Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (5288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52865287528852895290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben fifa 14 + 4 gold packs almıştım. oyunu bilgisayarıma yükledim my packs kısmında 4 gold packs in geldiğini görmüştüm yalnız bilgisayarıma format atmam gerekti format attım sonra origindeki hesabımdan tekrar indirdim oyunu yalnız bu sefer gold packs ler yok internettte de çok araştırdım daha önce hep pes oynamış biri olarak bu sene fifa ya geçtiğim için gold pack olaylarını çok bilmiyorum yardımcı olanlar şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: elnine9

quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Arkadaşlar oyunu aldığımdan beri şu +30 tüm oyunculara fitness veren kartı kullanamadım. Nasıl kullanacağız? Sadece Transfer Marketten alınca assing now diyebiliyorum?

squad fitness bende de olmuyor. player fitness çıkıyor sadece. bug olabilir. web app uzerinden yapılabiliyor ama.

Kadro ekranında şut tuşu (kare) ye basın.Orda Apply Team Training var ona basın gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elnine9

quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Arkadaşlar oyunu aldığımdan beri şu +30 tüm oyunculara fitness veren kartı kullanamadım. Nasıl kullanacağız? Sadece Transfer Marketten alınca assing now diyebiliyorum?

squad fitness bende de olmuyor. player fitness çıkıyor sadece. bug olabilir. web app uzerinden yapılabiliyor ama.

Arkadaşın dediği gibi squad'ınıza bakarken üçgene basıp, apply training item diyip +30 luk basabilirsiniz.
  • Takıma gelince team training'den uygulayabiliyorsunuz. Menajerin üst bölümünde yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

Akşama bi milyonluk paket açıcam. Kimse yayın yapmıyor. Ben yapıyım bari :) bi benzema çkarsak yeter daha fazlasnda gözüm yok. Akşam yayın linkini paylaşırım

Ben şimdiye kadar 3 milyona yakın paket açtım ama yayını nasıl yapacağımı bilsem ben de yayın yaparım, akşam ben de 500k lık paket açarım,birlikte açabiliriz. : )

30 k'lık mu açıyosunuz, 7.5 mu, 5 mi?
  • 7.500 lük paket açıyorum sürekli ve şimdiye kadar çıkan en iyiler , ronaldo, ıf lewandovski ve neymar, yaya toure ve reus da 3 4 kere çıktı onları saymıyorum bile. : )
  • quote:

quote:

Akşama bi milyonluk paket açıcam. Kimse yayın yapmıyor. Ben yapıyım bari :) bi benzema çkarsak yeter daha fazlasnda gözüm yok. Akşam yayın linkini paylaşırım

Ben şimdiye kadar 3 milyona yakın paket açtım ama yayını nasıl yapacağımı bilsem ben de yayın yaparım, akşam ben de 500k lık paket açarım,birlikte açabiliriz. : )

Bn de 2 milyonluk açtm hepsinde de yayın yaptm ama çok elle tutulur bşy çıkmadı. Yayını beraber nasıl yapablrz o biraz zor olur sanki :). Bu arada senin platform ne benim pc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noseyparker kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar açtk yayınla beraber pek bşy çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Dostum favori formasyonlarını öğrenebilir miyim ? Sağlam bir 4-1-2-1-2 oyuncusuydum 13 te... ancak 14'te sanki biraz yordu beni...

bende geçen sene 41212 çok beğenirdim ama bu sene kötü ben bu sene 4231-2 ve 442 yi beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narkozy

hocam karar değişikliği yaptım bile :) çok sürmedi bu taktiğin bana göre olmadığını anlamam.
    http://www.futhead.com/14/squads/2204035/ şunu kurmayı düşünüyorum ne diyorsun uygun mudur ? fellaini ilk gözüme batan isim yerine biri geliyor mu aklına ? yoksa senin gözüne batan başka birisi mi :)

dediydim...

bence güzel kadro ben rw nani tercih ederdim ve fellaini shadow basarsan güzel olur yerinede paulinho olabilir.
  • quote:

quote:

quote:

Bn de 2 milyonluk açtm hepsinde de yayın yaptm ama çok elle tutulur bşy çıkmadı. Yayını beraber nasıl yapablrz o biraz zor olur sanki :). Bu arada senin platform ne benim pc

Benimde pc beraber açamasak bile bana biraz bilgi verirsin ben de yayın yaparım : )

• Almanya liginin en hızlı stoperleri hangileri arkadaşlar.
    Şöyle bir kadrom var ve oyunun çıktığı günlerinden beri en çok bu kadroyla oynuyorum.Gayet memnunum ve takviye yapmayada korkuyorum.Momentuma yakalanır diye.
    Ne tavsiye edersiniz?

http://www.futhead.com/14/squads/2213292/
  • Arkadaş oyun böyle olsun hep yenileyim ya.. Şükürler olsun 10-15 maçtır saçma sapan goller yemiyorum, adam çalım manyağı ediyor öyle gol yiyiyorum. hala lig'den çıkamadım ama olsun, oyun zevk veriyor.. Orta kafa gol olayı kalkmış, momentum'da kalkmış sanırım.
  • musab63 kullanıcısına yanıt
    Hocam iki senedir geri 4lüm değişmedi

LB - ALABA
    CB- HUMMELS (kornerden kafa golleri vardır)
    CB- DANTE / BOATENG
    RB - LAHM

Ben gayet memnunum..
  • arkadaşlar yardım talep ediyorum bir türlü bulamadım beceremedim..UT de custom tactics nasıl yapılıyor izlediğim videolarda edit teamsden takım seçiyorlar o takımların custom tacticsleri ayarlıyor ama UT de nasıl kullanıcam ayrıca edit team de zaten UT deki takım yok kafam çok karıştı rica etsem bi arkadaş detaylı anlatabilirmi PM de olur yada burda...ve son olarak UT de tactical defance ve leggaly ayarı varmı..
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Tamam anlatrm hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: Narkozy

hocam karar değişikliği yaptım bile :) çok sürmedi bu taktiğin bana göre olmadığını anlamam.
    http://www.futhead.com/14/squads/2204035/ şunu kurmayı düşünüyorum ne diyorsun uygun mudur ? fellaini ilk gözüme batan isim yerine biri geliyor mu aklına ? yoksa senin gözüne batan başka birisi mi :)

dediydim...

bence güzel kadro ben rw nani tercih ederdim ve fellaini shadow basarsan güzel olur yerinede paulinho olabilir.

peki if ramsey hakkında ki düşüncelerin neler?

bi de diğer oyuncuların kartları ne olsun?

• quote:

7.500 lük paket açıyorum sürekli ve şimdiye kadar çıkan en iyiler , ronaldo, ıf lewandovski ve neymar, yaya toure ve reus da 3 4 kere çıktı onları saymıyorum bile. : )

Allah başka dert vermesin hocam baya büyükmüş sıkıntın...
  • şuanda oyun neden slow motion gibi ? oynanıcak gibi değil anormal yavaş sebebi nedir bunun ? hem ut oyle hem seasons oyle
  • Arkadaşlar kızacaksınız ama canım sıkıldı 1 2 paket açayım dedim çıkana bakın, iniesta : ) Akşam 500k lık paket açılışı var, ayarlayabilirsem canlı yayında : )

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/938133/13e8559c-7c2c-4e6b-b45f-cc0fa8e95871.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavukum -- 8 Kasım 2013; 15:07:33 >

• 
Sayfa: önceki 52865287528852895290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.