Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
32
Favori
114.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FIFA 19 hikaye modu iyiydi FIFA 20 de sokak football u vardı başta güzel ama sonra sıkıyordu umarım bunda güzel bir hikayesi olur .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fut da momentum olmasa bu kadar para kazanamazlar hep kazanan da sıkılır kaybedende
    Ama bu sene asiri sekilde var 2-0 once gecin veya geriye mutlaka net pozisyona giriyorsunuz bariz scripti bu senenin mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Dostum ben FUT denen saçmalığı oynamıyorum. Değerli vaktimi o script'li ve pay 2 win yapıya harcayacak kadar gerizekâlı değilim çok şükür.

Oyun çıktıktan iki ay sonra Black Friday geliyor ve %40 / %50 gibi indirimlerle alıp offline maçlarla ve kariyerle vakit geçiriyorum.

FUT oynayanlara da üzülüyorum maalesef. Oyun, iyi oynayanın oyununa handikaplar eklerken kötü oynayan tarafa başarılı pas isabetleri, doğru koşular yapan oyuncular, hatta ve hatta direkt olaran oyuncunun koşu hızına bile etki ederek maçı oynatıyor.

Rezillik gerçekten.

Alıntıları Göster
    malasef öyle.her zaman söylendiği gibi tekelleşmek ciddi anlamda bizler için berbat bir durum.o yüzden abuk subuk fanboyluk yapmamak lazım.fifa karşısında adam gibi bir pes olsa böyle olurmuydu?

• Saha dışına laf yok ama.Havada yürüyen futbolcular,sopa yutmuş gibi koşmalar,ultimate team deki aynı ligden takım kurma saçmalığı olmasada,adam akıllı bi oynasak şu oyunu

• quote:

Dostum ben FUT denen saçmalığı oynamıyorum. Değerli vaktimi o script'li ve pay 2 win yapıya harcayacak kadar gerizekâlı değilim çok şükür.

Oyun çıktıktan iki ay sonra Black Friday geliyor ve %40 / %50 gibi indirimlerle alıp offline maçlarla ve kariyerle vakit geçiriyorum.

FUT oynayanlara da üzülüyorum maalesef. Oyun, iyi oynayanın oyununa handikaplar eklerken kötü oynayan tarafa başarılı pas isabetleri, doğru koşular yapan oyuncular, hatta ve hatta direkt olaran oyuncunun koşu hızına bile etki ederek maçı oynatıyor.

Rezillik gerçekten.

Alıntıları Göster
    FUT modu keşke ayrı bir oyun olarak satılsa.

O çıktı çıkalı FIFA her sene geriye gidiyor maalesef maç & turnuva alternatifleri sunma anlamında.

Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi lisanslarını dahi hakkını vererek kullanamıyorlar.

NBA2K20'deki oyun modlarını örnek alsalar keşke. Geçmişten klasik takımlar, o gün gerçek hayattaki maçları online ve offline olarak oynayabilme imkanı, Şampiyonlar Ligi'ni grup aşamasından itibaren online olarak oynayabilmek veya seçeceğin kişilerle kendi online turnuvanı oluşturma vs vs vs.

İsteseler yapabilecekleri tonla şey var ama FUT'tan öyle para kırıyorlar ki, dönüp bakmıyorlar bile bu tür oyun çeşitliliklerine.

Diğer arkadaşların da yazdığı gibi, artık hemen hemen tekel olma ve ellerindeki muazzam pazarlama gücünü dibine kadar kullanıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

FUT modu keşke ayrı bir oyun olarak satılsa.

O çıktı çıkalı FIFA her sene geriye gidiyor maalesef maç & turnuva alternatifleri sunma anlamında.

Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi lisanslarını dahi hakkını vererek kullanamıyorlar.

NBA2K20'deki oyun modlarını örnek alsalar keşke. Geçmişten klasik takımlar, o gün gerçek hayattaki maçları online ve offline olarak oynayabilme imkanı, Şampiyonlar Ligi'ni grup aşamasından itibaren online olarak oynayabilmek veya seçeceğin kişilerle kendi online turnuvanı oluşturma vs vs vs.

İsteseler yapabilecekleri tonla şey var ama FUT'tan öyle para kırıyorlar ki, dönüp bakmıyorlar bile bu tür oyun çeşitliliklerine.

Diğer arkadaşların da yazdığı gibi, artık hemen hemen tekel olma ve ellerindeki muazzam pazarlama gücünü dibine kadar kullanıyorlar.

Alıntıları Göster
    FUT'a para harcayan ergen ve ergen kafalılar olduğu sürece zor.

2K'da mesela ben online mod falan oynamam. Classic team'ler ile eski dönemlerin maçlarını yapmayı seviyorum. 2001 Lakers, 98 Chicago, 2000 Raptors vb...

