Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.664
Cevap
785
Favori
6.099.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 45974598459946004601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muten_roshi

O görevler online tek maç için geçerli, dostluk maçı değil.
    online tek maçda yapılcak hocam zaten.aynı anda aratıp aynı oyuna denk gelip kolayca halledilir.zaten kolay oyun bulmuyor online tek maç.yakın bölgeden rahat eşleşilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 9 Mart 2019; 12:9:4 >
  • 88'lik Gabriel jesus deneyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blaize

Online tek maç görevlerini yapmak isteyen mesaj atsın akşam 11-12 gibi kolayca yapalım
    Bu nasıl oluyor ki? Online tek maçta nasıl birbirinizi buluyorsunuz?
  • Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    Jesusun if karti 450 mactir forvetim vazgecemiyorum adamdan 88 ligi fisek gibidir fiyatlar otursun bi alicam bende

• PC Platformunda kendi hesabımdaki coinsleri ücret karşılığı devrediyorum miktarı farketmeksizin ilgilenen arkadaşlar özel mesajdan ulaşabilirler.
  • Talisca görevini yapmak isteyen arkadaşlar bana da pm atabilir. Önce birimizin görevini yaparız quit ata ata sonra diğerimizin görevini yapar bitiririz seri seri.

• Hulku yapmak mantıklı mı?

• Pc platformu, Talisca, Ben Arfa, Emre Can görevleri için pm atınız.
  • birbirinizi deneme yanılma yolu ile mi bulacaksınız Online single match da, yoksa Online friendly mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

birbirinizi deneme yanılma yolu ile mi bulacaksınız Online single match da, yoksa Online friendly mi?
    Online single match hocam, zaten kulüp ve kullanıcı adları yazıyor rakip seçerken
  • quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Online single match hocam, zaten kulüp ve kullanıcı adları yazıyor rakip seçerken

Alıntıları Göster
    Şimdi baktım da anasını satim geçen haftalarda bi BPL 82+ faalan bi SBC ler vardı ne kadar silver adam varsa gömmüştüm milletine bakmaksızın.
    3 tane silver Brezilyalı kalmış klüpte... pehhh.....
  • Dün ben Talica görevini yaptım. Görev biter bitmez de elimdeki tüm gümüş brezilyalı oyuncuları sattım. Kişi başı 3K-4K ortalamada satıldı hepsi
    Şimdi de almanya görevini yapıyorum. O bitince alman kadrosunu da muhtemelen ort 2 K civarına satarım
  • Arkadaşlar 2 ay önce açtığım hesapla division rivals online draft weekend league vs 200'e yakın maç yapmışımdır ama hala web appten transfer markete giremiyorum. Benzer bi durumla karşılaşan var mı bu nasıl iş
  • 18 gün askerdeydim kaçırdıgım bişey var mı beyler? update vs
  • Şimdi bu Rodrigo avrupa liginde haftanın takımına seçilmiş muhtemelen maçın adamı olacak ve kart değeri artacak.Bu varolan Futmas kartının reytinginide artırır mı acaba.Şuan en iyi değerler onda la liga takıldıım için hep ve rodrigo'da bu sene ateş ediyor ben yedderle merak içindeyim doğrusu eğer bir güncelleme gelirse güzel olur.
  • Prijovic'i transfer listesine koymuştum 5k'ya gitmiş. Kaçırdığım bir şey mi var sırbistan ya da suudi arabistan ligi ile ilgili

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Hocam beraber aratıp denk gelmeye çalışacağız çoğu kişi böyle yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ygurer

Prijovic'i transfer listesine koymuştum 5k'ya gitmiş. Kaçırdığım bir şey mi var sırbistan ya da suudi arabistan ligi ile ilgili
    sbc de var.
  • Ps4 için hesabını satmayı düşünen varsa bana ulaşanilir sadece hesap arıyorum oyuna ihtiyacım yok

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

singapurda otelin wifi si 5 çubukla baglanıyormuş
    valla 17 win alıyoruz Tr baglantıyla Kral oycuyuz bence üzülmeyin Arkadaslar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45974598459946004601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.