Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (2279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22772278227922802281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tahirozgun

beyler italya ligi kadromda biraz eksikler kaldı if futbolcu hariç LB RB LM ve 2 tane ST ihtiyacım var önerilieriniz neler kadromun eri kalanı şöyle
    http://www.futhead.com/16/squads/9393874/

Lb: Alex Sandro
    Rb: Abate, Lichsteiner
    Lm: Felipe Anderson
    St: Doumbia, Dybala, Palacio
    Seç beğen al dostum;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

quote:

beyler italya ligi kadromda biraz eksikler kaldı if futbolcu hariç LB RB LM ve 2 tane ST ihtiyacım var önerilieriniz neler kadromun eri kalanı şöyle

Seç beğen al dostum;)

Rm cuadrado da ekleyelim dostum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• chilekesh-13 kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeş saol Lm pozisyonuna asamoah nasıl defansı falan sağlam fizik de öyle
  • quote:

Sağ tarafa Dybala sol tarafa Doumbia. Ama 2 futbolcuda normal şutla gol atamaz bitiricilikleri ve şut güçleri zayıf o yüzden ceza sahası içinden uzak köşeye plase yapacaksın. Dybala çok fena plase koyar ceza sahası dışından bile atar bazen ama normal kaleciyle karşı karşı şuta basarsan kalecinin kucağına atıyo topu.

sol tarafada hız diyorsan anderson çeviklik diyorsan insigne 2side olsun diyorsan el shaarawy

bu arada asomah defansı iyi demişsin kanatlardan defans bekliyorsan sağ kanada cuadrado kesin koy çünkü adam Medium/High yani defansa iyi yardıma geliyor aynı şekilde El Sharawyde High/High kondisyonları erken biter ama 2 yönlü harika oynarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 14 Şubat 2016; 14:27:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Sağ tarafa Dybala sol tarafa Doumbia. Ama 2 futbolcuda normal şutla gol atamaz bitiricilikleri ve şut güçleri zayıf o yüzden ceza sahası içinden uzak köşeye plase yapacaksın. Dybala çok fena plase koyar ceza sahası dışından bile atar bazen ama normal kaleciyle karşı karşı şuta basarsan kalecinin kucağına atıyo topu.

sol tarafada hız diyorsan anderson çeviklik diyorsan insigne 2side olsun diyorsan el shaarawy

bu arada asomah defansı iyi demişsin kanatlardan defans bekliyorsan sağ kanada cuadrado kesin koy çünkü adam Medium/High yani defansa iyi yardıma geliyor aynı şekilde El Sharawyde High/High kondisyonları erken biter ama 2 yönlü harika oynarlar.

dybala finishig 87 sen adamdda bitiricilik yok diyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: eselati

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

dybala finishig 87 sen adamdda bitiricilik yok diyosun

yok tabi adam ne zaman rakip gelse dikkat ediyorum şutları hep kalecinin kucağında aynı şekilde bende denedim hep öyle. Ama plase yaparsa kesin gol oluyor dedim zaten bilmişlik yapmak için aynı yazının tamamını neden okumazsın?

• Nif Dybala'nın upgrade olanını deneyen var mı?50k değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: UnluckyPsycho

Nif Dybala'nın upgrade olanını deneyen var mı?50k değer mi?

50k az bile 2 gündür kullanıyorum ama ps4 markette bulmak biraz zor olabiliyor buldun mu kaçırma bence fiyat upgrade'i gelecek bi oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaramaz959

quote:

Orijinalden alıntı: UnluckyPsycho

Nif Dybala'nın upgrade olanını deneyen var mı?50k değer mi?

50k az bile 2 gündür kullanıyorum ama ps4 markette bulmak biraz zor olabiliyor buldun mu kaçırma bence fiyat upgrade'i gelecek bi oyuncu.

Sağolasın
    O zaman hemen alayım bir tane
    Oyunda vazgeçemediğim tek adam

• Arkadaslar savunma yaparken x tusunu kullaniyormusunuz bazen adamin karsinda duracagina alakasiz yerlere gidiyor. Birde rakip ceza sahaniza girdiginde nasil bir savunma yapiyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: byJARDEL

quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

quote:

Seç beğen al dostum;)

Rm cuadrado da ekleyelim dostum :)

Cuadrado bencede daha iyi dostum. Arkadaş boşlukları doldur deyince boşlukları doldurdum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih0590

Arkadaslar savunma yaparken x tusunu kullaniyormusunuz bazen adamin karsinda duracagina alakasiz yerlere gidiyor. Birde rakip ceza sahaniza girdiginde nasil bir savunma yapiyorsunuz

