DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı'
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.077
Cevap
47
Favori
219.190
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      477 Mesaj
      27 Eylül 2013 05:47:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

Alıntıları Göster

hocam merhabalar öncelikle

bende sizin gibi 2010da gectım ama fifa2010 ile. Oyun kesinlikle rezalet. Bu sene sanmıyorum ki kimse pes'ten fifa'ya geçsin. Oyun zaman kaybından başka bişey değil. Çalım atamıyoruz , akıcı paslaşamıyorum. Adamlar devamlı offside'da her maç 5-6dan aşağı offside olmuyor. gerçekci yapıcaz diye oynanabilirlik kalkmış.

online kısmına gelicek olursak atan yatıyor üstüne , kendide biliyor defansive alırsam gol yemem ki öylede oluyor 1-0 bitiyor ve yeniliyorum. ilk golu ben atarsam +7 oluyor. samimi soyluyorum bi tane benim gibi gol atıp ustune yatmayan adam gormedım hepsi mal. sankı gercek hayatta 3 puan alıyorsun

kuzenle oynadık baya bi us'den aldıgımız için 2 gün once açıldı. ilk sezonu atladık yani 5-6 maç yaptık. sevmedik ama devam ettik. 2. sezonu atladık bu oyun olmuş sanırım dedik. 3 sezonu atlamak uzereydık bu oyun tam bı zaman kaybı düşüncesi oluştu bizde.

illa futbolsuz yapamıyorum diyorsan hocam , barca'yı dene onca takımı denedik tek barça'da ağzımızı bozmadık

türkiye ligide yok zaten çekemem ben böyle çile , misler gibi gtaV'mi oynarım çok daha iyi...

herkes beğenmiş nasıl olurda beğenirler anlamıyorum ama saygı duyuyorum yapcak bişey yok sonuçta Pes'ten iyi futbol oynıcam ben diyende fifa oynamalı..

edit ; ben fifa13ude begenmemiştim zaten ama oynanabilirlik felan iyidi genede. şu oyunu gordukten sonra fifa13e tapıyorum. ps3un en iyi fifa'sı fifa2011di. world cup'ında yeri farklı cok kalitteliydi ama ara oyundu sonucta o yuzden fifa11 dıyorum. ısıt ısıtıp onumuze koydukca bozdu oyun. en sonda fifa14de patladı. adamlar ne yapcaklarını sasırmıslar

Beyler ben fifa 97 de basladim fifa 06 ya kadar da fifa serisinde oynadim daha sonra pes'e gectim fakat 2010 WC'da fifaya donus yaptim.2010 dan 2013 e kdr cikan Wc,euro serileri dahil olmak uzere hepsini oynadim ve her yeni cikan fifa serisine ufak sitemlerim oldu ama oylede boylede alisip oynadim..

simdi 4.5 saattir 2014 oynuyorum yeni kapattim ps3 u ,izlenimlerime gelirsek suan ellerim agriyor ben fifa serisine dribling olayi icin gecmis bir adam olarak Galatasaray'la bir macimda bruma ile 92 kusur speedli (yanlis hatirlamiyorsam) bir adamla yaldir yaldir kornel bayraginin oraya gidip oradan iceri gecip drogbaya birakirim dusuncesindeyken birde ne goreyim adam arkasina donemiyor hayir 92 speed olayida yalan oldu agir defans oyuncusu geldi aldi topu bu sadece bir ornek oyundaki herkes bu sekilde donemiyor

benim en buyuk silahimdir suratli LW ve Rw lerle yilan gibi kivrilip iceri pas atma olayim fakat fifa 14 de bu dedigim olay neredeyse kaybolmus durumda vede L1 ucgenler evlere senlik sekilde geciyor teke tek kaliyorlar...

ilk kez bir fifa oyununa alisamayacagimi dusunuyorum beni cildirtti oyun bu hantallik hic bir fifada yoktu nereden cikti anlayamadim umarim bilmedigimiz bir tusu falan vardir veya nebilim bir patch falan gelirde duzelir yoksa oyunu oynamak hakikatten oldukca zor....,