FIFA'nın da bir an önce 2000'ler ile başlayıp eski dönem kadroları, bol / oversized formalı eski takımları getirmesi lazım. 90'ların Dortmunt'uyla, 2000 Madrid'iyle, 2003 Milan, 2004 Arsenal'iyle, eski stadyumlarda, eski formalarla, eski top / reklam panolarıyla maç yapmak istiyorum ben. 2K'dan örnek alsalar çok güzel şeyler göreceğiz ama gerek duymuyorlar FUT'tan kazandıkları için.

Eskiden offline içeriklere ne güzel detaylar koyarlardı. Formamızı edit'lerdik, free training yapardık (bunlar PES'te hâlâ var). Çok güzeldi, ne bileyim.

• quote:

2K'da mesela ben online mod falan oynamam. Classic team'ler ile eski dönemlerin maçlarını yapmayı seviyorum. 2001 Lakers, 98 Chicago, 2000 Raptors vb...

FIFA'nın da bir an önce 2000'ler ile başlayıp eski dönem kadroları, bol / oversized formalı eski takımları getirmesi lazım. 90'ların Dortmunt'uyla, 2000 Madrid'iyle, 2003 Milan, 2004 Arsenal'iyle, eski stadyumlarda, eski formalarla, eski top / reklam panolarıyla maç yapmak istiyorum ben. 2K'dan örnek alsalar çok güzel şeyler göreceğiz ama gerek duymuyorlar FUT'tan kazandıkları için.

Eskiden offline içeriklere ne güzel detaylar koyarlardı. Formamızı edit'lerdik, free training yapardık (bunlar PES'te hâlâ var). Çok güzeldi, ne bileyim.

Alıntıları Göster
    Aynen fut yuzunden
    90 larin sonraindaki klasik takimlar
    Hagili jardelli gala
    Zamaronolu recoba inter bnde bunlarla oynamak isterdim
    Yapsa bunlari klasik takimlarla online oynamayida izin verse biliyorlarki futdaki oyuncu azalicak

• quote:

Alıntıları Göster
    Hakim tüketici profili onlar olunca, sonuç kaçınılmaz oluyor maalesef evet.

Hele hele bütün lisanslara sahipken nasıl koymazlar bu modları inanılır gibi değil. DLC olarak bile satsalar alacak bir sürü veteran FIFA oyuncusu biliyorum.

NBA 2K'da ne güzel vermişler mesela o hissi. Gerçekten de o yılki klasik takımların maçının içinde hissediyorsunuz kendinizi oynarken. Aynı oyuncunun yıllar içindeki gelişimini bile yedirmişler oyuna başarılı bir şekilde.

Eski Ali Sami Yen, İnönü, Highbury, White Hart Lane vb. statların atmosferinde, o zamanki efsane kadrolarla maç yapmayı, o dönemin unutulmaz maçlarını challenge olarak oynamayı hangi oyuncu istemez ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

Hakim tüketici profili onlar olunca, sonuç kaçınılmaz oluyor maalesef evet.

Hele hele bütün lisanslara sahipken nasıl koymazlar bu modları inanılır gibi değil. DLC olarak bile satsalar alacak bir sürü veteran FIFA oyuncusu biliyorum.

NBA 2K'da ne güzel vermişler mesela o hissi. Gerçekten de o yılki klasik takımların maçının içinde hissediyorsunuz kendinizi oynarken. Aynı oyuncunun yıllar içindeki gelişimini bile yedirmişler oyuna başarılı bir şekilde.

Eski Ali Sami Yen, İnönü, Highbury, White Hart Lane vb. statların atmosferinde, o zamanki efsane kadrolarla maç yapmayı, o dönemin unutulmaz maçlarını challenge olarak oynamayı hangi oyuncu istemez ki...

Alıntıları Göster
    FIFA 2003 - Remastered yapsınlar, 100$'a satsınlar, direkt pre-order yaparım.

2002 / 2003 sezonu, bence dünya futbol tarihinin en efsane sezonudur. Her büyük takımın ilk 11'inin en az yarısı dünya çapında star oyunculardır. Davids'ler, Ronaldinho'lar, Berkamp'lar, Inzaghi'ler... Her ülkenin futbolu aşırı zevkliydi, turnuvalar efsaneydi.

Sosyal medya yoktu,

Ego yoktu,

Para için yürüyen oyuncular yoktu.

Herkes cevabını sahada verirdi, kendini sahada gösterir, oyunuyla konuşurdu.

Defansın kemik kırdığı, orta sahanın yerden kalkmadığı, forvetlerin harikalar yarattığı dönem.

Dolu dolu izledim o sezonu. İngiltere liginden İtalya ligine, Şampiyonlar liginden konfederasyon kupasna...

Sosyal medyaya bakın, Premier Lig olsun, Şampiyonlar Ligi olsun, maç oynanmayan şu dönemde hep bahsettiğim dönemlerden throwback paylaşımlar yapıyorlar. Kimse kalkıp 2015 senesinden veya 2011 senesinden bir şey paylaşmıyor ya da anmıyor. Benim aklımda bile kalmıyor.