X tuşunu kullanmak çok kötü sonuçlar doğurabilir, bunun yerine çift kişi pres yapmanı öneririm ancak çift kişi pres yaparken dikkat etmen gereken bazı noktalar var. Çift kişi prese bastığın anda yapay zeka top kimdeyse ona doğru yönelecektir, sen kendi yönlendirdiğin adamı topa doğru değil yapay zekanın boşalttığı boşluğa yada pas aralarında koşturmalısın böyle yapmanın sebebi ise direk 2 kişi birden atlarsanız ve topu alamazsanız yada rakip ters bir çalım veya pasla sizi ekarte ederse derin boşluklar bulması mümkün olacaktır bu yüzden dikkatli olup birden atlamaman pas araları ve kademe kovalaman gerekiyor. Ceza sahasında ise gene bu aynı taktiği deneyebilir rakibin pas yada şut seçeneğinin azaldığı noktalarda (ceza sahası köşeleri veya korner bayrağı yakınları gibi) 2 kişi iyice sıkıştırabilirsin. Elin çift presteyken zaten yapay zeka daima topun yakınında olacaktır, oraya en yakın adamı yönetip seninde daraltman gerekiyor, youtube fifa 16 defence tutorial yazarsan oyun içinde de nasıl uygulayabileceğin konusunda çok fazla videoya ulaşabilirsin, kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 14 Şubat 2016; 16:22:51 >

• Arkadaşlar siz custom taktik kullanıyormusunuz kullanıyorsanız 433 2 ye göre önde basabilecegim birica taktik atarsanız sevinirim. Birde ispanya için ramosun yanına hangi stoper iyidir ucuzundan önerirsiniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kursatt_ -- 14 Şubat 2016; 17:29:17 >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam bu zamana kadar dediginiz gibi yaptim hep ama ikinci presi kullanmayin diyor millet kafam karisti bide en cok skinti yasadigim konu dediginiz gibi ikinci presi yapiyorum ben diger bosluklari kapatiyorum adam sut pozisyonunda belli bi saga cekiyor bi sola yada yavas yavas gelip vuruyor gol oluyo yapay zekanin yonlendirdigi oyuncular biraz yaklassa vuramicak ama uzak duruyorlar adam elini kolunu sallaya sallaya atiyor golu.

• quote:

Tesekkurler hocam bu zamana kadar dediginiz gibi yaptim hep ama ikinci presi kullanmayin diyor millet kafam karisti bide en cok skinti yasadigim konu dediginiz gibi ikinci presi yapiyorum ben diger bosluklari kapatiyorum adam sut pozisyonunda belli bi saga cekiyor bi sola yada yavas yavas gelip vuruyor gol oluyo yapay zekanin yonlendirdigi oyuncular biraz yaklassa vuramicak ama uzak duruyorlar adam elini kolunu sallaya sallaya atiyor golu.

Haklısınız bu yıl yapay zeka bana görede yetersiz kalıyor, bu yüzden kendi yönlendirdiğim oyuncuyu yakın tutmaya çalışıyorum ama birden atlamamak en öncül tercihim. 2. olarak ceza sahası içinde çift pres yerine jockey tuşu ile rakibi oyalamak bunuda ceza sahası içinde kendi yönettiğin oyuncu ile kullanırsan rahatlıkla topu çalabilirsin rakip üzerine geldiğinde.

Ceza sahasinda ikincil prese basip kendimde topu almaya calisiyorum genelde ama bazen cok sacmaliyorum bir anda adamin onu aciliyor oyuncu seceyim baska oyunciya geceyim derken zaten savunma diyr bir sey kalmiyor. Umarim fifa 17 de bu konuda biraz daha rahat bir savunma sistemi olur.

• quote:

Ceza sahasinda ikincil prese basip kendimde topu almaya calisiyorum genelde ama bazen cok sacmaliyorum bir anda adamin onu aciliyor oyuncu seceyim baska oyunciya geceyim derken zaten savunma diyr bir sey kalmiyor. Umarim fifa 17 de bu konuda biraz daha rahat bir savunma sistemi olur.

15te yapay zeka yeterli değil derken 16da daha kötü çıktı, ceza sahasında dediğim gibi yaparsan daha az açık verirsin, 2li presi boşver ceza sahasında sadece kendi seçtiğin adamla topa yakın jockey yap asla atlama, adam üzerine doğru topla hamle yapınca zaten otomatik alıyor kendisi topu, yada ayağından aşacağını anlarsan falan tackle yaparsın işte
  • Arkadaşlar içinizde tif Harry Kane i deneyen var mi ayağına hakim skill moves u en az 4 yıldız olan forvet istiyorum ama her oyuncudan verim alınmıyor offline da takım kurup Agüero yu defalarca denedim neredeyse sahada yoktu yerine zevk alma amaçlı soktuğum Vardy bile daha etkili oynuyordu Ultimate team de öyle mi acaba Agüero ve kane için goruslerinizi bekliyorum

Tesekkurler hocam yardımlarınız icin. Dediklerini uygulayacagim.

• quote:

Tesekkurler hocam yardımlarınız icin. Dediklerini uygulayacagim.

Rica ederim.

• 
Sayfa: önceki 22772278227922802281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.