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Psn: Seytantuylu-tr
    • Yüzbaşı
      333 Mesaj
      27 Eylül 2013 08:22:58
      arkadaşlar acil cevap verebilirmisiniz arkadaşa yeni hesap açıp tr den oyunu aldık once oyunu onun mu açması gerekiyor kendi makinesinde

• Yarbay
      2368 Mesaj
      27 Eylül 2013 08:36:50
      quote:

Orijinalden alıntı: canelka

arkadaşlar acil cevap verebilirmisiniz arkadaşa yeni hesap açıp tr den oyunu aldık once oyunu onun mu açması gerekiyor kendi makinesinde

Hayir kimin once actiginin onemi yok.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      27 Eylül 2013 08:41:06
      quote:

Orijinalden alıntı: seytantuylu

Alıntıları Göster

Beyler ben fifa 97 de basladim fifa 06 ya kadar da fifa serisinde oynadim daha sonra pes'e gectim fakat 2010 WC'da fifaya donus yaptim.2010 dan 2013 e kdr cikan Wc,euro serileri dahil olmak uzere hepsini oynadim ve her yeni cikan fifa serisine ufak sitemlerim oldu ama oylede boylede alisip oynadim..

simdi 4.5 saattir 2014 oynuyorum yeni kapattim ps3 u ,izlenimlerime gelirsek suan ellerim agriyor ben fifa serisine dribling olayi icin gecmis bir adam olarak Galatasaray'la bir macimda bruma ile 92 kusur speedli (yanlis hatirlamiyorsam) bir adamla yaldir yaldir kornel bayraginin oraya gidip oradan iceri gecip drogbaya birakirim dusuncesindeyken birde ne goreyim adam arkasina donemiyor hayir 92 speed olayida yalan oldu agir defans oyuncusu geldi aldi topu bu sadece bir ornek oyundaki herkes bu sekilde donemiyor

benim en buyuk silahimdir suratli LW ve Rw lerle yilan gibi kivrilip iceri pas atma olayim fakat fifa 14 de bu dedigim olay neredeyse kaybolmus durumda vede L1 ucgenler evlere senlik sekilde geciyor teke tek kaliyorlar...

ilk kez bir fifa oyununa alisamayacagimi dusunuyorum beni cildirtti oyun bu hantallik hic bir fifada yoktu nereden cikti anlayamadim umarim bilmedigimiz bir tusu falan vardir veya nebilim bir patch falan gelirde duzelir yoksa oyunu oynamak hakikatten oldukca zor....,

bunun sebebi next genin çıkacak olması next gende müthiş bir esneklik var bu oyunu eksik yapmak zorundalar yoksa kimse ng almaz

|
      |

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      27 Eylül 2013 08:47:11
      quote:

Orijinalden alıntı: RS13

Alıntıları Göster

Hayir kimin once actiginin onemi yok.

sabah giriş yapmaya çalıştığımda fifa early access olmuştu oyun menude yazan girmeye çalıştığımda ise psn e yönlendiriyordu neden acaba oyun sepette gözüküyor ama alımmamış gözüküyor

|
      |

• Binbaşı
      1070 Mesaj
      27 Eylül 2013 09:18:29

güncelleme beklemeyin bence , çünkü saçmalıgı değiştirmeleri için yep yeni bi dribbling motoru felan yapmaları lazım. daha da ps3e ugrasmazlar hatta bu sene fifadan umıdım yok gibi 3 tane oyunu cıkıcak. hiç birine ozen gostermicek klasik ea :))

|
      |
      seytantuylu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      12847 Mesaj
      27 Eylül 2013 09:25:03
      oyun iyi mi arkadaşlar? alınır mı? yoksa fifa 13 ile aynı mı?
      edit: gerçi burası ps galiba. benim konsol xbox.

|
      |

• Yüzbaşı
      555 Mesaj
      27 Eylül 2013 09:26:34
      Gençler beni burada tanıyan tanır hem pesi hem fifayı oynarım sürekli. Ama doğrusunu söylemek gerekirse bu yıl pes yeni motoruyla animasyon ve hareketlerin gerçekçiliği bakımından baya önde. Ama tabii ki lisans, online modlar, stad atmosferi ve diğer tüm konularda fifanın krallığı devam ediyor.

