Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
32
Favori
114.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa 20 oyun için satın alımında extra bir indirim varmı beyler baktınızmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Fifa 20 oyun için satın alımında extra bir indirim varmı beyler baktınızmı?
    3 al 5 ode kampanyasi var

Eskiden konsolu zor aliyorduk simdi oyun icin ihtiyac kredisi cekecegiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox bölümüne yazdım burayada yazayım.

hiç bir oyun için yapmadığım bir şeyi yapıyorum ve diyorum ki ; şu Allah'ın belası oyuna para verip almayın.daha ucuzlar veya eaccsesse eklenir o zaman oynarsınız.
    tam bir sömürü oyun.
    her yıl aynı oyunu ufak tefek göz boyama süslemeleriyle yeniden piyasaya sürüyorlar.
    momentum , script gibi insanı kanser eder yapılara sahip.
    tek hedefleri paket açtırıp oyuncuların cebindeki parayı almak.
    o paketlerden de bir şey çıkmaz.
    yine de sizi deli eder hırs yaptırır sürekli paket manyağı olursunuz.
    siz ne kadar iyi oyunuyorsunuz o bile bilemezsiniz.
    çünkü bir gün yağ gibi akar oyun attığınız paslar gider istediğiniz gibi atak yapar ve her hareketi olması gerektiği gibi yaaprsınız kazanırsınız.
    ama oyun size yeter kazandın biraz da şu hiç bir boktan anlamayan yeni gelmiş veya uzun zamandır kazanamayan arkadaşda akzansın ki oyundan kopmasın çünkü paket açıyor para kazanıyorum ondan der ve attığınız pasların yüzde 80 yerini bulmaz.kalenin dibinden dahi gol atamazsınız.direklerden döner falan filan.

uzun lafın kısası bu oyun insan sinir sistemiyle bilinçli bir şekilde oynayıp oyuncuları paket açmaya para harcamaya zorluyor.
    ekrandaki titreşimlerle insanın duygularıyla ve sinirleriyle oynayan patentler var.en eski patetent 1970 lerin başında alınmıştı.eğer bulursan yazarım bir ara araştırmıştım.
    eminim ki bu ea bu ve buna benzer patetentleri kullanıyor.

neyse ben uyardım gerisi size kalmış.
    dediğim gibi normalde hiç bir oyun veya konsol pc servis falan için bir şey yazmam ama artık ciddi bir sorun oldu.
    tv kıranalr kol kıranlar deli gibi para harcayanlar falan var.
    yapmayın etmeyin.oynamayın bu lanet oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

3 al 5 ode kampanyasi var

Eskiden konsolu zor aliyorduk simdi oyun icin ihtiyac kredisi cekecegiz.

Alıntıları Göster
    Bu yıl xbox alabilirim ben, varmı yokmu bro ben konsolu satalı 3-4 ay oldu bakamıyorum, ondan bilen biri çıkarsa diye sorayım dedim :D access ile bir combo olurmu diye düşündüm geçen yıl gibi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 senedir ilk ciktigi gun oyunu alan biri olarak ;

Bu nasil yeni jenerasyon tanitimidir ? Mbappe terliyo sadece yenilik bu heralde . Bu sene ilk kez pas gececegim sanirim, oynayacak adam gibi oyunda yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 20 Haziran 2020; 13:31:0 >
  • Scripted 21

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

xbox bölümüne yazdım burayada yazayım.

hiç bir oyun için yapmadığım bir şeyi yapıyorum ve diyorum ki ; şu Allah'ın belası oyuna para verip almayın.daha ucuzlar veya eaccsesse eklenir o zaman oynarsınız.
    tam bir sömürü oyun.
    her yıl aynı oyunu ufak tefek göz boyama süslemeleriyle yeniden piyasaya sürüyorlar.
    çünkü bir gün yağ gibi akar oyun attığınız paslar gider istediğiniz gibi atak yapar ve her hareketi olması gerektiği gibi yaaprsınız kazanırsınız.
    ama oyun size yeter kazandın biraz da şu hiç bir boktan anlamayan yeni gelmiş veya uzun zamandır kazanamayan arkadaşda akzansın ki oyundan kopmasın çünkü paket açıyor para kazanıyorum ondan der ve attığınız pasların yüzde 80 yerini bulmaz.kalenin dibinden dahi gol atamazsınız.direklerden döner falan filan.

uzun lafın kısası bu oyun insan sinir sistemiyle bilinçli bir şekilde oynayıp oyuncuları paket açmaya para harcamaya zorluyor.
    ekrandaki titreşimlerle insanın duygularıyla ve sinirleriyle oynayan patentler var.en eski patetent 1970 lerin başında alınmıştı.eğer bulursan yazarım bir ara araştırmıştım.

dediğim gibi normalde hiç bir oyun veya konsol pc servis falan için bir şey yazmam ama artık ciddi bir sorun oldu.
    Bana hicbirsey cikmiyor paketlwrden ara verdim girdim yok cikmiyor hesaba gore veriyor paketleri bnce ve gercek para harciyanlara..

