Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (2288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22862287228822892290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

serdar aziz de gold olmuş güzel kadromda bruno alvesi kesecek :D
  • Türk ligi ile div 1-2-3'e çıkabilen var mı?
  • premier lig taş gibi stoper geldi smalling. Muhafız kartını basın çeviklik sorunu olabilir. 1.92 boyunda hem hızlı hem çevik. Kompany oynatmaya gerek kalmadı yada beraber oynatılır.
  • ataozcan1 kullanıcısına yanıt
    buyrun benim
  • Ultimate team sorun devam ediyor mu? Draft yapacağım ama 15000 coins boşa gitmesin düzelmediyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gomeze ve Atibaya Upgrade geldi. Gomezin NIF 80, IF 81 oldu. Atibanın NIF 78 olmuş ama IF hala 80 gözüküyor. Bu hiç upgrade gelmedi mi demek yoksa overallu arttırmayacak şekilde küçük bir up mı geldi demek acaba? Çünkü 3. hafta uplar listesinde adı gözüküyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sence yazdigimda satisla ilgili bir terim varmi ? Ticaret yaptigimi veya satis yaptigimi nerden cikardigini merak ettim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anlclk22

Sence yazdigimda satisla ilgili bir terim varmi ? Ticaret yaptigimi veya satis yaptigimi nerden cikardigini merak ettim ?

Ne yapcan accountu hediye mi etcen? Zira hediye edecek birisinin saat başı aynı mesajı spamlamasını mantık dışı buluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 19 Şubat 2016; 21:29:14 >
  • S.a arkadaşlar pc için fifa 15 alınırmı sizce hile felan çok varmıdır hala futta?
  • quote:

Sence yazdigimda satisla ilgili bir terim varmi ? Ticaret yaptigimi veya satis yaptigimi nerden cikardigini merak ettim ?

Sen Allah bilir kendini zeki falan sanıyosundur :)
  • Sanane kardesim burada onlarca sacma sapan mesajlar tartismalar oldu onlarada boyle atladinmi sazan hesabi? . Ister hesabi hediye ederim ister coinleri veririm istersem nasil kastigimin taktigini veririm burada kirlilik olmasin diye de pm diye belirttim . Ruzgar yapmassan sevinirim

• quote:

Sanane kardesim burada onlarca sacma sapan mesajlar tartismalar oldu onlarada boyle atladinmi sazan hesabi? . Ister hesabi hediye ederim ister coinleri veririm istersem nasil kastigimin taktigini veririm burada kirlilik olmasin diye de pm diye belirttim . Ruzgar yapmassan sevinirim

Aynen eminim hediye edeceksindir :) hediye etmek için veya nası kastığını o kadar çok o kadar çok sabırsızlanıyosun ki birilerine vermek veya yardım etmek için saat başı aynı mesajı spamlıyosun. lol

• Abisi ruzgar yapma belliki ilgilisin. Pm at istersen . Ama tesekurler yinede reklam yaptigin icin

• Ben varim hocam.Gomez yerine Burak var normalde.
    Bu mesaja eklenen görseller:

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timuti55 -- 19 Şubat 2016; 21:52:29 >
  • beyler windows 10 da store dan fia 15 ut indirdim oyunu açınca sunucuya bağlanıyor yazan ekranda kalıyor lütfen bi yardım edin
    Bu mesaja eklenen görseller:

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarUYS

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Sanane kardesim burada onlarca sacma sapan mesajlar tartismalar oldu onlarada boyle atladinmi sazan hesabi? . Ister hesabi hediye ederim ister coinleri veririm istersem nasil kastigimin taktigini veririm burada kirlilik olmasin diye de pm diye belirttim . Ruzgar yapmassan sevinirim

Aynen eminim hediye edeceksindir :) hediye etmek için veya nası kastığını o kadar çok o kadar çok sabırsızlanıyosun ki birilerine vermek veya yardım etmek için saat başı aynı mesajı spamlıyosun. lol

Arkadaş bu konuyu neden bu kadar uzatıyorsunuz anlamadım. Adam demiş oyunu bıraktım coinsim var ilgilenen pm atsın. Adam fiyat bile yazmamış, nedir bu kadar seni rahatsız eden? acaba paraya kıyamayıp (belki de yoktur) coins alamamak mı ? Galiba sen karar veriyorsun kim ne yazabilir bu foruma, adamın yaptığı ticaret değildir.

Saat başı aynı ve gereksiz olan bir mesajı spamlaması beni rahatsız ediyor

• Hocam haklisinda zaten verilecek pack yazıyor yani bu packler cop

• Oyundan atma sorunu devam ediyormu hala beyler fıtık oldum resmen kırcam pcyi şimdi aynı maçı 6 kere yaparmı insan ya
  • Boş yapma İsooooo

Yönetici olmak istiyorsan git işletme oku, buradan bir yetki verirler sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey_Nigga

Hocam haklisinda zaten verilecek pack yazıyor yani bu packler cop

İşte ben de onu diyorum. Çok cimri bu adamlar paketlerin zaten alayı çöp, diyorsun adamlar oyun yapmış 3 kuruş daha vereyim yok abi paketler bomboş, 100k lar bile çöp. coins almaktan başka çare bırakmıyorlar ki adama. dedik kendi bileğimizle ultimate mod da bir kupa alalım bişiler çıkar belki hepsi mi kaka rengi çıkar kartların.
  • 
Sayfa: önceki 22862287228822892290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.