PSN: TR_serdar
    • Yüzbaşı
      813 Mesaj
      27 Eylül 2013 09:41:18
      Japon 3 den beri ps1-ps2-ps3 tüm pes serilerini oynadım,FİFA 11 den itibaren de fifa ya geçtim her anlamda pesten kat kat iyi ve fifa nın pesten artık 3,4 gömlek üstün olduğu da aşikar,hatta tartışılmayacak bir konu, biraz oyundan anlayan bunu kavraya bilir.Yıllarca futbol oyunu oynayan biri olarak böyle düşünüyorum
      Fifa 14 ü spottan erkenden alanlardanım,dün oynadığım online maçlarda kafa gollerinin çok kolay olması can sıkıyor diyebilirim,bunuda güncellemeyle çözecekler diye düşünüyorum.Oyunun hızı çok muazzam keyif veriyor oynarken,şutlar,skillsler genel itibariyle her şey çok iyi oyunda.

|
      |

PSN: OO_TURKEYY_OO
    • Yüzbaşı
      883 Mesaj
      27 Eylül 2013 09:41:33
      beyler selam dun oyunu ındırdım

ama nasıl ındırdım bılmıyorum psn storeda bı fıfa 2014 yazıyor bıde upragede mı ne yazıyor sanırım once fıfa 2014 ındır dedım sonra upragede ındır dedım hatırlamıyorm upragede cabuk ınen bişey hemen ındı kuruldu dedı sonra oyunun gerı kalan kısmı yüzde yüz indi

oyun bolumune sadece 6 kb yazan dosya geldi kur dedim işlem hatası falan yazdı 9 gb ındrıdıgım oyun ne gozüktü nede sıstemde yer kapladı bende 6 kb lık sildim baştan yüklemeye başladım

sabah uyandım bı baktım yüzde 36 da durmuş tekrar devam et dedim devam ediyordu

biyerde bi hata mı yapıyorum ????? daha evvelden psnden cok oyun ındırdım ps3 e hıc hata mata yaşamamıştım

bi yardımcı olun :-) yılların pescisiyiz bu yıl fifaya dönelim dedik :-)

psn kardeşligi ile bi arkadaşla aldık oyunu :-)o ındırdı kurdu

yok mu psn den ındıren falan sorun mu var bende mı sıkıntı :(888

|
      |

• Teğmen
      175 Mesaj
      27 Eylül 2013 10:00:16
      quote:

Orijinalden alıntı: chaot1c

Bir arkadasla kullanmadigimiz TR PSN hesabimizdan ön siparisle fifa 14'ü aldik. Ikimizin de ana hesaplar UK PSN.

Ön sipariste hediye gelen 4 gold packi acma sansimiz var mi ? Satin aldigimiz hesaptan kendi ea sports hesabimizla girmek mi gerekir? Tesekkürler.

Yok mu bilginiz arkadaslar, psn üzerinden kardeslikle alan da cok var okudugum kadariyla.

|
      |

• Yüzbaşı
      414 Mesaj
      27 Eylül 2013 10:07:35
      quote:

Orijinalden alıntı: naturklich81

Gençler beni burada tanıyan tanır hem pesi hem fifayı oynarım sürekli. Ama doğrusunu söylemek gerekirse bu yıl pes yeni motoruyla animasyon ve hareketlerin gerçekçiliği bakımından baya önde. Ama tabii ki lisans, online modlar, stad atmosferi ve diğer tüm konularda fifanın krallığı devam ediyor.

