Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13821383138413851386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

eto cok iyidi fifa 14 de schurle fernandinho kaleci olarak kesinlikle cech kompany daviz luiz bunlar en iyisiydi bence mevkileri icin

Etoo bende var çok memnunum.Forvette ayrıca sturridge ve benteke çok iyi.Öneri için Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

bari saat verseler mal mal f5 atıp duruyoruz. koskoca kurumsal firma bir zamanı bir ayarı yok mu ?

Ea serverlere yuk olacagi icin 8 eylulde konsol ve bolgelere gore yayinlanacak dedi. Server yukune gore dagitim yapiyorlar malum ea nin serverleri sorunlariyla ünlü

• quote:

Orijinalden alıntı: avei21

16 da fizikli oyuncuların önemi çok artmış.. mesela dün fut draft oynadım forvete negredo aguero ikilisini koydum.. negredo ile oynarken inanılmaz keyif aldım.. hızlı oyunculardansa negredo tarzı oyuncuları seven biri olarak çok sevindim bu olaya.. rvp çok can yakar bu sene futta.. normalde fifa 15 te kimsenin yüzüne bakmadığı mario gomez fernandao gibi oyuncularda 16 ile birlikte gözde oyuncular olacaklar tr de tahminimce..

Fifa 14 gibi olacak sanirim. Uzun boylu ve fizikli

Manzdukic fifa 14 un en cok alinan oyuncularindan birisiydi 15 de en az alinanlardan

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

quote:

bari saat verseler mal mal f5 atıp duruyoruz. koskoca kurumsal firma bir zamanı bir ayarı yok mu ?

Ea serverlere yuk olacagi icin 8 eylulde konsol ve bolgelere gore yayinlanacak dedi. Server yukune gore dagitim yapiyorlar malum ea nin serverleri sorunlariyla ünlü

bugünden başka bir gün çıkma ihtimali varmı dostum yoksa kesin bugün içerisinde bir saatte mi gelicek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

quote:

bugünden başka bir gün çıkma ihtimali varmı dostum yoksa kesin bugün içerisinde bir saatte mi gelicek ?

Bugun gelir xbox da cikti yakinda pc ye de gelir ps4 ile xbox arasi 8 saat ama pc de o kadar yuklenme olmaz umarim erken gelir

• **Please note: The launch of the FIFA 16 Demo varies depending on platform & location. Release date subject to change without notice. Follow @EASPORTSFIFA for additional updates.

Fifa 16 demo çıkışı konuma ve platform'a bağlı olarak değişiklik gösterebilir...çıkış tarihi haber verilmeden
    değiştirilebilir.Haberler için @EASPORTSFIFA'yı takip edin...

Bugün içinde çıkacağını düşünüyorum en geç akşam 7-8 gibi gelir.
  • Beklemedeyim hocam hala gelmedi

• hiz ile is bitirebilecegik bi takim kurar misiniz

• Hayirli olsun demo xbox a cikmis. Unarim istedigimiz gibi oyun olur az cildirtmali

• Niye TR bekliyorsunuzki? new zealand psnden indirin :) Orası da türkçe zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nimras

Niye TR bekliyorsunuzki? new zealand psnden indirin :) Orası da türkçe zaten.

Hocam biz origin için bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: LePump

quote:

Orijinalden alıntı: nimras

Niye TR bekliyorsunuzki? new zealand psnden indirin :) Orası da türkçe zaten.

Hocam biz origin için bekliyoruz

aa pardon hocam :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

16 da fizikli oyuncuların önemi çok artmış.. mesela dün fut draft oynadım forvete negredo aguero ikilisini koydum.. negredo ile oynarken inanılmaz keyif aldım.. hızlı oyunculardansa negredo tarzı oyuncuları seven biri olarak çok sevindim bu olaya.. rvp çok can yakar bu sene futta.. normalde fifa 15 te kimsenin yüzüne bakmadığı mario gomez fernandao gibi oyuncularda 16 ile birlikte gözde oyuncular olacaklar tr de tahminimce..

Aynen öyle hız faktörünün önemini azaltmışlar.şut ve fizik gücü önem kazanmış.rvp fifa 15'e göre daha etkili kullanılabilir bu sene..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox'a demo gelmiş! :)

• Arkadaşlar twitterda 17:00 pm uk de gelicek demiş pc için,türkiye saatine göre kaç oluyor bilen varmı?
  • aarda kullanıcısına yanıt
    7 olması lazım
  • Şimdiye kadar en iyi fifa budur. İlerde bu çizgisini bozmasa gelen eleştiriler üzerine dinamikler değişmezse bu oyun oynanır. Oyuncuların her özelliği farkını hissetiriyor. hız, güç, teknik bitiricilik hepsinin farkını hissediyorsunuz. Öyle topu alıp kaleye gitme olayı bitmiş. Orta kafa olayı geri geldi diyenler sallıyor herhalde, crossing'i kötü bir oyuncu orta yapınca dağa taşa gidiyor top adamı bulması imkansız o yüzden bek ve kanatların crossing'i yüksek olması lazım. ricardo rodriguez yılın en iyi bek oyuncusu olabilir crossing 92. Pası yüksek oyuncular iyi paslar atıyor. Öldürücü ara pasları verebiliyorlar. Oyuncuların sahadaki duruşları yere basışları baya gerçekçi olmuş. Fizikli oyuncular farkını hissetiriyor. Forvetlere gelirsek finishing'i yüksek biri karşı karşıya gol kaçırması imkansız gibi. Çok kaliteli bitirici vuruşlar yapıyorlar. Aguero, lewa, suarez, benzema, sturridge, aubameyang bunlar çok can yakar bu sene. Yaya toure gene efsane olmuş sahanın her yerinde ayak basmadık yer bırakmıyor özellikle hücuma baya katkı veriyor. draft modunda hem iyi oyuncularla oynama fırsatı hem coins kazanma fırsatı var bu iyi olmuş orada kazandığımız parayla kadro kurabiliriz. Ama iki takımın kadroları da iyi olacağı için iyi oynayan kazanacaktır.

• quote:

Arkadaşlar twitterda 17:00 pm uk de gelicek demiş pc için,türkiye saatine göre kaç oluyor bilen varmı?

saat 7 oluyor ama öyle bir bilgi yok. sadece bu yazıyor bugün içinde çıkacak

EA SPORTS FIFA @EASPORTSFIFA 58 dk.58 dakika önce
    #FIFA16Demo on PC will be available later today (September 8) - we'll tweet the link out when ready. Thanks for your patience.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar twitterda 17:00 pm uk de gelicek demiş pc için,türkiye saatine göre kaç oluyor bilen varmı?

saat 7 oluyor ama öyle bir bilgi yok. sadece bu yazıyor bugün içinde çıkacak

EA SPORTS FIFA @EASPORTSFIFA 58 dk.58 dakika önce
    #FIFA16Demo on PC will be available later today (September 8) - we'll tweet the link out when ready. Thanks for your patience.

yok dostum altındaki yorumlardan başka sitelerde xbox ve ps4 için çıkış saatlerini doğru veren bi siteden alıntı yapmış ta biri ordan gördüm
  • draft moduna momentum olayını karıstırmazlarsa iyi olur ozaman iyi olan kazanır. Peki bu ödül sistemi ne draft modunda 4lü mac sistemi gosterıyor oduller ne olcak sonucta 15 bin gibi parayla basldıgında olmasada kadro kurulabiliyor. :)
  • 
Sayfa: önceki 13821383138413851386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.