Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
50.043
Cevap
247
Favori
1.122.934
Tıklama
Giriş
    632 Mesaj

o momentum sorununu en aza indirmek için oyun başı özel taktikten ayar çekeceksin.Ben 20 maçtır falan yapıyorum momentum yüzünden en fazla berabere kalmışımdır yenildiğim maçlar tamamen benim hatam nedeniyle oldu.Özel taktikten pas oyun hızı 65 civari çek serbest düzen yap. alttaki pas şut orta yı sırasıyla 75 75 55 civarı yap(birebir aynı yapman lazım değil 75 olmaz 72 olur mesela hızlıca çevir onları ) en alttan agresifliği biraz yükselt. Oyunda sürekli boş alan bulabilme şansın oluyor oyuncuların sağlam şekilde koşuyor boş alanlara tavsiye ederim
    |
    |
    altan45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: altan45

aga momentum dedikleri şey o bende de oluyor 1 maç sabri ronaldo oluyor 1 maç ronaldo sabri oluyor... dün yaptığım maçta aynı pozisyonda 5 kere topu direğe vurdu benim adamlar karşımda ki çacukta çok kötü oynuyor maçın sonuna doğru bir orta kesti benim adama çarptı gol oldu ...çok yazdım burada bu sene para verdim diye oynuyorum seneye bedava verseler oynamam nedeni yenilmek yada yenmek değil adamların oyuna müdahale etmesi ...karşımda ki adam iyiyse 10-0 yensin ne olacak oyun bu ama EA karışınca paramla dalga geçilmiş gibi hissediyorum ben..

Karşınızdakinin tecrübesini, mesleğini vb... bilmeden hemen işi öğretmeye kalkmasanız....
    11-12-13-14-15-16 serilerinde toplamda 15.000 üstünde maçım var. Momentumun ve program sorunu nun ne olduğu hakkında biraz bilgim olsun :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    406 Mesaj

Daha önce de bu ve benzeri çözümleri hatta daha fazlasını (DNS flush, clean boot, open ports, format dahil) uygulamıştım ama dün birkaç değişiklik yaptım o bahsettiğim ağırlık şu anda mevcut değil. Normale döndü oyun . Belki de bu sefer uyguladığım sıra doğru etkiyi sağladı bilemiyorum ancak denemek isteyen olursa yazayım.

- Bütün uygulamalaran ve orgin den çıkın.
    - klasör özelliklerinizden "Gizli dosyaları göster" seçeneğini aktif edin
    - C:\Users\kullanıcı\AppData\Local > orgin klasörünü silin
    - C:\Users\kullanıcı\AppData\Local/> temp klasörü içindeki dosyaların tamamını silin
    - C:\Users\kullanıcı\AppData\Roaming > orgin klasörünü silin
    - Belgeler klasöründeki fifa 16 klasörünü silin
    - Denetim masası > Aygıt yöneticisine girip windows için xbox 360 kontroller aygıtını kaldırın
    - Mevcutsa Adobe flash son sürümümü yükleyin
    - Bilgisayarı restart edin

" D3DOverrider" indirin ve kurun. (-Bu program opsiyoneldir. isterseniz kurabilirsiniz ben grafik performansında etkili olduğunu düşünüyorum. eğer kullanacaksanız bu adımlar arasında kurulum yapmanızı tavsiye ederim. )
    - Kurulum ve açıklama için link: http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=313513.0
    - D3DOverrider ı yönetici modunda açıp fifa16 yı link de verdiğim açıklamaları takip ederek tanıtın. "D3DOverrider" programını oyunu açmadan önce açmalısınız. ve oynadığınız sürece hiç kapatmıyorsunuz. Ben "Force Vsync" kapalı olarak kullanıyorum
    -Orgin i açtığınızda kullanıcı adı ve şifre gireceksiniz tekrar.
    -Orgin özelliklerde orgin in game sekmesindeki "enable orgin in game " kutusundaki tıkı kaldırın.
    -FİFA 16 üzerine sağ tıklayıp game properties a tıklayın. oradan "Disable orgin" in game seçeneğini tıklayın.
    -FİFA 16 üzerine sağ tıklayıp "check for update" e tıklayın. ve sonra yine sağ tıklayıp "Repair game" e tıklayın. Game instaling yapacak 5-10Sn kadar.
    -Oyunu açtığınızda ayarlarınız ve oyun ilk kurulduğu hale dönecek. kişisel ayarlarınızı tekrar yapın ya da uyun içindeki kayıtlı profilinizi seçin . UT ye girerken oyun bir kadro güncellemesi atacak.

İlaveten ben Modem ayarlarımda daha önce tanımladığım FIFA16 portlarının tamamını kapadım, Şimdi oyun biraz geç rakip buluyor ama bu sayede çok uzak rakiplerle eşleşmiyorsunuz.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voltage78 -- 27 Temmuz 2016; 15:37:50 >
    |
    |
    Bahsedilenler: aarda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör impiousgoat , micozb

• Emekli Yönetici
    1682 Mesaj
    Originden transfer listesini genişletme hediyesi gönderebilecek biri var mı ?

Pm atarsanız iyi olur
  • Teğmen
    172 Mesaj

Hım mesaideyim şu an akşam mutlaka teker teker yapacağım bu söylediklerinizi. Şahsen bunlar aklıma gelmedi hiç benim. Teşekkür ederim.

Şöyle de bir şey denesek nasıl olur ? Akşam müsait olursanız orginden ekleyelim birbirimizi bu ayarlar ile beraber bir maç yapalım
    |
    |
    voltage78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    406 Mesaj

Tabi ancak Fener maçı var Bitmesini beklicez :) Özelden orgin id mi paylaşıyorum.

