Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.076
Cevap
41
Favori
230.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: naturklich81

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

İstisnasız her sene aynı şey oluyor; Oyunun ilk çıktığı hafta birçok kişi yerden yere vuruyor, hep alışılmadık ve ters gelen yönleri ön plana çıkarılıyor, ancak zamanla alıştıkça ve oyuna hakim oldukça Dualshock'lar ellerden düşmüyor

+1 katılıyorum
    ınsanlar yenılıklere çabuk alışamıyorlar. ornek verıyorum. fıfa bıranda tuş kombınasyonlarını degıstırse (ornegın şut tuşu ıle orta yapma tusunun yerını degıstırse) herkse bellı bır sure laf eder, alısamaz. ama bır sure sonra (hemde kısa bır sure sonra) herkes alışır ve şikayetler ortadan kalkar, online akar

volkan hocam oyunu aldın mı? ne zaman maç yapıyoruz?

almadım hocam henuz, yakında laıcam ınsallah, sabırsızlanıyorum bende artık, ınsanın fifa13 oynayası gelmıyo psıkolojık açıdan
    dun forumdan bı arkadasla oynadık fıfa13 , 3 mac sonra sıkılıp cıktık
    sende benı gozune kestırdın bakıyorum,

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

İstisnasız her sene aynı şey oluyor; Oyunun ilk çıktığı hafta birçok kişi yerden yere vuruyor, hep alışılmadık ve ters gelen yönleri ön plana çıkarılıyor, ancak zamanla alıştıkça ve oyuna hakim oldukça Dualshock'lar ellerden düşmüyor

+1 katılıyorum
    ınsanlar yenılıklere çabuk alışamıyorlar. ornek verıyorum. fıfa bıranda tuş kombınasyonlarını degıstırse (ornegın şut tuşu ıle orta yapma tusunun yerını degıstırse) herkse bellı bır sure laf eder, alısamaz. ama bır sure sonra (hemde kısa bır sure sonra) herkes alışır ve şikayetler ortadan kalkar, online akar

volkan hocam oyunu aldın mı? ne zaman maç yapıyoruz?

almadım hocam henuz, yakında laıcam ınsallah, sabırsızlanıyorum bende artık, ınsanın fifa13 oynayası gelmıyo psıkolojık açıdan
    dun forumdan bı arkadasla oynadık fıfa13 , 3 mac sonra sıkılıp cıktık
    sende benı gozune kestırdın bakıyorum,

yok abi nerde. pes olsa tamam da peste rakip bulamıyorum puan iyice yükselince sağlam adamlar gelir herhalde. şu an evde 5 deplasmanda 15 dümdüz gidiyoruz Baksana:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich81 -- 27 Eylül 2013; 11:42:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Denizmax

Arkadaşlar TR PSN'den pre-order'la alıp makinama indirdim. Şu anda aktif oldu mu ? TR PSN'den Pre-order'la alıp oynamaya başlayan arkadaşlar bilgilendirirse memnun oluruz..

Dün gece 1'de aktif oldu
  • Denizmax kullanıcısına yanıt
    evet aktif açıldı oynanabiliyor.
  • arkadaslar, PSN US ıle oyunu alan bırıne ortak olsam, oyunu ındırdıkten sonra TR hesabım ıle oynayabılıyormuyum?
  • Dün ilk maçımı yaptım , ilk iki maç biraz zorluk çektim, tuhaf geldi oyun bocaladım. Sonra oynadıkça yavaş yavaş alışmaya başladım. Tabii henüz fifa 13 deki form durumunda değilim ama zamanla alıştıkça daha da iyi olacağımı düşünüyorum.

Oyun bence gayet iyi ve çok keyif veriyor .

Volkan hocam bende bekliyorum almanı
  • quote:

arkadaslar, PSN US ıle oyunu alan bırıne ortak olsam, oyunu ındırdıkten sonra TR hesabım ıle oynayabılıyormuyum?

Oynarsin dostum siknti yok tek mesle yeterki oyunu psye indr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaslar, PSN US ıle oyunu alan bırıne ortak olsam, oyunu ındırdıkten sonra TR hesabım ıle oynayabılıyormuyum?

Oynayabilirsin hocam. Yalnız usa bölgesi olduğu için avrupa bölgesinde kişilerle online oynayabiliyor musun onu bilmiyorum. Bunu bir araştır. Alan birine mutlaka sor.
  • 2vs2 seassonsu deneyen var mı?hemen rakip buluyor mu sistem?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaaaantr

quote:

Oynayabilirsin hocam. Yalnız usa bölgesi olduğu için avrupa bölgesinde kişilerle online oynayabiliyor musun onu bilmiyorum. Bunu bir araştır. Alan birine mutlaka sor.

acıkcası TR ıle alırsam 150 TL, US ıle alırsam sanırım 60 dolar oluyor (yaklasık 120 TL) yanı 30 TL fazla vermeye gerek yok dıye dusunuyorum.
    Oynama konusunda sıkıntı olurmu acaba, deneyımlı arkadaslardan yardım beklıyorum. (yanı avrupalılar ıle oynamada, veya TR ıle alan arkadaslarla oynamada sıkıntı olurmu, yoksa hıcbır farkı yokmudur)

• arkadaş bişey sorduk cevap vermedınız
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Denizmax

Arkadaşlar TR PSN'den pre-order'la alıp makinama indirdim. Şu anda aktif oldu mu ? TR PSN'den Pre-order'la alıp oynamaya başlayan arkadaşlar bilgilendirirse memnun oluruz..

