Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (2463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24612462246324642465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: micozb

Hım Anladım. Pek bilgim yok o konuda windows 10 kullanıyorum ben ama sizin için bir araştırma yapayım

bi arkadaş video attı onu biraz kurcaladım şimdi yapabildim hocam,ayarlar için ne yapmam lazım peki ek olarak yaptıgınız bi ayar varmı,maddelerde dendiği gibi yaptım,normal fifa configte de şuan goruntu kalitesi low lock to 60 fps dedim,msaa off ta şuan
  • Coin alinir pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • micozb kullanıcısına yanıt
    Boşuna donanımınız veya yazılımınızda sorun aramayın.Sorun fifa nın serverlarından kaynaklı.Fifada bahsettiğiniz hantallığı bazen bende yaşıyorum,oyunu kapatıp nba2k16 ya giriyorum,saatlerce ne kasma ne donma ne kopma hiçbişey yaşamıyorum.Tamamen fifadan kaynaklı bi durum.
  • evet sizin bahsettiğiniz geçici çözüm server kaynaklı hiç oynanmıyor son o oyuncu kondisyon amaçlı yapılan güncellemelerde oyuncularda ciddi erken kondisyon düşüklüğüne sebebe oluyo çıkan milyonlarca kart zaten oyunu mahvetti oyun genel itibariyle tam çöp oldu neyin ne olduğu belli değil 1 oyuncunun çıkan 10 kartı var ve genel itibariyle uyumsuzluk yaratıyoı oyun içinde saçmalık ve para kazanma hırsından ea zaten müşterileri düşünmüyo zaten oyuncularda en iyisi en yenisi bende olsun mantığıyla zaten oyunu b*k yoluna sürüyo yani özetleyecek olursak fifa 16 miadını doldurdu fifa 15 bile daha iyiydi yani açıkçası rezalet bir şey oldu yeni oyun motoruna geçtiklerindende oyunu tamamen öldürdüler etinden sütünden de iyice nemalanıyolar fifa 16 almayın 2.el bile olsa bitmiş bir oyun son fifa serileri içinde en erken ömrünü tamamlayan oyun budur.fifa 11 12 13 14 15 16 içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: timuti55

Boşuna donanımınız veya yazılımınızda sorun aramayın.Sorun fifa nın serverlarından kaynaklı.Fifada bahsettiğiniz hantallığı bazen bende yaşıyorum,oyunu kapatıp nba2k16 ya giriyorum,saatlerce ne kasma ne donma ne kopma hiçbişey yaşamıyorum.Tamamen fifadan kaynaklı bi durum.

daha önce de yazmıştım , Eğer UT online oynuyorsanız oynadığınız maç bağlantısı p2p olarak gerçekleşir, yani rakibinizin bilgisayarına bağlanırsınız maçı server üstünde oynamassınız. o nedenle çok kolay hile, lagg vb... yapılabiliyor ve önlenemiyor.
    Bu oyun bittiğinde bilgisayarınız server a maç sonuç raporu gönderir o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voltage78 -- 29 Temmuz 2016; 23:03:30 >
  • Kesin hilecidir dedim haklı çıktım.

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

Bunun gibi 2016 yazanlarla maça girmeyi tercih etmiyorum ama 2015 yazanlar da hileci çıkabiliyor bazen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 29 Temmuz 2016; 23:20:37 >
  • Arkadaşlar ps4'de lig düzenliyoruz kendi sitemizide kurduk ( fifalig.com ) 1 aydan fazla oldu şuan sürekli online olan güzel insanlarla lige devam ediyoruz ligimize katılmak isteyen arkadaşlar varsa psn: aNL_Sozen burdan ulaşsınlar bana online sıklığı fazla olan arkadaşlar arıyoruz emin olun çok eğleniyoruz sitemize girip kurallarımızı görebilirsiniz. Fifa modlarından sonra oyunun başka bir moduymuş gibi gelecek ve inanın çok eğleneceksiniz herkesi bekliyoruz.

• fifa 15 de ki gibi kafayla gol atma özelliği tekrar gelmeli. Pivot santraforlar değer kazanmalı şu oyunda.

Bekleri ileri çıkartma olmalı herkes geride kal talimatı veriyor kanatlardan güzel oyun olmuyor bu sefer. İşi bilenler veriyor tabi geride kal talimatını.