Edit: paylaşamıyorum, Profiliniz gizliymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voltage78 -- 27 Temmuz 2016; 15:42:23 >
    |
    |
    micozb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: voltage78

Daha önce de bu ve benzeri çözümleri hatta daha fazlasını (DNS flush, clean boot, open ports, format dahil) uygulamıştım ama dün birkaç değişiklik yaptım o bahsettiğim ağırlık şu anda mevcut değil. Normale döndü oyun . Belki de bu sefer uyguladığım sıra doğru etkiyi sağladı bilemiyorum ancak denemek isteyen olursa yazayım.

- Bütün uygulamalaran ve orgin den çıkın.
    - klasör özelliklerinizden "Gizli dosyaları göster" seçeneğini aktif edin
    - C:\Users\kullanıcı\AppData\Local > orgin klasörünü silin
    - C:\Users\kullanıcı\AppData\Local/> temp klasörü içindeki dosyaların tamamını silin
    - C:\Users\kullanıcı\AppData\Roaming > orgin klasörünü silin
    - Belgeler klasöründeki fifa 16 klasörünü silin
    - Denetim masası > Aygıt yöneticisine girip windows için xbox 360 kontroller aygıtını kaldırın
    - Mevcutsa Adobe flash son sürümümü yükleyin
    - Bilgisayarı restart edin

" D3DOverrider" indirin ve kurun. (-Bu program opsiyoneldir. isterseniz kurabilirsiniz ben grafik performansında etkili olduğunu düşünüyorum. eğer kullanacaksanız bu adımlar arasında kurulum yapmanızı tavsiye ederim. )
    - Kurulum ve açıklama için link: http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=313513.0
    - D3DOverrider ı yönetici modunda açıp fifa16 yı link de verdiğim açıklamaları takip ederek tanıtın. "D3DOverrider" programını oyunu açmadan önce açmalısınız. ve oynadığınız sürece hiç kapatmıyorsunuz. Ben "Force Vsync" kapalı olarak kullanıyorum
    -Orgin i açtığınızda kullanıcı adı ve şifre gireceksiniz tekrar.
    -Orgin özelliklerde orgin in game sekmesindeki "enable orgin in game " kutusundaki tıkı kaldırın.
    -FİFA 16 üzerine sağ tıklayıp game properties a tıklayın. oradan "Disable orgin" in game seçeneğini tıklayın.
    -FİFA 16 üzerine sağ tıklayıp "check for update" e tıklayın. ve sonra yine sağ tıklayıp "Repair game" e tıklayın. Game instaling yapacak 5-10Sn kadar.
    -Oyunu açtığınızda ayarlarınız ve oyun ilk kurulduğu hale dönecek. kişisel ayarlarınızı tekrar yapın ya da uyun içindeki kayıtlı profilinizi seçin . UT ye girerken oyun bir kadro güncellemesi atacak.

İlaveten ben Modem ayarlarımda daha önce tanımladığım FIFA16 portlarının tamamını kapadım, Şimdi oyun biraz geç rakip buluyor ama bu sayede çok uzak rakiplerle eşleşmiyorsunuz.

Kolay gelsin.

Şimdi denedim hepsini tek tek 2 maç yaptım hakikaten o bahsettiğimiz tepkime süresi yavaşlığı, hantallık, absürd şeyler tamamen kayboldu. Sana binlerce kez emeğin için teşekkür ederim. Yemin ediyorum çocuk gibi sevindim.

• Yarbay
    6865 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ismailbbyigit

quote:

Tabi ancak Fener maçı var Bitmesini beklicez :) Özelden orgin id mi paylaşıyorum.

Burdan niye paylaşmıyon hayırdır :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.
  • Yüzbaşı
    406 Mesaj

Güle güle kullan :)
    |
    |
    micozb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Burdan niye paylaşmıyon hayırdır :D

Troll çok. :)
    |
    |
    |
    |
    Şu oyundaki en saçma olaylardan biri Selçuk İnan'ın long passinginin Messi'den yüksek olması. 79 rating nedir ya, hiç mi maç izlemiyor bu adamlar. Messi şu oyunda Long Passing olarak en iyi olması gereken oyuncuyken 79 vermişler, şaka gibi. Çok eskileri bilmiyorum da izlediğim kadarıyla Messi'den iyi uzun pas atan oyuncu görmedim. Her maç 3-4 tane jeneriklik pası var bu adamın. Böylesi pasları böylesine kolayca leblebi gibi atabilen oyuncu yok.

• aldığım duyumlara göre ve reditteki tartışmalara bakılarak fifa 17 de almanya 3.lig eklenecekmiş gençler büyük ihtimal kariyer açısından beğendim güzel bir şey inşallah olur
    |
    |
    Bi maç defansif oynayayım, ceza sahasına adamı sokmamaya çalısayım diyorum. bu sefer de ceza sahası dışından çok kolay goller yiyorum. 3 şut attı, 3'ü de ceza sahasının dışında, 3'ü de gol.

besiktasli kardesimizi fifa da sinirlendirmisler sonuc
    |
    |

Hayır birde vurduğu gol oluyo yapışıyım hemen dersin ceza sahasına ara pas atar ordan gol atar tam deli eden maç oluyor.Şu şutun gol olmasını random/momentum falan olmasa güzel oyunda işte insanı sinir ediyo
    |
    |
    Coutinho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
üniversite
son dakika
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.