Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.077
Cevap
41
Favori
230.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu ana kadar ps3 tarihinde oynadığım en iyi fifa bu olmuş, hep aradığım ozelliklerdi bu yavaşlık, düşünerek oyun, zor paslasmalar ve ağırlastirilmis top, çok keyifli çok güzel.
    oyunu düşünerek ve yavaş oynayanlar sevecek sanıyorum, lakin ezbere oynanis bitmiş, yaldir yaldir koşanlar ise doğal olarak üzülecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Alt tarafı oyun oynuyucaz hocam Milli takıma futbolcu seçmiyoruz.

Direk defanstan forvete hızlıca çıkıp hemen geriye tak tak ayags pas atıp defansı boşaltma taktiği böylece son buldu çünkü bunu engelleyebilmek imkânsızdı belki karşılaşmissinizdir böyle oynayanlar ile.

• Fifa 13 ile klasikleşen kalabalık defans, kontra atak organizasyonları Fifa 14 ile son bulacak gibi gözüküyor ve bunun yerine artık kanat atakları ve derinlemesine ara paslar alacak, kesin olan ise herkes kanatlardan yardıracağı 3'lü defans oynamak bu anlamda intihar gibi gözüküyor, kanatları boş bırakmamak lazım redbull reklamı aklıma geldi
  • Aldik oyunu hadi hayirlisi :)
  • Arkadaşlar hediye packler hakkında bir bilgisi olan varmı, araştırıyorum kimse birsey bilmiyor? Birde eztra mac coınsi veriyordu ama şuan gözükmüyor hic bir sekilde..
  • Arkadaslar yukarad sordum ama bilen yok galiba

Arkadaslar bir sorum olucak fifa 13 de kariyer modda 3 kisi oynadıgımızda bize adam sectiriyordu. Ama 14 de direk maca girip 3 kisiyede butun takımı veriyor. Herkes tek adam olması icin ne yapmamız lazım bilen varmı
  • Bisi diyecegim arkadaslar, ben oyunu aldim simdi kardeslik yapacagim bir arkadasimla. Ben log out yaptiktan sonra, hesabimdan girip indirecek arkadasim da sadece o kadar degil mi ?
  • teknosada fiyatı 200 tl oha be

• GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Evet öyle hatta indirme bitinceye kadar senin hesabında durması gerekmiyor, senin hesabın ile online olup Fifa 14'ü indirme işlemini başlattıktan sonra ps3'ün ana ekranını gelip indirmeyi durdurup kendi hesabından giriş yaparak oyunu indirmeyi devam ettirebilir, bu şekilde sende onun oyunu komple indirmesini beklemene gerek kalmadan rahat rahat online oyununu oynayabilirsin
  • Şu orta-kafa olayını çözsünler ama eski serilerdeki gibi de olmasın. İkisinin ortası ideal bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxpashaxx

Evet öyle hatta indirme bitinceye kadar senin hesabında durması gerekmiyor, senin hesabın ile online olup Fifa 14'ü indirme işlemini başlattıktan sonra ps3'ün ana ekranını gelip indirmeyi durdurup kendi hesabından giriş yaparak oyunu indirmeyi devam ettirebilir, bu şekilde sende onun oyunu komple indirmesini beklemene gerek kalmadan rahat rahat online oyununu oynayabilirsin

cok sag ol tesekkurler :)
  • Oyun 2012'e göre daha da zevkli bir hal almış bence. Pes 2013'e göre parasını çok daha fazla hak ediyor. Drogba acımıyor bu arada, adamı harbi sağlam yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return of the jedi -- 27 Eylül 2013; 15:47:29 >
  • full sürümün demo'ya göre farklılıkları neler ? Birde kaleciler demodaki gibi mi yoksa yine super human'mı yapılmış ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xvolkapx