O yüzden div 2 altı çok daha zevkli oluyor div 1de göbekten yardıran yardırana inanılmaz sıkıcı oluyor artık.
  • voltage78 V kullanıcısına yanıt
    Yani sonuç olarak bizim makinemizden veya internetimizden kaynaklı bi problem değil çoğu problem .Ben bunu anladım.
  • Arkadaşlar şu futties kupasında ki ödüller için yardım edecek birisi yokmu? 3. maçı geçemiyorum. PS4
  • quote:

Orijinalden alıntı: blllade

Arkadaşlar ps4'de lig düzenliyoruz kendi sitemizide kurduk ( fifalig.com ) 1 aydan fazla oldu şuan sürekli online olan güzel insanlarla lige devam ediyoruz ligimize katılmak isteyen arkadaşlar varsa psn: aNL_Sozen burdan ulaşsınlar bana online sıklığı fazla olan arkadaşlar arıyoruz emin olun çok eğleniyoruz sitemize girip kurallarımızı görebilirsiniz. Fifa modlarından sonra oyunun başka bir moduymuş gibi gelecek ve inanın çok eğleneceksiniz herkesi bekliyoruz.

En yüksek 80 ove futbolcularla kura yapıp dağıttığımız takımlar her sezon kazandıkları maçlar ve ligdeki sıralamasıyla bütçe elde edip sezon sonu kademeli olarak artırdığımız overalller sonrası takımlarını güçlendiriyorlar ve whatsapp üzerinden sohbet ederek ligimizi sürdürüyoruz. Her devre 1 hafta sürüyor genel olarak akşamları online oluyoruz ve maçlarımızı tamamlıyoruz

• EA messi den overall kısma derdinde dostum. yoksa bütün özellikler 80-85+ olsa adam oyuna 98 overall ile başlayacak. sonra ifler sifler toty vb. nasıl satsın😂👍👍

• Arkadaslar transfer markette satis yapinca ne kadar kesinti oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

Arkadaslar transfer markette satis yapinca ne kadar kesinti oluyor

%5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timuti55

Yani sonuç olarak bizim makinemizden veya internetimizden kaynaklı bi problem değil çoğu problem .Ben bunu anladım.

Aslında bu oyunda UT online modlarda yaşanan sıkıntının tamamının kaynağı bu. p2p iki ev kullanıcısı bilgisayarın kablo yöntemi ile birbirine bağlanması demek. Bir kullanıcı host oluyor yani aslında oyun senin bilgisayarında oynanıyor ya da sen konuk olarak rakibin bilgisayarında oynuyorsun oyununu.Konuksan karşındaki adamın makinesinin internetinin kalitesinin insafına kalıyor durum.
  • there was an error creating your game session

konopleyankayı alalım dedik 2.ci denemede finale çıktık ama bu hatayı alıyorum aynı hatayı alan varmı
  • Xbox one icin uygun kadro önerisi olacak var mi? Elimde Diego Alves ve Laporte var onların üzerinden mi yoksa Cech ve Walker var onların üzerinden mi ucuz ve ilerilere gidebileceğim bir kadro cikar? Türkiye ligi Takımım su sekilde ;
    Muslera
    Wiel chedjou Serdar Aziz Caner
    Topal
    Quaresma Podolski (dzusdusak)
    Sneijder
    Van Persie ve Gomez
    Aslında ikinci bir TSl takım da vardı onu dağıtıp 7-8k coin ile İspanya ya da İNGİLTERE kurayım dedim fiyatlar tam kadro kurmaya mani oldu o Yüzden Yarim takım koyup devam edeceğim en uygun ve is yapacak İNGİLTERE İspanya tavsiyesi olan varsa beklerim Xbox one da coin bağışı yapacak varsa da memnun olurum m15-20k bile nefes aldırır şimdilik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.Oyuna yeni başladım çok olmadı.Üst üste şampiyonluklarla klasman 4'e kadar geldim.Buraya kadar hiç zorlanmadım ama klasman 4'te gerçekten zorlandığımı fark ettim.Altta kadromu paylaştım.60k coins var.Ne önerirsiniz ? Yeni kadro,transfer,diziliş falan her şeye açığım.

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]
  • 110kya hızlı kontra atak takımı kurabilecek varmı 4-3-3(4) platform:ps4

• fifa 17 xbox için nereden en uyguna alıyoruz şimdi :D

fifa 16yı erken bırakmıstım da 17ye boş vaktim varken güzelce takılayım bi.
  • 
Sayfa: önceki 24612462246324642465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.