Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (2280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22782279228022812282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suarez 3 gol 1 asist yaptı Celta Vigo karşısında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emile Heskey

Suarez 3 gol 1 asist yaptı Celta Vigo karşısında.

Suarez 96 gelmez herhalde 96 tots olur. belki 95 lw yada rw gelir.
  • Bu hafta Messi gelirse şaşırmayın ;)
  • Fifa bildiğin kumara benziyor.
    Kumarda kasa her zaman kazanır.

Messi bunuda yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 15 Şubat 2016; 1:02:19 >
  • Arkadaşlar merhaba bende 1 buçuk aydır falan oynuyorum çok kanser etti bu oyun beni alışmaya çalışıyorum. Size birkaç sorum olacak aranıza katılmak istiyorum sorularım saçma ve komik gelebilir kusura bakmayın yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Oyunu pcde oynuyorum f710 gamepad ile. İlk çok güzel başladım fifanın verdiği 60lık bronz adamlarla çıktım klasman 10'dan 5'e kadar yükseldim herşey çok güzeldi biraz kolay geldi aslında nasıl bu kadar kolay oldu anlamadım hiç zorlanmadım fifa 14'ü sadece xboxta oynamışımdır pesçiydim eskiden. Türk liginin eklenmesi falan derken ha dedim artık bizede önem veren birileri var satın aldım başladım. Ama dediğim gibi klasman 5'e kadar çok çabuk yükseldim oyuncularımı hep türkiye liginden seçtim güzel bir kadro kurdum derken artık yetmemeye başladı yabancı güçlü futbolculara döneyim dedim piuqe pepe gibi futbolcuları aldım ispanyol ve la liga kadrosu yaptım ama oyun resmen bozuldu modem kaynaklıymış sürekli yendiğim maçlarda bile oyundan düştüm malubiyet saydı bilgisayarı yumruklamak istediğim çok zaman oldu iade etmek için bile başvurdum ea gamese takan olmadı. Neyse öyle böyle derken sanki rakipler güçlendi. Maç kazanmam zorlaştı. Klasman 7'deyim ve ilginç bir şekilde hep 13 puanda kalıyorum 14 olsa yükselecem. 1 puanla hep atlayamıyorum. İyi oynadığım maçları bile kaybediyorum. Bunlar hakkında sorularım olacak.

1- İyi oynadığım maçları bile kaybediyorum defans yapmakta çok zorlanıyorum özellikle kanatların ceza sahasına çok kolay giriyor rakiplerim fifanın bugu gibi sanki ara paslar falan kolay geçiyor rhodolfodan başka defans yapabilen oyuncu yok neredeyse pepe falan bile yapamıyor anlamadım ben bu oyundan birşey. Bu defans yapmanın olayı nedir yendiğim maçlarda bile çok gol yiyorum en çokta penaltıdan yiyorum taktichal defansa alışamadım adam önümde yürüyor benim oyuncum önünde cezasahasına kadar girip önündeyken vurup gol atıyor çok sinirleniyorum kötü oynadığım maçlar oluyor onlarda neyse ama iyi oynadığım maçlarda bile oluyor. 5'li savunma yapıyorum yinede yiyorum. Bunun için önerebileceğiniz nedir ? 5

2- Bi de konuyu baya okudum bu kartlar falan nasıl düşüyor dediğim gibi ilginçtir ispanyol kadro yaptım ama türk kadrosuyla daha iyiydim eski oyuncuları falan tekrar topladım ama olmadı eskisi gibi. Bir de oyuncu kartlarının gücünün pek önemi yok gibi mesela hangi oyuncuyu ortaya koyarsam koyayım 77'lik oğuzhan gibi oynayamıyor anlamadım :)

3- Şutlar bana çok saçma geldi kapattığı köşeden gol atmak daha basit buna alışmam zor oldu kalecinin boş köşesine vurunca çok rahat tutuyor bu saçma değil mi ? Bir de ilginçtir ki uzaktan ayağına oturtup vurduğunuzda gol oluyor ama yakından atmak nedense daha zor.

