Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (2281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22792280228122822283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jo.

Heh tabii canim bizde senin kim oldugunu, nasıl biri oldugunu bilmiyorduk

neye göre karar verebiliyorsunuz ?sadece 88 rakamından mı yola cıkıyorsunuz ?
  • Beşiktaş için en iyi stadyum Juventusun stadıymış oyunda kamera açısından tribünler siyah beyaz komple gözüküyor güzel atmosfer oluyor. Boş yere old trafford da oynamışım kırmızı tribünlerde.
  • kadrom buhttp://www.futhead.com/16/squads/9460819/ , div 1 de biraz zorlaniyorum bu kadroyla , kadroda ne gibi degişiklikler yapa bilirim ? platform ps4 yaklaşık 250 k butcem var , teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xggoke

kadrom buhttp://www.futhead.com/16/squads/9460819/ , div 1 de biraz zorlaniyorum bu kadroyla , kadroda ne gibi degişiklikler yapa bilirim ? platform ps4 yaklaşık 250 k butcem var , teşekkurler

fellaini yerine Fernando. Baines yerine Baba,Holebas olabilir.
  • Ps4 coins satan ulaşsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil companion'dan girince bedava bronze pack veriyor.

Fifa 16 winder upgrade week 3 tahmini için yabanci site tavsiyesi olan varmı?
    Yada fifa 16 ile ilgili genel kapsamli yabancı forum tavsiyesi olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: arfy

Tek kadroyla oynayıp devamlı fitness karta para bayılmak istemiyorum. 2. Kadromu kurucam ama şu upgradeler bitmeden de boşa fazla para vermiyim diyorum.

2 kadro arasında kaldım ya Süperlig deki bütün inform kartları alıp TR kadrosu kurucam içinde İF Ömer Toprak'la İF Çalhanoğlu da olcak ya da alttaki hybrid kadroyu kurucam. Sizce hangisi daha keyifli olur ?

http://www.futhead.com/16/squads/9353581/

Tabi ki de alttaki hybrid reis, zaten taktik olarak bu yılın en iyi taktiklerinden, takımda güzel olmuş hybrid olarak.
  • premier ligde 4-3-3 sol kanatta depay mı yoksa pedro mu daha iyi yedek olur sanchez'e ?
  • Bu şekilde Bpl kadrosu kurdum anca div1 den div 2 ye düştüm hatta burdada sıkıntı yaşıyorum çok gol yiyorum tavsiyeleriniz nelerdir ?
    http://www.futhead.com/16/squads/9472447/

Edit: Bütçem 150k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugguurr07 -- 15 Şubat 2016; 23:05:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraqka

premier ligde 4-3-3 sol kanatta depay mı yoksa pedro mu daha iyi yedek olur sanchez'e ?

ben bpl kadromda oynatıyorum depayi çok memnunum her şeyi bi yana sırf frikikleri bile yeter
  • buraqka B kullanıcısına yanıt
    Sanchezi birak direk depayi oynat kardes bendede vardi sanchez depay daha iyiydi bende en son martial if almistim depay yerine guzeldi ama pek bisey yapamiyo tekrar depaya dondum

• Yeni videom arkadaslar buyrun cok cekismeli mac oldu ama galip geldim adamin kadrosu iyi bu arada auba ribery douglasli 4321 yapmishttp://youtu.be/1jfg0LKmvok

• ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    Orta sahaya firmino ve ramsey yerine ramires ile fernandinho defansa otamendi ile koscielny tavsiye ederim.sterling de alırsan 60 dan sonra sokarsın.fernandinho yerine de Bruyne olabilir.

• Almanya ligi icin reus mu ribery mu beyler reus cok cabuk yoruluyo acaba ribery nasil tavsiye edermisiniz ? Reus bi mac var bi mac yok hic memnun degilim kondisyon acisindan

• quote:

Orijinalden alıntı: FİFACI88

Beyler kadrom bu şekilde tavsiye edeceğiniz oyuncular varmıdır.ilk önce normal ispanya bbva dan kurulu oyuncularla oynadım sonrasında orta saha ve defans zayıg olunca hybrid yapmaya karar verdım.

PC'de böyle kadroya sahip 7-8 tane gördüm 4 tanesi türk yardırmaktan başka hiçbir şey bilmiyorlar.
    Bilen rus elemanla oynadım adam ne kadar skill varsa hepsini öğrenmiş.
    Hayır yeniliyorsun bari adam biliyor öbür türlü yardıracaksan al hulk at gibi koşuyor ztn.
  • Dün draft kazandım iniesta çıktı. Bugünde kazandım ondan da benzema ve griezmann çıktı şükür zarar etmiyoruz
  • Türkiye ligi için kimleri hangi taktikte öneririsiniz 0 dan kurucam takımı Max:100k platform ps4

• Cengavers kullanıcısına yanıt
    Ribery'i alıp üstüne şutunu 3 puan yükseltecek bir kart basarsanız ki tavsiyem Avcı(hunter) kartı hem hız hem şut özelliklerini alınca ribery oldukça iyi işler yapabiliyor ceza alanında ben ikisini de denedim ribery 5 skills olma farkı ile reus un daha önünde
  • Servanalp kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle yapayim ben en iyisi

• selamlar konunun artık heyecanı kalmamış. 2 -3 sene önce neydi bu konu be :((
  • 
Sayfa: önceki 22792280228122822283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.