Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13811382138313841385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blllade

Ps4'de demo indirebilir olmuşmuydu yeni mi oldu şuan indirmeye başladım çünkü

Yeni zelanda vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR PSN e geldiyse Origin de neden yok
  • eqex kullanıcısına yanıt
    XB1

• musab63 kullanıcısına yanıt
    Valla Fifa 15 te orta kafaya baslamistim.. Guzel oldu benim icin fifa 16 artmasi. Dikini pek giremiyodum ceza sahasina..

• musab63 kullanıcısına yanıt
    hocam inşallah o erken yorulma işi tam sürümde de olur ve artık aklın mantığın almadığı şekilde pres manyağı olmayız. fifa 15 de 3 tane adama top dolaştırana kadar rakibin hızlı forvetleri motorlu gibi oradan oraya koşup insanı bezdiriyor oyundan. Ben ilk defa bu sene bu oyunu oynarken aşırı yoruldum ve baş ağrısı çektim. Umarım deli gibi pres olayını bitirmek adına erken yorulma işi devreye girmiştir. Aklımızı kullanmaya izin veren bir oyun olması dileğiyle inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: musab63

Arkadaşlar betadan sonra hep uzunca bi inceleme yazısı yazayım dedim bi türlü kısmet olmadı.
    Kısaca şunları söyleyebilirim;
    Oyun fifa 15 ile fifa 14 ün karışımı gibi bir şey.Fifa 14 deki santrada başlar başlamaz bir uzun topla kaleciyle karşı karşıya kalma olayı ve o kadar aşırı olmasada yinede can sıkan orta kafa olayı geri gelmiş.Yardırmada çok öyle ahım şahım düzeltme yok fakat eskiye nazaran azaltılmış.
    Kaleciler çok şahane kurtarışlar yapıyorlar bu güzel bi gelişme.
    Oyuncular çok çabuk yoruluyorlar bu benim hoşuma gitmedi.
    Ayrıca kaleciyi açma tuşuna basınca kaleci bi anda bakıyosunuz ki orta sahaya gelmiş.İlk gördüğümde şok oldum
    Birde kendi kendine aşırı açılıyor buda acayib saçma bi şey.Şimdilik aklıma bunlar geliyor.

Hocam demoda maçlar 4 dk olduğu için çabuk yoruluyolar ama sen betayıda oynadın orada kaç dk ydı maçlar? Eğer gene 4 dk ise normal erken yorulmaları

• PC tayfası olarak üvey evlat muamelesi görmeye devam ediyoruz. Sanırım bu gece gelmeyecek oyun origine.
  • Almanya gaming sitesinde okudum.

http://www.pcgames.de/FIFA-16-Spiel-55522/News/Demo-Download-Uhrzeiten-1170402/

FIFA 16 Demo: Uhrzeiten auf PC, PS4 und Xbox One
    Es ist davon auszugehen, dass sich die Download-Uhrzeiten der FIFA 16-Demo nach denen der vorherigen Demos richten. Demnach dürfte FIFA 16 zuerst auf dem PC erscheinen. PC-Spieler sollten den Origin-Store am Vormittag des 8. September im Auge behalten. Wir vermuten, dass die Demo zwischen 8 und 10 Uhr über die Downloadplattform erscheint. Wenig später sollten auch Spieler auf Xbox One und Xbox 360 den Download der FIFA 16 Demo starten können. Die Probeversion dürfte zwischen 11 Uhr und 15 Uhr deutscher Zeit über den Xbox Live Marktplatz erhältlich sein.

8-10 arası demiş Almanya saati Türkiye saati ile 9-11

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Almanya gaming sitesinde okudum.

http://www.pcgames.de/FIFA-16-Spiel-55522/News/Demo-Download-Uhrzeiten-1170402/

FIFA 16 Demo: Uhrzeiten auf PC, PS4 und Xbox One
    Es ist davon auszugehen, dass sich die Download-Uhrzeiten der FIFA 16-Demo nach denen der vorherigen Demos richten. Demnach dürfte FIFA 16 zuerst auf dem PC erscheinen. PC-Spieler sollten den Origin-Store am Vormittag des 8. September im Auge behalten. Wir vermuten, dass die Demo zwischen 8 und 10 Uhr über die Downloadplattform erscheint. Wenig später sollten auch Spieler auf Xbox One und Xbox 360 den Download der FIFA 16 Demo starten können. Die Probeversion dürfte zwischen 11 Uhr und 15 Uhr deutscher Zeit über den Xbox Live Marktplatz erhältlich sein.

8-10 arası demiş Almanya saati Türkiye saati ile 9-11

Teşekkürler hocam yatıyom artık sabah bakarım gelmiyor şuan zaten origine beklemenin anlamı kalmadı :)

• DoDoking kullanıcısına yanıt
    Alman oyun sitesinde okudum. site neye dayanarak söylemiş bilmiyorum. zaten demo 8 Eylül denildi. amerika saati ile tabiki orda 8 Eylül olunca burda sabah 7-8 oluyor ona göre tahmin yürütmüş de olabilir

• ps4 den izlenim fifa 14 gibi oyun yavaslamis. dengeli olmuş ama lakin kafa golü cok oluyor gibi umarım 14 deki gibi olmaz 14 de gollerin çoğu kafa topu ve son 5 dakikada oluyordu

• Arkadaşlar çoğunuz unutmussunuzdur belki ama,FIFA 14'de İngiltere Liginde oynayan futbolcu tavsiyemiz var mi ? Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

ps4 den izlenim fifa 14 gibi oyun yavaslamis. dengeli olmuş ama lakin kafa golü cok oluyor gibi umarım 14 deki gibi olmaz 14 de gollerin çoğu kafa topu ve son 5 dakikada oluyordu

Eğer öyleyse çıldırmak için birebir oyun olmuştur.15 te koca sene orta kafayla attığım gol sayısı 1 elin parmaklarını geçmezken bir sürü gol yedim ve orta kafa golü yediğimde gerçekten çıldırıyorum benim için yardırmadan daha büyük sorun orta kafa goller.

• Aspilicueta24 kullanıcısına yanıt
    eto cok iyidi fifa 14 de schurle fernandinho kaleci olarak kesinlikle cech kompany daviz luiz bunlar en iyisiydi bence mevkileri icin
  • ne zaman geliyor tr psn demo ?
  • 16 da fizikli oyuncuların önemi çok artmış.. mesela dün fut draft oynadım forvete negredo aguero ikilisini koydum.. negredo ile oynarken inanılmaz keyif aldım.. hızlı oyunculardansa negredo tarzı oyuncuları seven biri olarak çok sevindim bu olaya.. rvp çok can yakar bu sene futta.. normalde fifa 15 te kimsenin yüzüne bakmadığı mario gomez fernandao gibi oyuncularda 16 ile birlikte gözde oyuncular olacaklar tr de tahminimce..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

ne zaman geliyor tr psn demo ?

TR Psn'e geldi
  • yarım saat önce demo xbox'a da çıktı. bu ea'nin pc düşmanlığını anlamıyorum.
  • pc demo bugün mü çıkıyo beyler ? nete mi düşüyo demolar yoksa origine mi ?
  • bari saat verseler mal mal f5 atıp duruyoruz. koskoca kurumsal firma bir zamanı bir ayarı yok mu ?
  • 
Sayfa: önceki 13811382138313841385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.