Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
32
Favori
114.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

Arkadaşlar fifa 21'de online oynarken sürekli ekranın üstünde internet bağlantı işareti çıkıyor hic gitmiyor.Siz de durum nasıl?

Bu sorun bende de var. Keyif almıyorum oyun oynayamıyorum ben bunun yüzünden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fofana yı yaptım pişmanım çok ağır hamleler gecikmeli

• ea play'yi 8 liraya alın, fifa 20'yi indirin, ana menüde sağ alt köşede ekstra indirim reklamı göreceksiniz, oyun 90 liraya geliyor.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Lead of Gamers -- 28 Şubat 2021; 14:24:23 >
  • Hep yazıyorum ben sadece offline tarafında takılıyorum, eğlence olsun diye 2-3 dostluk maçı yapıp kapıyorum.
    Bu nedenle kadro güncelliği takıntım var.
    Mesela Fenerbahçe taraftarıyım.Dostluk maçı açıp,karşıma Galatasaray'ı alıp biraz keyif yapayım diyorum.
    Maç başlıyor kadrolar çıkıyor,Gs nin aldığı Mustafa Muhammed,gedson Fernandes gibi adamlar bırakın ilk 11'i,yedekler içinde dahi yok.Reserve olarak gözüken maç kadrosu dışındaki bölümde gözüküyor.Aynı şekilde meaela Beşiktaş'ı rakip olarak alıyorum karşıma yine yeni adamlar ortalıkta yok.
    Maça başlamadan önce takım seçim ekranı varya, oradan live form gibi bir şey var.Onu açıyorum kadrolar güncelleniyor diye bir şeyler çıkıyor maç öyle başlıyor ama hala kadrolar tam istediğim gibi değil.
    Belki saçma bir şey ama çok kafam takılıyor bu durumlara.
  • Çimenlerin rengini nereden ayarluyoruz?

• Arkadaslar menude şampiyonlar ligi var ama uefa avrupa ligi sekmesi yok kariyerde vs gidibiliyor ama normalde acip ligi oynayamiyormuyuz veya benmi göremiyorum

• Ps5 de gölgeler yok oyunda gidip geliyor saçma bi görüntü var

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Arkadaslar menude şampiyonlar ligi var ama uefa avrupa ligi sekmesi yok kariyerde vs gidibiliyor ama normalde acip ligi oynayamiyormuyuz veya benmi göremiyorum

Evet saçma sapan bir şekilde yok. Menüden oynayamıyoruz yani.

• Merhaba arkadaşlar,

Farklı bir sorum olacak şimdiden kusura bakmayın. Evde 2 adet ds4 var 1 tanesi arızalandı. Bende 3 ncu bir ds4 satın almak zorunda kaldım tüm ayarları diğer kol ayarlarıyla aynı yaptım. Ancak yeni aldığım kolda sag anolog ile ball roll yapmak istediğimde bambaşka bir hareket yapıyor ( topu sağ ayagı ile açıyor) bunu nasıl duzeltebilirim kolda sıkıntı yok çalışıyor ancak bir yerde eksik birşey yapıyorum anlam veremedim. En son ayarları yaptıkdan sonra kaydediyorum ama nafile.:(

Desteğinize ihtiyacım var,tsk ler

• Arkadaşlar bu salak oyunda neden defans yapılmıyor. Oyuncular mal gibi rakiplerin yanında koşuyorlar. Taktiksel defansta da durum aynı. Aptal aptal alan kapatmaya çalışıyoruz. Pres oyunu tamamen kaldırılmış. Tam müdahale yapıp topu alacağım rakip hop dönüyor kaleciyle karşı karşıya. Rezil kere rezil bir oyun. Parayı çöpe atsaydım daha iyiydi. En azından sinirlenmezdim.

• Update var ps 1.000.0008

• Bugün cr7_mustafa_lm10 nickli bir haysiyet yoksunu ile oynadım; utanmadan da adını "ATATURK UNITED" yapmış. Tam 10 dakika zaman geçirmek için oradan oraya koştu.

Burayı bi şekilde okuyorsan umarım kanser olursun.

• EA Sport açıklama yapmış oyunlarımızın hiçbirinde scripting momentum yoktur, herkese adil oyun sunuyoruz diye. Yalanını sevsinler...FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]  Fifa ve Pesin tek anlaştıkları nokta momentum. İkiside momentumda (oyuna müdahele) birbirinin eline su dökemez...FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] 

• Evet oyunda defans yapılamıyor , son güncellemelerden sonra rezalet durumda hadi onu geçtim, benim oyuncularım ileri gitmiyor ve araya koşu yapmıyorlar, ofansif oynuyorum, tüm taktiklerde 3 oyuncuma ilerde kal diyorum, adamlar orta sahayı terketmiyorlar.Rakip topu kaptığında onun oyuncuları hızlı koşuyla ceza sahasına giriyor ve 2 pasla gol atıyor. Online 1.ligde şampiyon olmuştum bu son 2-3 güncellemeden sonra online 3.ligden de düşücem yakındaFIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] 

• Turnuva yapsak?
  • Herkese merhaba. Toplamda 8 kişilik dörderli iki ayrı gruptan turnuva düzenlemek istiyorum. Genel anlamda saat 19-22 arası 3-4 maç yapabilecekler ile toplamda 1 haftalık turnuva olacak. Gündüz de anlaşıp yapılabilir. Benle beraber 7 kişiye ihtiyacım var. İsteyenler ve katılacaklar yazsın. Tamamen keyif işidir. Nick: turkserkanhl > biz buzhokeyinde yani nhl de yapıyoruz futbolda neden olmasın?
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.