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    kendi iradesine hakim olamayanlar almasın oyunu paket açmak zorunda değilsin oyunda isteyen açar isteyen açmaz ben fifa 13 den beri online olarak oynuyorum oyun parası dışında 1 kere bile para vermedim oyuna paket açtıysamda oyun coini ile açmışımdır kadro hedeflerimi gerçekleştirdikten sonra zevkine

server olayına katılıyorum delay bir oluyor bir olmuyor gerçi bu konudan yabancılarda şikayetçiydi

sen kazandın birazda şu gariban kazansın olayına katılmıyorum iyi oyuncuysan kötü oyuncuları ne yapar eder yenersin

momentum script olayını kabul ediyorum ama o bahaneye sığınmamak gerekir oyunuzu geliştirip iyi derece yapabilirsiniz kaldı ki her hafta wl de top100 yapanlar elit1 yapanlar nasıl yapıyor onlara bu momentum yok mu onlarada var ama onlar iyi oynuyorlar

her yıl aynı oyunu ısıtıp ısıtıp sürüyorlar lafınada katılmıyorum en yakın tarihten örnek verirsek fifa 17 farklıydı 18 farklıydı 19 daha farklıydı 20 dahada farklı bir oynanışı vardı benzerlikleri olabilir onuda oyun motoruna bağlıyorum

fifa 2021 i almayı düşünmüyorum oyun motoru değişirse anca alırım yoksa almam gibi duruyor

oyun çıktığında hemen ucuzlayacağını sanmıyorum ucuzlasa bile en az 2-3 ay sonra ucuzluyor bu zamandada oyunu almak hiç zevkli değil bence çünkü millet fut ta kadro olarak almış başını gitmiş oluyor oyun başında herkes ile birlikte 0 dan başlayıp kadro yapmak bence daha zevkli eacces olayını bilmiyorum

• Muhtemelen 20'yi makyajlayıp 21 yapacaklar. Çok büyük bir beklentim yok. Seneye belki bir şeyler değişebilir PS5 hatrına. Oturmuş bir oyunu fazla değiştirmek istemiyorlar. Gelirler her geçen sene artıyor. Bu gelirler aynı kalır veya aşağıya düşürse değiştirebilriler. EA para odaklı bir firma olduğu için gelirlerin düşmesini istemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

kendi iradesine hakim olamayanlar almasın oyunu paket açmak zorunda değilsin oyunda isteyen açar isteyen açmaz ben fifa 13 den beri online olarak oynuyorum oyun parası dışında 1 kere bile para vermedim oyuna paket açtıysamda oyun coini ile açmışımdır kadro hedeflerimi gerçekleştirdikten sonra zevkine

server olayına katılıyorum delay bir oluyor bir olmuyor gerçi bu konudan yabancılarda şikayetçiydi

sen kazandın birazda şu gariban kazansın olayına katılmıyorum iyi oyuncuysan kötü oyuncuları ne yapar eder yenersin

momentum script olayını kabul ediyorum ama o bahaneye sığınmamak gerekir oyunuzu geliştirip iyi derece yapabilirsiniz kaldı ki her hafta wl de top100 yapanlar elit1 yapanlar nasıl yapıyor onlara bu momentum yok mu onlarada var ama onlar iyi oynuyorlar

her yıl aynı oyunu ısıtıp ısıtıp sürüyorlar lafınada katılmıyorum en yakın tarihten örnek verirsek fifa 17 farklıydı 18 farklıydı 19 daha farklıydı 20 dahada farklı bir oynanışı vardı benzerlikleri olabilir onuda oyun motoruna bağlıyorum

fifa 2021 i almayı düşünmüyorum oyun motoru değişirse anca alırım yoksa almam gibi duruyor

oyun çıktığında hemen ucuzlayacağını sanmıyorum ucuzlasa bile en az 2-3 ay sonra ucuzluyor bu zamandada oyunu almak hiç zevkli değil bence çünkü millet fut ta kadro olarak almış başını gitmiş oluyor oyun başında herkes ile birlikte 0 dan başlayıp kadro yapmak bence daha zevkli eacces olayını bilmiyorum
    Para yatirmadim su ana kadar oyuna ve hicbirsey cikmadi hesaba gore veriyor ea buyuk olasilik ne kadar eskiyae o ksdar sansin azaliyor
    Oyun kesinlikle p2w standart normal oyuncular icin aksini inkar eden agir fanboy yada cok iyimserdir

• quote:

Herhangi bir tartışma veya laf olsun diye yazmadım. Senin dediğinde doğru olabilir tabi. Ama unutmayalım ki bu oyun şu anda dünya da en çok oyun içi para kazanılan oyun. Bunu başarmasındaki en büyük etken oyuncuları manipüle ediyor. Hırsla dolduruyor. Katılmıyorum dediğin şeyleri bireysel olarak ben söylemiyorum. Top 100 dediğin kişilerde söylüyor. Tr ilk 20 de olan ve dünya sıralamasında olan arkadaşlarım var. Onlarda aynı şeyi söylüyor. Ayrıca kodlarda bu ortaya çıktı zaten. Komple teorisi de değil. İradesine hakim olma kısmı senin benim için olabilir. Ben yaşımı başımı almışım. Para harcamadım üstelik para kazandım oyundan ama genç kardeşlerimiz var. Çok miktarda para harcıyorlar. Hiç bir şeyde elde ettikleri yok. Her şeyi geçtim oyun hep aynı. Sadece Yam yapıyorlar ve her sene sende para istiyorlar. Ben sadece uyarmak istedim. Yoksa bende hiç oynamıyor değilim. Bu sene almayacağım. Eaccess e eklensin oynarım arada bir. Parayı hak eden bir oyun değil. Firma oyuncusuna saygılı değil.

• Sanirim ps3 ten ps4 e geciw gibi olucak net bilgi sadece yukseltmeyle ilgili..ps4-ps5 arasi oynanmicak gerci bellide olmaz ea bin bu yuzden cok fazla yenilik koymamis olabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Para yatirmadim su ana kadar oyuna ve hicbirsey cikmadi hesaba gore veriyor ea buyuk olasilik ne kadar eskiyae o ksdar sansin azaliyor
    Oyun kesinlikle p2w standart normal oyuncular icin aksini inkar eden agir fanboy yada cok iyimserdir

Alıntıları Göster
    bence hesaba göre bir durum yok ben 2013 ten beri aynı hesabı kullanıyorum fifa 19 da 15k lık paketten mid gullit çıkardım bir sürü ismini hatırlayamadığım iyi oyuncuları da çıkardım fifa 20 de 2-3 tane ikon çıkardım iyi isimlerde çıkardım kısaca çıkacağı varsa çıkıyor

oyun evet p2w ama para harcamadan da çok güzel milyonluk kadrolar yapabiliyorsun oyunun 2.ayında benim arkadaşlarımın çok güzel kadroları vardı en az 3-4 milyonluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 22 Haziran 2020; 15:0:38 >

• quote:

bence hesaba göre bir durum yok ben 2013 ten beri aynı hesabı kullanıyorum fifa 19 da 15k lık paketten mid gullit çıkardım bir sürü ismini hatırlayamadığım iyi oyuncuları da çıkardım fifa 20 de 2-3 tane ikon çıkardım iyi isimlerde çıkardım kısaca çıkacağı varsa çıkıyor

oyun evet p2w ama para harcamadan da çok güzel milyonluk kadrolar yapabiliyorsun oyunun 2.ayında benim arkadaşlarımın çok güzel kadroları vardı en az 3-4 milyonluk

Alıntıları Göster
    Cpinslede actim odullerlede actim yok bana hibirsey cikmadi cok ilginc gerci ilk defa bu sene futu baya oynadim onceki seneler normal rivals oynardim
    Bir soru peki psn nin bolgesi nedir?buda etkiliyor olabilir bolge bolge sans orani vs belli olmaz ea nin

• turkopol kullanıcısına yanıt
    pc de oynuyorum ben şans meselesi ya tamamen bu sene bende az oynadım normalde mart mayısa kadar oynardım bu sene toty lere kadar oynadım
  • ps5 alırsak oradan fut takımımız ile devam edebilecek miyiz acaba?

arka sayfada varmış cevabı.ea devam edilebilecek demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashTrainer -- 25 Haziran 2020; 16:37:55 >
  • frostbite olarak çıkacaksa %90 almam
  • Fifa 21in pcye nextgen olarak gelmemesi tam bir saçmalık.

• Oyun motoru değişikliği yaptıkları için yeni bir şey beklemeyin.

Bunca bağımlısı varken Star warsa yapıldığı gibi bir protesto da olmaz.Piyasaya yeni adam akıllı bir futbol oyunun gelene kadar istedikleri gibi at koşturmaya devam edecekler.Biz de el mecbur oynayacağız bu lanet oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

xbox bölümüne yazdım burayada yazayım.

tam bir sömürü oyun.

Dostum ben FUT denen saçmalığı oynamıyorum. Değerli vaktimi o script'li ve pay 2 win yapıya harcayacak kadar gerizekâlı değilim çok şükür.

Oyun çıktıktan iki ay sonra Black Friday geliyor ve %40 / %50 gibi indirimlerle alıp offline maçlarla ve kariyerle vakit geçiriyorum.

FUT oynayanlara da üzülüyorum maalesef. Oyun, iyi oynayanın oyununa handikaplar eklerken kötü oynayan tarafa başarılı pas isabetleri, doğru koşular yapan oyuncular, hatta ve hatta direkt olaran oyuncunun koşu hızına bile etki ederek maçı oynatıyor.

Rezillik gerçekten.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.