Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.077
Cevap
41
Favori
230.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi gozunuz aydın beyler TR PSN açılmış bekliyoruz oyuna yalnız guncelleme gelmezse fifa 2015'e tüm DH Fifa hasta girer tobe tobe 22 sut atmışım 1 golum var adamın 3 şutu var 3ude kanatttan gelıp orta açıp gol attı çıldırdım :D
  • Çıldıracam hala net bişey bilmiyorum. Hangi hesaptan girecem nasıl yapacam. Yeni actıgımız hesap nolacak. Yeni actıgımız hesabı kullanmayacaksam ben önceki hesabımdan kullanacaksam birde kardeşlik yaptıgım arkadas kullanacak edecek 3 kullanıcı nasıl olacak bu
  • Online oynamaya başladığım andan beri bende aynı dertlerden muzdaribim kardeşim. Ağzına sağlık, söylenecek herşeyi söylemişşsin. Nefret ettim yeminle oyundan. Arkadaş bir futbolcu 2 metre düzgün pas atamıyor, hantallık desen ayrı bir dert. Demoyu oynadığımda çok umutlanmılştım. Ama takke düştü kel göründü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jigsaw79 -- 27 Eylül 2013; 1:52:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Girdim oyuna. Hayırlı olsun.
  • Bir arkadasla kullanmadigimiz TR PSN hesabimizdan ön siparisle fifa 14'ü aldik. Ikimizin de ana hesaplar UK PSN.

Ön sipariste hediye gelen 4 gold packi acma sansimiz var mi ? Satin aldigimiz hesaptan kendi ea sports hesabimizla girmek mi gerekir? Tesekkürler.
  • Kardeşlik yapan arkadaşlar şu arkadaşa bi yardım edın la adam ıkı saattır yardım beklıyor.
  • Çok tuhaf. Satın alınmış oyun şu anda Store'da gözükmüyor, tekrar satın alma ekranı çıkıyor. Böyle bir durumla daha önce karşılaşan oldu mu arkadaşlar?
  • Online mac nerden yapiyoruz bulamadim oyunda yardım.

• Herkes kendi derdine düştü Allah sonunu hayretsin forum forumluktan cıkmış
  • unranked head to head candır
  • Oyunun fifa 13 ile alakali yok. Yavaslamis. Baska bir oyun cikmis ortaya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: girayhan1

Çıldıracam hala net bişey bilmiyorum. Hangi hesaptan girecem nasıl yapacam. Yeni actıgımız hesap nolacak. Yeni actıgımız hesabı kullanmayacaksam ben önceki hesabımdan kullanacaksam birde kardeşlik yaptıgım arkadas kullanacak edecek 3 kullanıcı nasıl olacak bu

Olay hesap degil 2 farkli konsol olmali

• quote:

Herkes kendi derdine düştü Allah sonunu hayretsin forum forumluktan cıkmış

Oyunun satın alınmış olduğu psn hesabı iki makinada da herhangi bir kullanıcıya tanımlanmış ve login olmuş olmalı.

Daha sonra o iki makinadaki tüm kullanıcılara oynayabileniz gerrk, geçen sene biz böyle Yapmıştk

• quote:

Çıldıracam hala net bişey bilmiyorum. Hangi hesaptan girecem nasıl yapacam. Yeni actıgımız hesap nolacak. Yeni actıgımız hesabı kullanmayacaksam ben önceki hesabımdan kullanacaksam birde kardeşlik yaptıgım arkadas kullanacak edecek 3 kullanıcı nasıl olacak bu

Kardeşlik olayını şu şekilde anlatmaya çalışayım:

Yeni bir PSN açıp o hesap üzerinden oyunu bir kişi satın alıyor.

Oyunun satın alındığı bu hesap sadece oyunu yüklemek (ve FIFA gibi erken indirilen oyunların anahtar dosyasını indirerek oyunu aktive etmek) için kullanılıyor.

Bu hesap, maksimum iki Playstation üzerinde etkinleştirilebiliyor. Yani oyunu satın alan kişi, bir arkadaşıyla hesap bilgilerini paylaşabilir ve bu ortak olunan arkadaş da kendi cihazında bu hesaba giriş yaparak hesaba cihazını tanıtmış olur. Bundan sonra üçüncü bir cihazda bu hesap kullanılamaz. Ancak bir cihazda hesap deaktive edilip silinirse başka bir cihaza tanıtılabilir.

Playstation Store ile ilgili işlemler tamamlandıktan sonra, oyun, hesabın tanındığı cihaz üzerindeki başka herhangi bir hesap ile oynanabilir. Oyunu oynayacağın hesap henüz açılan veya eskiden açılmış bir hesap olabilir, hiç fark etmez.

• ps3 pre order ların gold packlerini otomatik vermiyor mu, veriyor da bana mı çıkmadı ya da edinmek için ne yapacağız bir anlatın hele gençler, aydınlatın beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

Online mac nerden yapiyoruz bulamadim oyunda yardım.

+1

• kontratak kardeş sağolasın işte net cevap bu. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS13

Gozumden uyku akiyor.Sabah 7de kalkip ise gidicem ama yazmazsam olmaz.

