Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
32
Favori
114.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun son güncellemeden sonra yeniden rezalet bir hale geldi. Herhalde FUTçu tayfa ağlamaya başladı ki ondan olsa gerek. Efsanede oynuyorum kariyer modda maç kazanılmıyor. Momentum rezil seviyede, en güçsüz takımlar bile anormal top oynuyor. 2 pas yaptırmıyorlar zaman zaman. Tepkiler de epeyce anormallik var, sanki ayarlı gibi birkaç salise önceden tahmin ediyor cpu. Orta açılmıyor oyunda adam ayağıyla kesiyor resmen ortayı. Havadan pası uçarak yakalıyorlar bazen. Bir yere pas mı atıcaz 3 adam çevreliyor orayı. Şut atmak imkansız yüzde 90 savunmadan dönüyor, hadi geçti diyelim kaleci çok rahat kurtarıyor. Atağa kalkarken boşa kaçmıyor bizim adamlar, mal mal gittiğimiz yöne doğru saçma sapan hareketler yapıyorlar. Çiddi anlamda embesillik var yani kariyer modda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sereal kullanıcısına yanıt
    Daha açığımız var!
  • Herkese merhaba. Toplamda 8 kişilik dörderli iki ayrı gruptan turnuva düzenlemek istiyorum. Genel anlamda saat 19-22 arası 3-4 maç yapabilecekler ile toplamda 1 haftalık turnuva olacak. Gündüz de anlaşıp yapılabilir. Benle beraber 7 kişiye ihtiyacım var. İsteyenler ve katılacaklar yazsın. Tamamen keyif işidir. Nick: turkserkanhl > biz buzhokeyinde yani nhl de yapıyoruz futbolda neden olmasın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

Oyun son güncellemeden sonra yeniden rezalet bir hale geldi. Herhalde FUTçu tayfa ağlamaya başladı ki ondan olsa gerek. Efsanede oynuyorum kariyer modda maç kazanılmıyor. Momentum rezil seviyede, en güçsüz takımlar bile anormal top oynuyor. 2 pas yaptırmıyorlar zaman zaman. Tepkiler de epeyce anormallik var, sanki ayarlı gibi birkaç salise önceden tahmin ediyor cpu. Orta açılmıyor oyunda adam ayağıyla kesiyor resmen ortayı. Havadan pası uçarak yakalıyorlar bazen. Bir yere pas mı atıcaz 3 adam çevreliyor orayı. Şut atmak imkansız yüzde 90 savunmadan dönüyor, hadi geçti diyelim kaleci çok rahat kurtarıyor. Atağa kalkarken boşa kaçmıyor bizim adamlar, mal mal gittiğimiz yöne doğru saçma sapan hareketler yapıyorlar. Çiddi anlamda embesillik var yani kariyer modda.

Hocam efsanevide oynuyorum bende cidden zor oyun zorlasmis ama bana gore 20ye gore cok daha kontrollu bir oyun var 20 de mekanikler hic gercekci degildi kosarken pas verirken dönerken sanki kayiyor gibiydiler benim yakindigim tek nokta pas tepkime suresi 20 ye gore ayaktan topu gec cikariyor futbolcular

• Ps5 de santradan başlayınca oyun çok kısa süreliğine 30 fps oluyor gibi bazen. Aynı şey bazen korner kullanınca da oluyor. 3 4 saniye 30 fps olup sonra tekrar 60 a yükseliyor gibi. Var mı ps5 de aynı sorunu yaşayan

• KendineAteist kullanıcısına yanıt

Hocam ps5 de santra veya kornerlerde oyun bazen 30 fps oluyor birkaç saniyeliğine gibi. Sonra tekrar 60 a yükseliyor. Sizde de öyle mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Hocam ps5 de santra veya kornerlerde oyun bazen 30 fps oluyor birkaç saniyeliğine gibi. Sonra tekrar 60 a yükseliyor. Sizde de öyle mi acaba

yok hocam farketmedim. Ben sadece gölge sorunundan şikayetçiyim stadın bazı yerlerinde gölge var büyük çoğunluğunda gölge yok bu var mı sizde?

• Arkadaşlar bilen birisi cevaplarsa çok sevinirim. ps5 ile ps4 karşılıklı fifa 21 oynayabilir mi. bende ps5 var mesela arkadaşımda ps4 karşılıklı oynama şansımız var mı

• Statist kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Ps5 sahibi Fifa’nın Ps4 versiyonundan girerse karşılıklı oynayabilirsiniz
  • arkadaşlar biraz oyun içi alım yapmak sitiyorum yardımcı olabilcek var mı

• Arkadaşlar fifa 20 menüsünden fifa 21 i 89 tl ye alma olayı hala var mı cevaplayabilirseniz sevinirim
  • PSN storda ps5 next level sürümüyle ps5 ve ps4 sürümü diye bir içerik var o aynı mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: U2ME2

Bugün cr7_mustafa_lm10 nickli bir haysiyet yoksunu ile oynadım; utanmadan da adını "ATATURK UNITED" yapmış. Tam 10 dakika zaman geçirmek için oradan oraya koştu.

Burayı bi şekilde okuyorsan umarım kanser olursun.

Var öyle tipler hocam adam zevk almak için oynamıyor ki analarina küfür yemekten zevk alıyorlar

• Su an ping çok yükseldi sizde de oylemi

• FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

• Hala Pro club giren arkadaşlar var mı?

• PS5'te Fifa 21 stuttering sorunu yaşayan var mı? TV'den falan mı kaynaklı bu sorun?

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Hocam bu kullandığınız tv ile alakalı olabilir. Benim oyun modunda oto mon. Plus özelliği açıkken oluyordu bu. Tv ayarlarını kurcalamanızı tavsiye ederim

• Dediğiniz gibi oyun modunda motion ayarını kapatınca sorun kalmadı, sağolun cevabınız için.

• FIFA 21 FUT Doğum Günü

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

FIFA Ultimate Team modu 2021'de 12 yaşına giriyor ve EA, FIFA Ultimate Team'de FUT Doğum Gününü kutluyor.

FUT'un 12. Doğum Günü, 26 Mart 2021 Cuma (18:00) FUT'ta FUT Doğum Günü Kadroları, özel Kadro Kurma Görevleri, Görevler ve paket teklifleriyle kutlanması bekleniyor.

FUT Doğum Günü Oyuncuları

Arttırılmış GEN'e sahip Özel Doğum Günü oyuncu kartlarının doğum günü kutlaması sırasında mevcut olacağı tahmin edilmektedir. Bu kartlar, FUT 21 paketlerinde sınırlı bir süre için ve KKG'ler ve hedefler için ödül olarak sunulacak.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.