4- Bir de sinir bozan oyuncular var. İşin ilginç yanı türklerde oluyor genelde karşıma türk biri geldi mi çoğunda kasıla kasıla sinir bozucu bir maç oluyor. Hile falan mı yapıyorlar anlamadım.

5- Bir de az önce geldi bi tanesini 2 tane kırmızı gördüm sinirimden deli etti beni adam öne geçti ve 60. dakikadan sonra korner bayrağının orda bekledi hep oyuncumla müdahale edemiyorum taktichal defans çünkü alamıyor ayağından rakipde olduğu yerde dönüyor kaymak zorunda bırakıyor artık sağa sola dön press yap yok adam durduğu yerde durunca top alınmıyor böyle saçma şey mi olur adam maçın 40 dakikasını galibiyeti vermemek için öyle geçirdi ve de iyi oynadığım bir maçtı ayrıca rakipte on kişi kalmıştı. Bunun aşmanın yolu yok mu böyle üç kağıtçılarla oynamak hiç zevki olmuyor rapor edebiliyor muyuz bunları ?

6- Bir de coin kazanmanın yolu nedir ? maç başı 400 falan veriyor. 3 maçtan birinde bi tanesinin sözleşmesi bitiyor zaten hep coinsler sözleşmelere gidiyor. Birikmiyor bir türlü

Arkadaşlar çok soru sormuş olabilirim sizden ricam bir kaç püf nokta vermeniz. Çünkü yeniyim ve internet bağlantısı yüzünden çok maç kaybettim fiber bağlantım olmasına rağmen hiç kasmadan oynamama rağmen modemdeki bi ayar yüzünden oyun ip'si değişiyormuş ve kopuyormuş bunu uzun araştırmalar sonucu buldum ve önde olduğum çok maçı bu şekilde kaybettim hatta sinirlenip format attığım bile oldu bu yüzden Neyseki o sorunu aştım ama şimdi de eskisi gibi oynayamıyorum oynasamda yenemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FastegL

5- Bir de az önce geldi bi tanesini 2 tane kırmızı gördüm sinirimden deli etti beni adam öne geçti ve 60. dakikadan sonra korner bayrağının orda bekledi hep oyuncumla müdahale edemiyorum taktichal defans çünkü alamıyor ayağından rakipde olduğu yerde dönüyor kaymak zorunda bırakıyor artık sağa sola dön press yap yok adam durduğu yerde durunca top alınmıyor böyle saçma şey mi olur adam maçın 40 dakikasını galibiyeti vermemek için öyle geçirdi ve de iyi oynadığım bir maçtı ayrıca rakipte on kişi kalmıştı. Bunun aşmanın yolu yok mu böyle üç kağıtçılarla oynamak hiç zevki olmuyor rapor edebiliyor muyuz bunları ?

Biz yüzlerce maç yapalım, tekniğimizi taktiğimizi geliştirelim Ergenin biri gelsin oyun açıklarından istifade ederek emek hırsızlığı yapsın. Bu köşe bayrağı olayını ben Doumbia gibi kanatlardan ya da santradan yardırmak dışında bir şey bilmeyenlere karşı yapıyorum.. Elbette oradan topu almanın yöntemi var. Oynamayı bilenler alıyor zaten.
    Bilmeyenler hiç kusura bakmasın. "Böyle saça; böyle tarak "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voltage78 -- 15 Şubat 2016; 14:29:41 >

• arkadaşlar elimde şöyle hazardlı 4-3-3(4) kadrom var hazarddan çok afzla bir verim alamadım orda sterling de olsa aynı katkıyı veriyordu zaten.

http://www.futbin.com/16/squad/176695

Hazar'dı satıp agüero yu alsam şöyle bir taktikle oynasam sizce nasıl olur?

http://www.futbin.com/16/squad/285613
  • quote:

Orijinalden alıntı: FastegL

Arkadaşlar merhaba bende 1 buçuk aydır falan oynuyorum çok kanser etti bu oyun beni alışmaya çalışıyorum. Size birkaç sorum olacak aranıza katılmak istiyorum sorularım saçma ve komik gelebilir kusura bakmayın yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Oyunu pcde oynuyorum f710 gamepad ile. İlk çok güzel başladım fifanın verdiği 60lık bronz adamlarla çıktım klasman 10'dan 5'e kadar yükseldim herşey çok güzeldi biraz kolay geldi aslında nasıl bu kadar kolay oldu anlamadım hiç zorlanmadım fifa 14'ü sadece xboxta oynamışımdır pesçiydim eskiden. Türk liginin eklenmesi falan derken ha dedim artık bizede önem veren birileri var satın aldım başladım. Ama dediğim gibi klasman 5'e kadar çok çabuk yükseldim oyuncularımı hep türkiye liginden seçtim güzel bir kadro kurdum derken artık yetmemeye başladı yabancı güçlü futbolculara döneyim dedim piuqe pepe gibi futbolcuları aldım ispanyol ve la liga kadrosu yaptım ama oyun resmen bozuldu modem kaynaklıymış sürekli yendiğim maçlarda bile oyundan düştüm malubiyet saydı bilgisayarı yumruklamak istediğim çok zaman oldu iade etmek için bile başvurdum ea gamese takan olmadı. Neyse öyle böyle derken sanki rakipler güçlendi. Maç kazanmam zorlaştı. Klasman 7'deyim ve ilginç bir şekilde hep 13 puanda kalıyorum 14 olsa yükselecem. 1 puanla hep atlayamıyorum. İyi oynadığım maçları bile kaybediyorum. Bunlar hakkında sorularım olacak.

1- İyi oynadığım maçları bile kaybediyorum defans yapmakta çok zorlanıyorum özellikle kanatların ceza sahasına çok kolay giriyor rakiplerim fifanın bugu gibi sanki ara paslar falan kolay geçiyor rhodolfodan başka defans yapabilen oyuncu yok neredeyse pepe falan bile yapamıyor anlamadım ben bu oyundan birşey. Bu defans yapmanın olayı nedir yendiğim maçlarda bile çok gol yiyorum en çokta penaltıdan yiyorum taktichal defansa alışamadım adam önümde yürüyor benim oyuncum önünde cezasahasına kadar girip önündeyken vurup gol atıyor çok sinirleniyorum kötü oynadığım maçlar oluyor onlarda neyse ama iyi oynadığım maçlarda bile oluyor. 5'li savunma yapıyorum yinede yiyorum. Bunun için önerebileceğiniz nedir ? 5

2- Bi de konuyu baya okudum bu kartlar falan nasıl düşüyor dediğim gibi ilginçtir ispanyol kadro yaptım ama türk kadrosuyla daha iyiydim eski oyuncuları falan tekrar topladım ama olmadı eskisi gibi. Bir de oyuncu kartlarının gücünün pek önemi yok gibi mesela hangi oyuncuyu ortaya koyarsam koyayım 77'lik oğuzhan gibi oynayamıyor anlamadım :)

3- Şutlar bana çok saçma geldi kapattığı köşeden gol atmak daha basit buna alışmam zor oldu kalecinin boş köşesine vurunca çok rahat tutuyor bu saçma değil mi ? Bir de ilginçtir ki uzaktan ayağına oturtup vurduğunuzda gol oluyor ama yakından atmak nedense daha zor.

4- Bir de sinir bozan oyuncular var. İşin ilginç yanı türklerde oluyor genelde karşıma türk biri geldi mi çoğunda kasıla kasıla sinir bozucu bir maç oluyor. Hile falan mı yapıyorlar anlamadım.

