Şimdi Ara

FIFA Pro Clubs

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xbox üzerinden bu modu oynayan yada oynamayı denemek isteyen varsa buradan özel mesaj ile bana ulaşabilir. Aktif bir takım kurmaya çalışıyorum.

• Fifa kaç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIFA 18 ve 19 için şimdiden.
  • Her ikisi için de yazın beni. Ps4 ten epey tecrübem var pro icin.

Gt takirasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fifa 17 için ben de 3-4 kişi ortak girebileceğim takım arkadaşı arıyorum
  • Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt
    Selamın Aleyküm tecrübem var dedin yazim dedim öncelikle pro clubs için yazıyorum be PS 4 den oynuyorum bilirsin beceri puanı verir maç yaptıkça pro clubsda 80 maç yapıp 50-60 beceri puanı olanlar var ancak benim 103 maçım olmasına rağmen beceri puanım 18 neden böyle beceri paunım gelmiyor maçlarda cevabını biliyorsan yanıtlayabilirmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: BYYYBATUXTTT

Selamın Aleyküm tecrübem var dedin yazim dedim öncelikle pro clubs için yazıyorum be PS 4 den oynuyorum bilirsin beceri puanı verir maç yaptıkça pro clubsda 80 maç yapıp 50-60 beceri puanı olanlar var ancak benim 103 maçım olmasına rağmen beceri puanım 18 neden böyle beceri paunım gelmiyor maçlarda cevabını biliyorsan yanıtlayabilirmisin?
    Aleykümselam. Sürekli farklı mevkilerde oynuyorsan kazanacağın beceri puanı azalır. Aynı mevki de oynamaya çalış. Farklı mevkilerde 3 oyuncu oluştur. Oyuna göre seçersin.

Not: bir de oynarken oyun içinde puanın var. İsminin yanında yazar. Ona dikkat et ve mevkine göre hareket etmelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anbilivıbıl -- 4 Temmuz 2018; 22:25:29 >
  • Aynen öyle hocam farklı mevkilerde seçmiştim ancak şimdi tek mevkide oynamak istiyorum ancak gelmiyo nasıl çözebilirim?

• FIFA Pro Clubs

TAKIMIN PARÇASI OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARI BEKLERİZ

ONLİNE SÜRESİ YÜKSEK OYNADIĞI MEVKİYE HAKİM ARKADAŞLARI BEKLERİM

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.