Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (2287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22852286228722882289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunun genel olduğunu çok sonradan anladım. Bende de son 2 sayfada bahsedilen sorunların benzeri oldu. Maça bir girdi bir girmedi, marketten aldığım oyuncuyu (hatta hiçbir oyuncuyu) kadroya ya da yedeklere ekleyemedim, bir maçtan sonra kondisyonlar azalmadı..vb her seferinde futtan atıp ana menüye döndü sinir oldum.

Rev mod vardı kaldırdım, repair yaptım, yeniden kaldırıp kurdum, origini sildim kurdum, profili silip en baştan ayarları yaptım vb hiçbiri çözüm olmadı. Canlı destek de sabah 9 akşam 9 arası oluyor ona da geç kaldım. Sorunu kendimde arayıp kendimi üzdüm boş yere. EA in kulaklarını çokca çınlattığımı da belirteyim. Konsolda da bu sorunu yaşayanları gördüm , hayret ettim sadece pcde sanıyordum. Harbiden tüyü diktiler galiba.

Ayda yılda bir kere düzgün kadro kurdum, oynamaya niyetlendim. 1 senedir ara ara oynardım futu. Hesabım buga girdi kanımca. Herkese olmuyor bu genel sorun yani kime denk gelirse. Şanssızlardan biri oldum malesef. Yapacak birşey yok düzelmesini bekleyeceğiz.

• +1, Sorun bende de var. Durup dururken ana menüye atıyor.
  • Bende de sıkıntı var. Sunucu hatası verip ana menüye atıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yardım edin lütfen deliricem.
    Futbolcumu satamıyorum 'Your trade could not be completed' diye uyarı veriyor.
    Hatta zorlayınca UT modundan atıyor.
    App dan da denedim orada da hata veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun halen devam ediyor.
    Düzeltmek için uğraşmıyor bile...
  • Yazıklar olsun sana ea, saatlerce uğraşıp bir kupa alıyoruz ve paketten çıkana bak. Kupayı almak için 10 da 10 yapmak gerekiyor hem de en zor seviyede, yuhhhhh
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Sorunun genel olduğunu çok sonradan anladım. Bende de son 2 sayfada bahsedilen sorunların benzeri oldu. Maça bir girdi bir girmedi, marketten aldığım oyuncuyu (hatta hiçbir oyuncuyu) kadroya ya da yedeklere ekleyemedim, bir maçtan sonra kondisyonlar azalmadı..vb her seferinde futtan atıp ana menüye döndü sinir oldum.

Rev mod vardı kaldırdım, repair yaptım, yeniden kaldırıp kurdum, origini sildim kurdum, profili silip en baştan ayarları yaptım vb hiçbiri çözüm olmadı. Canlı destek de sabah 9 akşam 9 arası oluyor ona da geç kaldım. Sorunu kendimde arayıp kendimi üzdüm boş yere. EA in kulaklarını çokca çınlattığımı da belirteyim. Konsolda da bu sorunu yaşayanları gördüm , hayret ettim sadece pcde sanıyordum. Harbiden tüyü diktiler galiba.

Ayda yılda bir kere düzgün kadro kurdum, oynamaya niyetlendim. 1 senedir ara ara oynardım futu. Hesabım buga girdi kanımca. Herkese olmuyor bu genel sorun yani kime denk gelirse. Şanssızlardan biri oldum malesef. Yapacak birşey yok düzelmesini bekleyeceğiz.

Konsoldayım, benzer sorun bende de var. target listte kazandığım bir kartı ne webapp'tan ne ios'tan ne de konsoldan kulübüme gönderemiyorum. canlı chat'e defalarca bağlandım. inanın hiçbir işe yaramadı. elemanlara sorunumu anlatıyorum bana cevap olarak 'don't worry' yazıyorlar. beklersem geçecekmiş. yurdumun operatörleri inanın daha iyi, bunlar nuh diyor peygamber demiyor.

• Ea Live Chat e bağlanıp, gizli sorunuzu sıfırlamak istediğinizi, hatırlamadığınız belirtin. Hemen çözüyolar.
  • ++×

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Ea Live Chat e bağlanıp, gizli sorunuzu sıfırlamak istediğinizi, hatırlamadığınız belirtin. Hemen çözüyolar.

Aynen bende böyle yaptım kardeşim ;)
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibi yaptım. Burada origin hesabını mı yoksa fut güvenlik sorusunu mu kastettiğnizi tam anlayamamakla birlikte, ea live chat e bağlandım. Manage my account kısmını seçtim.

Yetkili gelince, Fut güvenlik sorusunu cevabını hatırlamadığımı, resetlemek istediğmi söyledim. Hemen yaptılar, ancak oyuna girdim aynı sorun devam ediyor.

Direkt orgin hesabımızı mı sıfıtlatmamız gerekiyor yani. Forunu çözülen arkadaşlar bir net açıklayabilir mi nasıl yaptığını.
  • Dünden beri ana menüye atıyor
  • Dünkü genel sorun hala devam ediyor(ps4).Oyuncuların fitnesi düşmüyor falan filan.

• Aynı sorun herkeste var sanırsam. Google hata mesajını girip ilk çıkana tıklayınca EA SİTESİNDE açıklama var. İlgileniyoruz filan diyorlar. Ama iki gundur hiç birşey yapılamıyor. Veri tabanı çökse herkese sorsalar sende kim vardı verelim onu geri deseler

• Pc de Dualshock 4 ile oynayan var mı bi sorum olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataozcan1 -- 19 Şubat 2016; 17:21:03 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılımcı bir elemanı haksız yere işten çıkardılar galiba.
    Elemanda boş durmamış sistemi çökertmiş.
    Saatlerdir uğraşıyorlar ama tırt düzelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataozcan1

Pc de Dualshock 4 ile oynayan var mı bi sorum olacak

Buyur reis?
  • Atiba-Gomez

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/news/2016/fut-16-winter-upgrades-week-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 19 Şubat 2016; 18:57:47 >

• http://www.futbin.com/16/squad/258543 bu kadroyu kullanıyorum ama orta sahayı ve defansı güçlendirmek vede değişiklik yapmak için
    http://www.futbin.com/16/squad/294712
    http://www.futbin.com/16/squad/294706 (kaleye koyacak courtois ve handanovic kadar iyi birini bulamadım
    iki kadro kurdum sizce hangiis daha iyi ya da 260kya daha iyi bir kadro öneriniz var mı?

• if gomez harika olmus 12k ya almistim simdi bide +4 sut up gelmis mukkemmel olmus. orda 85 sut yazdigina bakmayin uzaktan sutu 60larda oldugu icin oyle yoksa finishing rahat 90i gorur, ah bide 3* skill olsaymis en azindan
  • 
Sayfa: önceki 22852286228722882289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.