6- Bir de coin kazanmanın yolu nedir ? maç başı 400 falan veriyor. 3 maçtan birinde bi tanesinin sözleşmesi bitiyor zaten hep coinsler sözleşmelere gidiyor. Birikmiyor bir türlü

Arkadaşlar çok soru sormuş olabilirim sizden ricam bir kaç püf nokta vermeniz. Çünkü yeniyim ve internet bağlantısı yüzünden çok maç kaybettim fiber bağlantım olmasına rağmen hiç kasmadan oynamama rağmen modemdeki bi ayar yüzünden oyun ip'si değişiyormuş ve kopuyormuş bunu uzun araştırmalar sonucu buldum ve önde olduğum çok maçı bu şekilde kaybettim hatta sinirlenip format attığım bile oldu bu yüzden Neyseki o sorunu aştım ama şimdi de eskisi gibi oynayamıyorum oynasamda yenemiyorum.

Öncelikler merhabalar, az buçuk bildiklerimle sorularını yanıtlamaya yardımcı olmaya çalışıcam.

1-https://www.youtube.com/watch?v=Y2mnp_gSawwhttps://www.youtube.com/watch?v=I0wbJZM2dUQ -http://www.twitch.tv/hektic_jukez/profile

Bu yukarda verdiğim 2 videoyu + attığım yayıncıyı geçmiş yayınlarından takip etmeni öneriyorum ilk soruna cevap olacaktır bu videolar.

2- Oyuncu kartları yalnızca paketlerden düşer yada marketten sen satın alırsın başka yolu yoktur, birde oyuncuların üzerindeki ratinge aldanma, çünkü bazen 70lik oyuncu 85likten daha faydalı olabiliyor, bunun içindehttp://www.futhead.com/16/players/?bin_platform=ps şu verdiğim linkten oyuncuların iç özelliklerine ve iç güçlerine bakarak almanı tavsiye ediyorum.

3- Şutlar konusunda doğru yere vurgu yapmışsın, geçen yılda bu senede tuttuğu köşeden sert şutlar daha etkili, tam ceza sahasının giriş kısmından 90 diye tabir edilen yere atılan plase şutlarda etkili, yakından kaleciyle karşı karşıya kaldığında çapraza top sürmeni ve kalecinin müdahale yapamıcağını anladığın anda şut vurmalısın.

4- Hile değildir de genelde türklerle girmemeye çalış, çünkü ruslardan da beter olduğumuzu düşünüyorum oyun dünyasında toxiclik konusunda, sen gol atarsın tanımasanda türk diye izlemezsin adam gelir kaleciden dönen topu tamamlar izler böyle bir milletiz biz çok karşılaştım yani.

5- Yukarda attığım videolardaki defans yöntemlerine elini alışıtırırsan artık o tür toxic oyunculara karşı işin kolay olacaktır, videolarda hangi tuşlara basacağına kadar belirtiyolar.

6- Coins konusuna gelirsek bu biraz daha uğraştırıcı bir kısım, marketten belli oyuncuları takip ederek, mesela buy now u 5k nın altına düşmeyen bir oyuncu olsun misal diyelim depay, sen bunu bid le 4k ya falan alıp satabilirsin 5k ya, veya üzerinde hunter basılı falan bulursun öyle satabilirsin, ticaret yapıyosun yani. Bunu bir tek oyuncu kartlarında değil kontratlarda falanda yapabilirsin, bunlar ufak gibi gözüksede günde 20 tane kontrat satsan ucuza alıp değerinin az üstüne 10k falan kasarsın maç yapmadan, tabi ea'in %5 kesinti yaptığını unutma satışlarda, satacak olduğun kartı almadan önce ben bunu şu fiyata satarsa kar edermiyim diyede hesapla, tabi satılabileceği fiyatıda hesapla ona göre al riske gir. Ben ticaret yapamam diyosan tek para kasma yöntemin title almak, üst lige çıkmak yeterli değil en başarılı olman lazım sürekli ki fazla coins gelsin, şahsen ticaretle uğraşamıyorum vakit istiyo bende sadece title almaya çalışıyorum.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım, takıldığın yer olursa yardımcı olmaya çalışırım gene.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih0590

arkadaşlar elimde şöyle hazardlı 4-3-3(4) kadrom var hazarddan çok afzla bir verim alamadım orda sterling de olsa aynı katkıyı veriyordu zaten.

