Allah İbrahimoviç'i ıslah etsin. Herkeste var ve her maç kafa golü yiyorum kornerden. Kanser olacağım ne yapsam durduramıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berlin93 -- 9 Mart 2019; 22:30:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

niye gitti singapura turnuvaya falan mı var?

Alıntıları Göster
    Singapurda internet hızı 1 gbps en az neredeyse uploadda öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 9 Mart 2019; 22:33:52 >
  • Brezilyalı silver oyuncular çok pahalı takımı nasıl kuracağız

Bu arada Brezilyalı takımın yedeğine Fransız koyun, oyuna sokup gol atarsanız arada ben arfa görevini de yapmış olursunuz

• Max 1m ikon snt kimi onerirsiniz acaba ben cresponun 90 ligini dusunuyorum shevchenko da aklima takiliyor ne yapsam acaba
    Bu arada flashback ibrahimovic ile beraber oynayacak

• yvzsmsk Y kullanıcısına yanıt
    Crespo ve Larson bu iki oyuncuda efsanedir hocam kesinlikle öneririm.

• gio88 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben de önceki gün geldim askerden. Hayırlı olsun. Ben de neler kaçırmışım bakıyorum yavaş yavaş EA’in Twitter sayfasından

• 4 5 1 buglu taktikmis hic soylemiyorsunuz

Kendiliginden tum adamlar araya giriyor araya kaciyor ben mal gibi 4-2-3-1 aykut kocaman gibi 1-0 kazaniyodum yada golu yiyince isim bitiyordu.

10 macin 7 sini fln kazandigim arkadisim gecen haftaki gorevi yaparken 3 mac ustuste beni bu taktikle yenince olaya uyandim hemen dondum. O adam beni hayatta 3 mac ustuste yenemez cunku. Hakikaten baya farkediyor.
  • epl kadrosuyla sol bek sıkıntısı çekenler için mendy ilaç gibi aslında

@Finn Balor, hoş geldin kardeşim. paket şansının neredeyse sıfıra düşürüldüğü zamanlarda askerdeydin, bu da senin şansın
  • Fatih ustun singapurda yarı finalde

• Suso yu kullanan var mi, takas firsatlarindan almaya deger mi? Yedekten kullanabileceğim bi kanat oyuncusu ariyorum

• yvzsmsk Y kullanıcısına yanıt
    kenislikle crespo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45984599460046014602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.