Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_efendy34 , by_efendy34 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.654
Cevap
785
Favori
6.099.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 61176118611961206121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tek forvet ve hedef oyuncu olarak mı oynatıyorsunuz hocam? Dizilişiniz nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugrademirtaas kullanıcısına yanıt
    Hocam 4-2-3-1 göbekte kal, ileride kal.

Arkasında SH dembele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme gelmiş.

quote:

The latest Title Update for FIFA 20 is now available on PC and includes the change below.

FUT:

Addressed the following issue:
    When searching for Player Items with the Defender/Midfielder/Forward modifier, the Special Quality Filter would display unselected Item rarities.
    Removed an unused tab in the Special Quality filter which appeared in some languages.

We are aware certain clothing items cannot be saved to your Avatar in VOLTA FOOTBALL and are working on addressing the issue through a future release update.
  • Arkadaş Fifa 20'ye transfer güncellemeleri gelecek mi yoksa fifa 21'de güncellenmiş sekilde devam mi edecek? Arkadaşla fifa 20'de 1v1 oynarken fb, gs,bjk güncel olsun istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Arkadaş Fifa 20'ye transfer güncellemeleri gelecek mi yoksa fifa 21'de güncellenmiş sekilde devam mi edecek? Arkadaşla fifa 20'de 1v1 oynarken fb, gs,bjk güncel olsun istiyorum.
    21de güncellenmiş şekilde devam ediyor.
  • premium altın pakette tots oranı %1,5 olmuş. dünden beri 50 civarı paket açtım 2 tane tots 5-6 88 rating civarı tane özel kart, 3-4 tane 83 84 rating oyuncu, 3 tane gölge kimya çıkarttım. 1-2 tane açarsanız zarar edersiniz ama 10-15 tane açarsanız kesin bir özel kart vs

kombo geldi 6. gölge çıkacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 18 Ağustos 2020; 15:30:59 >
  • Selamlar herkese,

Elimdeki kadroyla 4231 oynuyorum ST NEYMAR, ORTA CAM FİRMİNO, SOL CAM RİBERY, SAĞ CAM BERNARDO oynuyor,

FİRMİNO bi tık ağır kalmaya başladı o bölgede (ORTA CAM) RİBERY orada daha iyi olacak gibi...

Sizce CR7'Lİ ve KDB'li veya DALGLISH'li kadrolardan birisine geçmek kadro dengesini bozar mı, keyifli olur mu?

Şu anki kadro:
    (cr7 st)

CR7'li kadro:
    (butra st)

KDB'li kadro:

DALGLISH'li kadro:

NOT: Ana kadroda HL NEYMAR, TOTY KANTE, TOTSF TELLES, TOTSF MARQUINHOS satılabilir sadece onun dışında ek sadece 70K para var...

• PVH kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim. Nasıl böylesine fark etti bilmiyorum, 4-3-3'ten 4-2-3-1e çektim, Pogba dengeli çıkış, Wijnaldum geride kalıyor, Dalglish hedef oyuncu, CAM'da SH Firmino var. 6 maçta terör estirdim :d

Teşekkür ederim tekrar

• bugrademirtaas kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam ne demek, faydam dokunduysa olduysa ne mutlu bana

• Webapp açık hesap arıyorum yazar mısınız

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Tövbe de kardeş bende olsa 27 28 i zorlıcam o forvetle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorukhanilhan -- 18 Ağustos 2020; 17:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

1.7 milyonluk dalglish hem mbappeden hem dembeleden kotu...uzulerek soyluyorum ama boyle.. bosa sevindim cikinca..
    Hocam seni linçlemişler ama bende de mid dalglish var kart biriktirip almıştım plase hariç hiçbir olayı yok beğenmedim. Prime butra ile oynuyorum bayadır son 1 aydır o da öldü ama dalglish onun yarattığı etkiyi yaratmamıştı.

Ayrıca 99 lewa için de ölüp bitiyorlar adam bende topa shoot power 1 miş gibi vuruyor ya da dağa taşa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 3 gün önce çıkarttım ben de hocam Dalglish'i. İnanın ilk 2 gün verim alamadım. Bugün sağ olsun bi arkadaşın tavsiyesiyle verim aldığı dizilişi denedim ve tuttu. Ondan da önemlisi oyuncuya alışmak. Animasyonlarına, ileri çıkışına, koşularına alışınca daha rahat oluyor oynamak. Mesela zayıf ayağı 5 olmasına rağmen ani şut çıkarmanız gereken pozisyonlarda isabetsiz vuruyor, bu sorunlarından biri, hemfikiriz. Ancak alıştıktan sonra karşı karşıya kaldığım pozisyonların abartmadan söylüyorum %95i gol oldu. İsabet ve şut gücü konusunda kusursuz. Dediğim gibi yalnızca alışmak gerekiyor. Bence bi şans daha verin.

• WebApp açık hesap arıyorum
  • Ben de zamanında mid Dalglish almıştım oynayamamıştım hiç. Hele şimdi 5 yıldız skill ile oynamaya o kadar alıştım ki hayatta oynayamam herhalde. Bazen karşıma geliyor sağlı sollu 2 şer tane yazıp gidiyor her açıdan. Her oyuncu herkesin oyun tarzına uymuyor.

• AvriL kullanıcısına yanıt
    Mild dalglis ile moments arasinda ucurum var

• Garanti 92+ TOTSSF gelmiş... Umarım herkese güzel şeyler çıkar... 83 istiyor
  • Bana Kostic geldi

• Busqets hanemize hayırlı olsun. Şaka bir yana bu sene tots varane hariç hiç yüzüme gülmedi oyun. Üzgünüm.

• Canlı yayın izliyorum. Ha bire Kostic çıkıyor. Ben de bekletiyorum paketi. :)
    https://www.twitch.tv/inceptionxx
  • 
Sayfa: önceki 61176118611961206121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.