teknosada fiyatı 200 tl oha be

Bilgisayara bile 140 TL'den çıktı, iyice şaşırdılar.Seneye 200 olur artık bilgisayar.Konsolları düşünemiyorum..
  • Arkadaşlar bir üst mesajımda azda olsa iyimser yazılar yazmıştım ancak 3-4 saattir tekrar oynadım ve son soyleyecegim bu oyun 150 tl değil 15 tl etmez. Bir mac 6-1 biter ve 6 golde orta kafa gol olurmu ya. Bende istesem bunu yaparım tabikide fakat ben oynarken yenmek ve yenilmekten cok korakor zevkli kombinasyonlu bir mac olsun istiyorum. Organize atak yapmanız mümkün değil. Yenmek istiyorsanız kenara uzun ara yada aşırtma pas orta ve gol. Hepsi buuuuuu. Resmen fifa daha önceleri iyi iş çıkararak bizi alıştırdı sonrada resmen kazıkladı. Eminimki bu oyunu yapan yapımcılar hicde uğraşmamışlardır. Fizk motorunda en ugfak bir gelişme yok. Grafikler zaten pes e göre kötuydu ama oynanabilirlik bunun onune geciyordu. Ama artık oynanabilirlik sıfır. Na çalım atabiliyorsunuz ne topu ayagınızdan acabiliyorsunuz ne dapar atabiliyorsunuz nede doğru dürüst pas. Acemilerin bayagı hoşuna gidece ama daha once bu oyunda belli bir profesyonelliğ erişenler hic zevk almayacaklar eminim. Belkide fifa burada daha cok yeni kullanıcıları hedeflemiş. eskiler nasılsa alacaklar daha onceki serilerde yakaladıgımız basarıdan dolyı demiş gibime geliyor. Sizlerinde yorumlarını merak ediyorum

• http://www.vg247.com/2013/09/27/fifa-14-next-gen-eg-expo-2013-livestream-ea-talks-the-next-generation-of-football-games/

CANLI... FIFA 14 Next-gen konferansı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.Ceylan -- 27 Eylül 2013; 17:01:15 >
  • Yayını izliyorsanız yeni görüntü yönetmenliğinden bir örnek verildi. Skysports ile ortak çalışma sonucu gelen bir yenilik
  • Arkadaşlar size orta kafa gol olayından daha berbat bir durum anlatacagım. Diyelimki rakip takım atak yapıyor. Aşırtma pas atıyor sizin kalenizi önüne yada korner tarafına dogru. Sizin eleman rakipten daha avantajlı hemde bayagı bir kendi kalenize ve topa daha yakın olmasına ragmen sırf atak yapan forvet kaleciyle başbaşa kalsın diye sizin eleman aptalca diğer kaleye dogru depar atıp toptan uzaklaşıyor. Ve tabiki beklenen son adam kaleciyle direk karşı karşıya. Tesadüfmü diye onlarca defa denedim olay aynı. Deneme maçı yaptım birisiyle sırf bunu tespit etmek icin boyle 4 gol atıp 3 gol yedim. kısa pas dripling ve organiz gol atmanız neredeyse imkansız. Ya orta kafa gol yada aşırtma gol. Benim gibi organize oynamayı sevenler için resmen kabus.Ama direk sonuca gideyim diyen için ise biçilmiş kaftan bir oyun. Kısacası oyun elimizde patladı. Keşke psn usa dan 2 gün once oyunu alanlar doğru dürüst inceleme yapsaydılarda bu fifa tuzagına düşmeseydik .Neyse artık cok gec.

Başka bir sorum olacak. Ben kesin olarak artık pes almayı düşünüyorum. Fifa 2014 deki gibi pes içinde kardeşlik yapabilirmiyiz. Ben psn srotede pes 2014 görmedim .Yoksa pes sadece fiziki disk ilemi satılıyor. PSN storelerde yoku. Bana acil cevap verirseniz sevinirim kimseyi bulamasamda yalnız alıcam psn storeden pes 2014

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: xvolkapx

teknosada fiyatı 200 tl oha be

Bilgisayara bile 140 TL'den çıktı, iyice şaşırdılar.Seneye 200 olur artık bilgisayar.Konsolları düşünemiyorum..

100 bile çok bence

• Next-geni anlatmaya başladılar....
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.