Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (5287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52855286528752885289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bağlantı kopması olayı sinir bozucu gerçekten.Eskiden bağlantısı kopanı mağlup ederlerdi ama şimdi bir gariplik var.Acil olarak update etmeleri lazım bu durumu.
  • bu takımı yendiğim için sevindim çok böyle kadroları devirdim ancak bunun kadar gıcık görmedim.golden sonra gıcık sevinmeler tekrar tekrar golleri izlemeler acayib nefret ediyorum.sonuçta kazandim zar zor ancak acayibte sevindim bu adamı yendiğime.
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: musab63

bu takımı yendiğim için sevindim çok böyle kadroları devirdim ancak bunun kadar gıcık görmedim.golden sonra gıcık sevinmeler tekrar tekrar golleri izlemeler acayib nefret ediyorum.sonuçta kazandim zar zor ancak acayibte sevindim bu adamı yendiğime.

Kadroya bak

• Oyun düzelmiş biraz, en azından kafa golü yemiyorum eskisi gibi. Şimdi tek momentum kaldı, onuda çözerlerde dört dörtlük olacak oyun. Gene ligde 1 puan alsam üst lige çıkıcam, 4 maçım vardı 4 maçıda kaybettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obencan

quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

Orijinalden alıntı: Obencan

quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Arkadaşlar coins nereden geliyor diyorsunuz, ronaldo sağolsun : ) 3. 100k dan en iyi rooney.

Bizdemi web app e yandexten girsek

xp de kur bari.

aga açarken ajdar felanmı dinliyon :D bide xp home mi yoksa profesyonelmi kuralım :)))))))))

• Akşama bi milyonluk paket açıcam. Kimse yayın yapmıyor. Ben yapıyım bari :) bi benzema çkarsak yeter daha fazlasnda gözüm yok. Akşam yayın linkini paylaşırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Jadoenix

Arkadaşlar sizce Lahm mı yoksa Piszczek mi ?

Valla lahm diyor herkes, ben piszcek kullanmistim memnundum, hizin hala onemi var bence. Bu sefer lahm deneyecegim belki.

• Beyler bu jumbo pack'ler hangi gün aktif oluyor.
  • benim takım şu anda böylehttp://www.futhead.com/14/squads/2211164/

gibbs yerine clichy veya cole'u alacağım.

walcott yerine kimi önerirsiniz? tamam koşuyor ama efektif değil. nani'yi düşünüyorum

ramires çok kötü oynuyor benim takımda niye acaba? wilshere çok daha iyi oynuyor.
  • wolf_555 kullanıcısına yanıt
    http://www.futhead.com/14/squads/2211268/

Xbox piyasasına göre 3.7 milyon coin yapıyor iyi para gerçekten.
    Ya mesele o değilde hacı Acayip acayip sevinmeler pozisyonları üst üste izlemeler falan acayip ıcığıma gitti adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

benim takım şu anda böylehttp://www.futhead.com/14/squads/2211164/

gibbs yerine clichy veya cole'u alacağım.

walcott yerine kimi önerirsiniz? tamam koşuyor ama efektif değil. nani'yi düşünüyorum

ramires çok kötü oynuyor benim takımda niye acaba? wilshere çok daha iyi oynuyor.

Jesus navasi deneyin.

• remiles01 R kullanıcısına yanıt
    Nani BPL'deki en iyi sağ açık. Navas, Walcott vs. hemen hemen hepsini kullandım. Nani 1 numara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

Akşama bi milyonluk paket açıcam. Kimse yayın yapmıyor. Ben yapıyım bari :) bi benzema çkarsak yeter daha fazlasnda gözüm yok. Akşam yayın linkini paylaşırım

• Arkadaşlar oyunu aldığımdan beri şu +30 tüm oyunculara fitness veren kartı kullanamadım. Nasıl kullanacağız? Sadece Transfer Marketten alınca assing now diyebiliyorum?
  • cankurt21 kullanıcısına yanıt
    Yap da izleyelim. Çok zevkli oluyor izlemesi. Hatta gaza gelip bi 500 de ben açarım belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Arkadaşlar oyunu aldığımdan beri şu +30 tüm oyunculara fitness veren kartı kullanamadım. Nasıl kullanacağız? Sadece Transfer Marketten alınca assing now diyebiliyorum?

dostum üçgene bastığında apply squad traing gibi birşey var. o şekilde kullanıcaksın onu tam hatırlamıyorum da kadron açıkken sağ üste bakarsan görürsün
  • Arkadaşlar benide ekleyebilirsiniz.FUT konusunda aktif olmaya çalışıyorum.

D-Black-TR
  • BEYLER MUHAKKAK BİRİNİZE DENK DELMİŞTİR

FORUMDA SİLVER AĞIRLIKLI BREZİLYA KADROSU PAYLAŞMIŞTI Bİ ARKADAŞ , FORMASYON 4231 YADA 41212

GOLD OLARAK PATO VARDI , DİĞER OYUNCULARI HATIRLAMIYORUM.

GENELLİKLE PACE AĞIRLIKLIYDI . FORUMA BAKTIM BULAMADIM.

BİLEN VARSA PM YADA ALINTI , ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Arkadaşlar oyunu aldığımdan beri şu +30 tüm oyunculara fitness veren kartı kullanamadım. Nasıl kullanacağız? Sadece Transfer Marketten alınca assing now diyebiliyorum?

squad fitness bende de olmuyor. player fitness çıkıyor sadece. bug olabilir. web app uzerinden yapılabiliyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elnine9 -- 8 Kasım 2013; 12:51:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

Akşama bi milyonluk paket açıcam. Kimse yayın yapmıyor. Ben yapıyım bari :) bi benzema çkarsak yeter daha fazlasnda gözüm yok. Akşam yayın linkini paylaşırım

Ben şimdiye kadar 3 milyona yakın paket açtım ama yayını nasıl yapacağımı bilsem ben de yayın yaparım, akşam ben de 500k lık paket açarım,birlikte açabiliriz. : )
  • 
Sayfa: önceki 52855286528752885289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.