Ben Fifa'ya 2010 World cup ile gecmis, o saatten beri de oynayan adamim.Ilk oynadigim fifa oyunu Fifa 94'dur.Fifa 13 ugruna arkadaslarimi, sevgilimi sattigim ise gitmedigim olmustur.

Ama bana bu sene oyunun bu hale gelecegini biri soylese asla inanmazdim.EA'e gidip yapabileceginiz en kotu fifayi yapin deseler ancak ortaya boyle bir rezalet cikabilirmis.

Oyun iskence cektirmek uzerine kurulu.

Ne calim var, ne kivraklik var, ne pas var.Hantal, aciz bir oyun.

Herkesin ovdugu sutlarin tek olayi adam gerilmeden vursa bile 120 km hizla gidiyor olmasi.

First touch ayagina sacma sacma top kayiplari.

Atilan paslarin iki adam ondeki oyuncuya ulasmamasi.

Her ortaya vurulan kafanin gol olmasi.

Oyun kurma diye biseyin yok edilmis ve oyunun tum guzelligini yikmis olmasi.

Kanat oyuncularinin dedem gibi hareket edip top kaptirmasi.

Oyuncularin ayagina carpan toplarin birden hizlanip sacma yerlere gitmesi.

Vs vs vs.

Bu sene oynadigim para verdigim bu fifa ciddi soyluyorum ki oynadigim en kotu futbol oyunudur.

3.macta 90dk dayanamayip ps'i kapattim.

Yarin isten gelince sakin kafayla 3-4 mac daha yapacagim ama fikrimin degisecegini sanmiyorum.

Fifa 2013 simulasyon, Fifa 2014 Oyun.Hem de insani cildirtan, aciz, hissiz bir oyun.Bu kadar net.

hocam merhabalar öncelikle

bende sizin gibi 2010da gectım ama fifa2010 ile. Oyun kesinlikle rezalet. Bu sene sanmıyorum ki kimse pes'ten fifa'ya geçsin. Oyun zaman kaybından başka bişey değil. Çalım atamıyoruz , akıcı paslaşamıyorum. Adamlar devamlı offside'da her maç 5-6dan aşağı offside olmuyor. gerçekci yapıcaz diye oynanabilirlik kalkmış.

online kısmına gelicek olursak atan yatıyor üstüne , kendide biliyor defansive alırsam gol yemem ki öylede oluyor 1-0 bitiyor ve yeniliyorum. ilk golu ben atarsam +7 oluyor. samimi soyluyorum bi tane benim gibi gol atıp ustune yatmayan adam gormedım hepsi mal. sankı gercek hayatta 3 puan alıyorsun

kuzenle oynadık baya bi us'den aldıgımız için 2 gün once açıldı. ilk sezonu atladık yani 5-6 maç yaptık. sevmedik ama devam ettik. 2. sezonu atladık bu oyun olmuş sanırım dedik. 3 sezonu atlamak uzereydık bu oyun tam bı zaman kaybı düşüncesi oluştu bizde.

illa futbolsuz yapamıyorum diyorsan hocam , barca'yı dene onca takımı denedik tek barça'da ağzımızı bozmadık

türkiye ligide yok zaten çekemem ben böyle çile , misler gibi gtaV'mi oynarım çok daha iyi...

herkes beğenmiş nasıl olurda beğenirler anlamıyorum ama saygı duyuyorum yapcak bişey yok sonuçta Pes'ten iyi futbol oynıcam ben diyende fifa oynamalı..

edit ; ben fifa13ude begenmemiştim zaten ama oynanabilirlik felan iyidi genede. şu oyunu gordukten sonra fifa13e tapıyorum. ps3un en iyi fifa'sı fifa2011di. world cup'ında yeri farklı cok kalitteliydi ama ara oyundu sonucta o yuzden fifa11 dıyorum. ısıt ısıtıp onumuze koydukca bozdu oyun. en sonda fifa14de patladı. adamlar ne yapcaklarını sasırmıslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaboy -- 27 Eylül 2013; 4:16:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

quote:

Orijinalden alıntı: RS13

Gozumden uyku akiyor.Sabah 7de kalkip ise gidicem ama yazmazsam olmaz.

Ben Fifa'ya 2010 World cup ile gecmis, o saatten beri de oynayan adamim.Ilk oynadigim fifa oyunu Fifa 94'dur.Fifa 13 ugruna arkadaslarimi, sevgilimi sattigim ise gitmedigim olmustur.

Ama bana bu sene oyunun bu hale gelecegini biri soylese asla inanmazdim.EA'e gidip yapabileceginiz en kotu fifayi yapin deseler ancak ortaya boyle bir rezalet cikabilirmis.

Oyun iskence cektirmek uzerine kurulu.

Ne calim var, ne kivraklik var, ne pas var.Hantal, aciz bir oyun.

Herkesin ovdugu sutlarin tek olayi adam gerilmeden vursa bile 120 km hizla gidiyor olmasi.

First touch ayagina sacma sacma top kayiplari.