Yok dostum ya saka mi yapiosun pes resmen atari oyunu gibi olmus

|
      |

• Yüzbaşı
      702 Mesaj
      27 Eylül 2013 10:08:08
      Oyun süper değil ama yine de iyi.. Artık arcade tarzındaki futbol oyunları bitti. Oyuncuyla 360 dönelim, driplingle sürkilase edelim dönemleri sona erdi. Oynanış gerçeğe yakın ama yeterli değil. Bu oyun tamamen bir geçiş oyunu ancak en kısa zamanda orta kafa gol sorununa güncelleme gelmeli..

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      27 Eylül 2013 10:18:32
      Beyler update gelicek rahat olun

|
      |

• Yarbay
      4528 Mesaj
      27 Eylül 2013 10:30:38
      Arkadaşlar herkes bi şey demiş oyun hakkında evet 13 daha iyiydi gibi...
      14 de adamın ayağına top geliyo iki dribling yapamıyom kolay kalıyorlar topu ve adam çok haraketli bi yönw doğru adamı sürdüğümde ayağından çok açıyo gibi geldi bana sanki demo daha iyiydi

|
      |

2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery |
      |Full HD 1920 x 1080 IPS LCD | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160 | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera |
    • Binbaşı
      1783 Mesaj
      27 Eylül 2013 10:33:03
      Bugun girdim yinenbu icerik tarihinden once baslatilamaz fln dedi bende hesap ayarlardindan on siparisi iptal edip storeden yeniden aldim hâlâ sorun yasayan varsa ben boyle duzelttim

|
      |

psn:sametbaggio
    • Binbaşı
      1346 Mesaj
      27 Eylül 2013 10:49:39
      İstisnasız her sene aynı şey oluyor; Oyunun ilk çıktığı hafta birçok kişi yerden yere vuruyor, hep alışılmadık ve ters gelen yönleri ön plana çıkarılıyor, ancak zamanla alıştıkça ve oyuna hakim oldukça Dualshock'lar ellerden düşmüyor

PSN: Ozi1907CLG

• Yüzbaşı
      919 Mesaj
      27 Eylül 2013 11:02:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

İstisnasız her sene aynı şey oluyor; Oyunun ilk çıktığı hafta birçok kişi yerden yere vuruyor, hep alışılmadık ve ters gelen yönleri ön plana çıkarılıyor, ancak zamanla alıştıkça ve oyuna hakim oldukça Dualshock'lar ellerden düşmüyor

+1 katılıyorum
      ınsanlar yenılıklere çabuk alışamıyorlar. ornek verıyorum. fıfa bıranda tuş kombınasyonlarını degıstırse (ornegın şut tuşu ıle orta yapma tusunun yerını degıstırse) herkse bellı bır sure laf eder, alısamaz. ama bır sure sonra (hemde kısa bır sure sonra) herkes alışır ve şikayetler ortadan kalkar, online akar

Diecast (Model Araba) Meraklılarına
    • Yüzbaşı
      849 Mesaj
      27 Eylül 2013 11:06:06
      En iyi 3,5 ve 4 yıldız seri,dirençli takımlardan örnek verebilirmisiniz yeni keşfettiğiniz.

|
      |

• Yüzbaşı
      481 Mesaj
      27 Eylül 2013 11:12:36
      o topa vurulunca çıkan ses nasıl bir ses öyle topa değil sanki tenekeye vuruyormuşuz gibi bir ses çıkıyor,
      oyun benim içinde biraz hayal kırıklığı oldu, özellikle çim felaket resmen halı saha görüntüsü var, oyun sanki bazı yönlerden ilermemiş de geriye gitmiş gibi geldi

|
      |

Ne zaman öleceğimiz önemli değildir, önemli olan nasıl öleceğimizdir. Bize düşen şerefimizle ölmektir.
      Psn: pashaoglu
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.