Euro 2000 ile başlayıp 2006 Zidan'ın kafasıyla biten efsane bir dönemdi o 5-6 sene.

Euro 2000,
    2002 WC
    2003 CF
    Euro 2004,
    2006 WC
    Her sene oynanan unutulmaz CL finalleri...

Sonrasında her şey çok değişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 3 Temmuz 2020; 13:54:15 >

• quote:

FIFA 2003 - Remastered yapsınlar, 100$'a satsınlar, direkt pre-order yaparım.

2002 / 2003 sezonu, bence dünya futbol tarihinin en efsane sezonudur. Her büyük takımın ilk 11'inin en az yarısı dünya çapında star oyunculardır. Davids'ler, Ronaldinho'lar, Berkamp'lar, Inzaghi'ler... Her ülkenin futbolu aşırı zevkliydi, turnuvalar efsaneydi.

Sosyal medya yoktu,

Ego yoktu,

Para için yürüyen oyuncular yoktu.

Herkes cevabını sahada verirdi, kendini sahada gösterir, oyunuyla konuşurdu.

Defansın kemik kırdığı, orta sahanın yerden kalkmadığı, forvetlerin harikalar yarattığı dönem.

Dolu dolu izledim o sezonu. İngiltere liginden İtalya ligine, Şampiyonlar liginden konfederasyon kupasna...

Sosyal medyaya bakın, Premier Lig olsun, Şampiyonlar Ligi olsun, maç oynanmayan şu dönemde hep bahsettiğim dönemlerden throwback paylaşımlar yapıyorlar. Kimse kalkıp 2015 senesinden veya 2011 senesinden bir şey paylaşmıyor ya da anmıyor. Benim aklımda bile kalmıyor.

Euro 2000 ile başlayıp 2006 Zidan'ın kafasıyla biten efsane bir dönemdi o 5-6 sene.

Euro 2000,
    2002 WC
    2003 CF
    Euro 2004,
    2006 WC
    Her sene oynanan unutulmaz CL finalleri...

Sonrasında her şey çok değişti.

Alıntıları Göster
    İmzamı atarım.. Şimdi hepsi asker, 5 10 seneye nolcak kimbilir..

• Oyun zaten normalden geç çıkacak. PS5 büyük ihtimalle Black Friday zamanlarında çıkacak. O ara oyun indirime girer diye düşünüyorum. Bu sene biraz beklemekte fayda var.
  • Bir NBA 2K oyuncusu olarak oyun bu sene yeni konsola yönlendirdiği için düşünceliyim. Umarım Fifa'yı tüm modlarıyla PS4'te oynayabiliriz. Yeni konsolu almak her babayiğidin harcı değil henüz maalesef.

Fifa 20 benim için güzel başlayan ama güncellendikçe offline modları bile bozulan bir oyundu. FUT seviyorum ama hiç haftasonu ligine girmedim, o kadar sabrım yok. FUT zaten çıldırtıcı düzeydeydi. Çoğu arkadaşa katılıyorum, klasik takımlarla maç yapmak güzel olur. Ben bir de NBA 2K'deki mantıkta sokak futbolu görmek isterdim. Kişiselleştirilmiş oyuncularla My Park gibi bir alan, bu alanda 3v3, 2v2 maçlar. Geçen sene beklentim buydu ama hikayeli bir sokak futbolu geldi. Doğru düzgün oynamadım bile.
  • PS5 ile oyunu muhtemelen Black Friday zamanında almayı planlıyorum. Konsol deneyimim yok denecek kadar az, birkaç yıldır zaten PS5 i bekliyordum, 5-6K civarına Black Friday zamanında alabilirsem çok iyi olacak, yoksa PC de FIFA oynanmaz, hilesi hurdası, eski oyun motoru ile devam edileceğini de düşününce -ki PC de eskisi kadar güçlü değil- PS5 e seve seve vereceğim parayı. Kafamda 7-8 yıl rahat edecektir.
  • Bulgaristan a veya TR ye server kurulmadikca 50 nesil ciksin biz yine sinir olacagiz bu oyunda.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Bence de MyPark gibi bir alan olması lazım FIFA'da. Volta sokak futbolu yaptılar ama arkadaşlarınla online oynayamıyorsun, böyle bir saçmalık olabilir mi? :)

• ucuza nasıl alırız bunu?
  • Bu senekiyle anı olacak oyuna 500 tl vermeye devam mı gencolar?

• FIFA 21 Tanıtım Fragmanı 23 Temmuz 18:00'da

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Bu senekiyle anı olacak oyuna 500 tl vermeye devam mı gencolar?
    Keske 500 versek

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hindistan PSN'den 370-380'e geliyor hocam. Kardeşlik, ortak alımda 180-190'a geliyor. DS4 yöntemide var FIFA'nın.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.