Atilan paslarin iki adam ondeki oyuncuya ulasmamasi.

Her ortaya vurulan kafanin gol olmasi.

Oyun kurma diye biseyin yok edilmis ve oyunun tum guzelligini yikmis olmasi.

Kanat oyuncularinin dedem gibi hareket edip top kaptirmasi.

Oyuncularin ayagina carpan toplarin birden hizlanip sacma yerlere gitmesi.

Vs vs vs.

Bu sene oynadigim para verdigim bu fifa ciddi soyluyorum ki oynadigim en kotu futbol oyunudur.

3.macta 90dk dayanamayip ps'i kapattim.

Yarin isten gelince sakin kafayla 3-4 mac daha yapacagim ama fikrimin degisecegini sanmiyorum.

Fifa 2013 simulasyon, Fifa 2014 Oyun.Hem de insani cildirtan, aciz, hissiz bir oyun.Bu kadar net.

hocam merhabalar öncelikle

bende sizin gibi 2010da gectım ama fifa2010 ile. Oyun kesinlikle rezalet. Bu sene sanmıyorum ki kimse pes'ten fifa'ya geçsin. Oyun zaman kaybından başka bişey değil. Çalım atamıyoruz , akıcı paslaşamıyorum. Adamlar devamlı offside'da her maç 5-6dan aşağı offside olmuyor. gerçekci yapıcaz diye oynanabilirlik kalkmış.

online kısmına gelicek olursak atan yatıyor üstüne , kendide biliyor defansive alırsam gol yemem ki öylede oluyor 1-0 bitiyor ve yeniliyorum. ilk golu ben atarsam +7 oluyor. samimi soyluyorum bi tane benim gibi gol atıp ustune yatmayan adam gormedım hepsi mal. sankı gercek hayatta 3 puan alıyorsun

kuzenle oynadık baya bi us'den aldıgımız için 2 gün once açıldı. ilk sezonu atladık yani 5-6 maç yaptık. sevmedik ama devam ettik. 2. sezonu atladık bu oyun olmuş sanırım dedik. 3 sezonu atlamak uzereydık bu oyun tam bı zaman kaybı düşüncesi oluştu bizde.

illa futbolsuz yapamıyorum diyorsan hocam , barca'yı dene onca takımı denedik tek barça'da ağzımızı bozmadık

türkiye ligide yok zaten çekemem ben böyle çile , misler gibi gtaV'mi oynarım çok daha iyi...

herkes beğenmiş nasıl olurda beğenirler anlamıyorum ama saygı duyuyorum yapcak bişey yok sonuçta Pes'ten iyi futbol oynıcam ben diyende fifa oynamalı..

edit ; ben fifa13ude begenmemiştim zaten ama oynanabilirlik felan iyidi genede. şu oyunu gordukten sonra fifa13e tapıyorum. ps3un en iyi fifa'sı fifa2011di. world cup'ında yeri farklı cok kalitteliydi ama ara oyundu sonucta o yuzden fifa11 dıyorum. ısıt ısıtıp onumuze koydukca bozdu oyun. en sonda fifa14de patladı. adamlar ne yapcaklarını sasırmıslar

Beyler ben fifa 97 de basladim fifa 06 ya kadar da fifa serisinde oynadim daha sonra pes'e gectim fakat 2010 WC'da fifaya donus yaptim.2010 dan 2013 e kdr cikan Wc,euro serileri dahil olmak uzere hepsini oynadim ve her yeni cikan fifa serisine ufak sitemlerim oldu ama oylede boylede alisip oynadim..

simdi 4.5 saattir 2014 oynuyorum yeni kapattim ps3 u ,izlenimlerime gelirsek suan ellerim agriyor ben fifa serisine dribling olayi icin gecmis bir adam olarak Galatasaray'la bir macimda bruma ile 92 kusur speedli (yanlis hatirlamiyorsam) bir adamla yaldir yaldir kornel bayraginin oraya gidip oradan iceri gecip drogbaya birakirim dusuncesindeyken birde ne goreyim adam arkasina donemiyor hayir 92 speed olayida yalan oldu agir defans oyuncusu geldi aldi topu bu sadece bir ornek oyundaki herkes bu sekilde donemiyor

benim en buyuk silahimdir suratli LW ve Rw lerle yilan gibi kivrilip iceri pas atma olayim fakat fifa 14 de bu dedigim olay neredeyse kaybolmus durumda vede L1 ucgenler evlere senlik sekilde geciyor teke tek kaliyorlar...

ilk kez bir fifa oyununa alisamayacagimi dusunuyorum beni cildirtti oyun bu hantallik hic bir fifada yoktu nereden cikti anlayamadim umarim bilmedigimiz bir tusu falan vardir veya nebilim bir patch falan gelirde duzelir yoksa oyunu oynamak hakikatten oldukca zor....,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seytantuylu-tr -- 27 Eylül 2013; 5:52:09 >

• arkadaşlar acil cevap verebilirmisiniz arkadaşa yeni hesap açıp tr den oyunu aldık once oyunu onun mu açması gerekiyor kendi makinesinde
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.