hazard ile bende oynayamıyorum. garip birşey, adam koşamıyor resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: fatih0590

arkadaşlar elimde şöyle hazardlı 4-3-3(4) kadrom var hazarddan çok afzla bir verim alamadım orda sterling de olsa aynı katkıyı veriyordu zaten.

hazard ile bende oynayamıyorum. garip birşey, adam koşamıyor resmen.

aynen hocam ya adamın şut özelliği felan muazzam çaprazdan sağ ayağıyla çok iyi şutlar çıkarmasını bekliyorum ama öyle bir vuruyorki sanki kaleciye pas atıyor yada dağlara taşlara gidiyor. bilmiyorum yanlış bir kimya kartımı bastım ne yaptım anlamadım. Normalde season maçlarında chelsea ile iyide kullanıyorum hazardı ama ut da olmuyor.

• Sanchezi deneyin. Ben solda oynatıyorum çok memnunum.
  • Bu oyunun en sinir bozucu yanı ne biliyor musunuz? Gercek hayatta güçlü takimlarin basina 10 maçta 1 gelecek momentum zirvanasini her maçta kagit uzerinde güçlü takimlarin başina bela etmesi. Arkadas Barcelona her zayif takima karsi mi momentum yiyor. Hepimiz takip ediyoruz yok mu bu Barcelonanin farkli galibiyetleri? Ama fifa 16 da ne zaman karsima garip garip takimlar gelse zar zor mac aliyorum. Bi kere de 3-0 veya 5-0 galibiyetim yok. Hic mi kazanamaz iyi kadro farkli. EA momentumu GENEL yapmis, favorinin kazanmasini ISTISNA. Zaten div1 gelin görürsünüz adamlar isi kavramis iyi oynayanlarin ÇOĞUNDA salak salak garip gureba futbolcular var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaltGuitar

Merhaba arkadaşlar,

PS4 için fifa 16 coins almak istiyorum. 2 milyon civarı coins alma hedefim var. 100k için 15 lira vermeyi düşünüyorum. 2 milyon için 300 lira bütçe ayırdım yani.

Teşekkürler.

Xb1dayım ama yinede bu fiyata ps4 coins satan varsa 10 milyon alabilirim

• Beyler kadrom bu şekilde tavsiye edeceğiniz oyuncular varmıdır.ilk önce normal ispanya bbva dan kurulu oyuncularla oynadım sonrasında orta saha ve defans zayıg olunca hybrid yapmaya karar verdım.
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirozgun

beyler italya ligi kadromda biraz eksikler kaldı if futbolcu hariç LB RB LM ve 2 tane ST ihtiyacım var önerilieriniz neler kadromun eri kalanı şöyle
    http://www.futhead.com/16/squads/9393874/

Arkadaslar gerekli cevabi vermis ama forvete murieli oneririm kesinlikle dybala ve doumbiadan cok daha iyi.

• FİFACI88 F kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kadroya bi alaba ve neuer yakisirr

• quote:

Orijinalden alıntı: 19enes05

Hocam bu kadroya bi alaba ve neuer yakisirr

evet bıraz daha coıns olsun dusunuyorum onu bı de benzema yerıne belkı suarezı ılerleyen zamanlar alırım.
    Neuer, Alaba ve Suarez alırsanız takım uçar hocam

Heh tabii canim bizde senin kim oldugunu, nasıl biri oldugunu bilmiyorduk

• Tek kadroyla oynayıp devamlı fitness karta para bayılmak istemiyorum. 2. Kadromu kurucam ama şu upgradeler bitmeden de boşa fazla para vermiyim diyorum.

2 kadro arasında kaldım ya Süperlig deki bütün inform kartları alıp TR kadrosu kurucam içinde İF Ömer Toprak'la İF Çalhanoğlu da olcak ya da alttaki hybrid kadroyu kurucam. Sizce hangisi daha keyifli olur ?

http://www.futhead.com/16/squads/9353581/

• 
Sayfa: önceki 22782279228022812282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.