Dün gece 1'de aktif oldu

Eyvallah arkadaşlar sağolsun bilgilendirme için bol keyifli fifalar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

arkadaş bişey sorduk cevap vermedınız

baglantı kesılmıstır, sorun degıl, devam ettırın download'u. bıtınce sıkıntıssız oynarsın
  • İlk çıkan oyunlara herzaman önyargılı bakmamaya özen gösteririm. sonuçta oyun bir alışma süreci var. Ancak fifa 2014 bana ciddi derecede kötü bir oyun gibi geldi. 4 saat oynadım. Eksikleri çok oyun aşırı yavaşlamış resmen fifanın 2010 dan önceki serileri gibi olmuş. Üzerinde hiç kafa yormamışlar gibi geldi bana. Sanırım pe almadığıma pişman olacağım gibi. Çünkü pes de oynadım anki pes bu sene ciddi derecede iyi gibi geldi. En azından pesde oyun hızı diye yavaş orta hızlı gibi seçenekler var 3d var oyuncuların yüzleri daha gerçeğe benziyor. Gerci bu benzeme olayı cok önemli değil bnim için .öncelik oynanabilirik ve gerçekçlik. Orta gol sorunu tüm 2013 deki gibi devam ediyor hatta dahada belirgin diyebilirim. Paslar cok yavaş gidiyor ulaşmıyor biraz da hızlı basınca top giderek hızlanıyor ve muhtemelen dışarıya acıkıyor. Çok kombinasyonlu goller attım ama sanki gollerin kaleye giriş ve topların kaledeki hareketleri tekdüze gibi geldi bana.Sanırım fifa 2011-12-13 serilerindeki başarıya bayağı doymuş.Pes sanırım geride kaldığının farkın varmış olacakkii bu sene daha iyi gibi geliyor. Günceleme filan ile düzeltilecek işler değil bıunlar fizik motoru iyi geliştirilmemiş. bu yüzden ileriye dönükt cok beklenti çinde olmama lazım ama yinede bir defa aldık ve herşeye rağmen keyfini sürmeye çalışalım en azından. ama yoğun olarak fifa 2013oynayacagım kesin artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girayhan1 -- 27 Eylül 2013; 12:03:29 >

• Oyunun zorluk seviyelerinde bir gariplik var. Kariyer modda Milan ı aldım. Bütün Fifa oyunlarında Profesyonel seviyesinde oynarım.Yine öyle başladım. İlk maç Cagliari 4-0 sonra şampiyonlar ligi Ajax 5-1 yendim. Biraz basit geldi ve ilk defa World Class oynayayım dedim rakip Napoli maçı 2-0 kaybettim. Ama kafa kafaya oynadım. Bologna maçı facia oldu 4-0 kaybettim. 2 seviyenin arasında uçurum var. Nasıl oynasam bilemedim.

• quote:

quote:

baglantı kesılmıstır, sorun degıl, devam ettırın download'u. bıtınce sıkıntıssız oynarsın

ama dun tamamen dolmuştu oyun sonra kur dedım olmadı. tamamen yüklenmiştii yani.
  • baslatma tarihinden once kullanılamaz hatası aldıgım oyun. daha ne kadar bekleyeceğiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silentfurious

Oyunun zorluk seviyelerinde bir gariplik var. Kariyer modda Milan ı aldım. Bütün Fifa oyunlarında Profesyonel seviyesinde oynarım.Yine öyle başladım. İlk maç Cagliari 4-0 sonra şampiyonlar ligi Ajax 5-1 yendim. Biraz basit geldi ve ilk defa World Class oynayayım dedim rakip Napoli maçı 2-0 kaybettim. Ama kafa kafaya oynadım. Bologna maçı facia oldu 4-0 kaybettim. 2 seviyenin arasında uçurum var. Nasıl oynasam bilemedim.

Ben geçen sene Legendary'de ve hatta Ultimate zorlugunda bir şekilde kazanıyordum yani öyle aman aman kasmıyordum ama bu sene Legendary gerçekten acayip zor olmuş CPU bildiğiniz insan gibi oynuyor oldukça seri.

PES'de tam tersi o kadar oynamama rağmen Superstar seviyesinde 2-3 atıyordum takımlara
  • quote:

quote:

quote:

ama dun tamamen dolmuştu oyun sonra kur dedım olmadı. tamamen yüklenmiştii yani.

sımdı ne durumda? yuklemeye devam edıyorumu?
  • arkadaşlar online maçta oyuncunun üstünde psn ismim yazıyor,ben pes deki gibi oyuncuların isminin yazmasını istiyorum bu mümkün mü acaba?
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.